Inschrijvingen Driebanden groot 1e divisie 2018-2019

24 Teams

Biljartteam Hilvarenbeek - Speelsterkte 0.822
Teamleider: 147752 P. HEERKENS (Peter)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Biljart - en Poolcentrum Hilvarenbeek, Diessenseweg 8, 5081 AJ HILVARENBEEK, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 143709 W. OOIJEN (Werner) B1 0.902
2 147752 P. HEERKENS (Peter) B2 0.856
3 154555 M.T de VRIES (Menno) B1 0.921
4 178921 R W.W.P. MEUSEN (Wilco) B2 0.836
5 211087 M.J.T. DONDERS (Mischa) B4 0.612
6 126644 R M. van BERKEL (Marcel) B4 0.629
7 123567 R A. ROVERS (Ton) B4 0.615
8 125508 R M.C.A.W.J. de LAAT (Martin) C1 0.589
FDV Jacoby / Schuler Cues - Speelsterkte 0.918
Teamleider: 132890 J.H.A. van NIJNATTEN (Jeffrey)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Cafe `t Tapperijke, St. Janstraat 15, 4741 AL Hoeven, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 132890 J.H.A. van NIJNATTEN (Jeffrey) B1 0.989
2 174680 F. de VOS (Frans) B1 0.944
3 222284 B. VANGENECHTEN (Bryan) B1 0.908
4 119144 M. ZWAKENBERG (Michael) B2 0.831
5 179573 R. HENDRICKX (rudi) B3 0.744
6 181048 R H. FRIJTERS (Hans) B3 0.719
7 133985 R P. BRUNEEL (Paul) B4 0.658
De Distel Biljarts 1 - Speelsterkte 1.000
Teamleider: 132913 A.A.C.H. DEMMING (Adrie)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, De Distel, Kade 46, 4703 GH Roosendaal, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 131266 J.C.M. ARNOUTS (Jan) A4 1.113
2 132913 A.A.C.H. DEMMING (Adrie) A4 1.037
3 215197 E. HENS (Erwin) B1 0.943
4 180140 S. WOLLENS (Serge) B1 0.910
5 151109 J. BROUWERS (John) B2 0.810
6 225882 P. van NASSAU (Peter) B4 0.672
7 132813 R J. BUIJK (Jack) B4 0.666
Jan Brock Amusement - Speelsterkte 0.948
Teamleider: 138782 G.J. ESVELT (Gert Jan)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Zaal 't Vossehol, Spoorstraat 7, 7687 AM DAARLERVEEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 213520 M. GöKMEN (Murat) A4 1.097
2 114142 R E. SIEMENS (Eddie) B1 0.919
3 203343 D.H.J.J. HOOGAKKER (Dennis) B2 0.890
4 112842 M. KRIKHAAR (Marcel) B1 0.945
5 246663 R T.B. BOUERDICK (Tobias) B1 0.942
6 175048 R G. van der VEEN (Gert-Jan) B2 0.866
7 105632 F.J. SCHOLLINK (John) B2 0.863
8 216240 R A. KOOISTRA (Albert) B2 0.881
9 138782 G.J. ESVELT (Gert Jan) B3 0.719
Cvdstoffering / DPC / A1biljarts - Speelsterkte 0.941
Teamleider: 216660 J.J. de KRUIJF (Jordy)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Apeldoorns Biljart Centrum, Marktstraat 13, 7311 LH Apeldoorn, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 264027 S. DIRKS (Stefan) A4 1.039
2 128043 S. SPILLEMAN (Stefan) A4 1.033
3 151238 M.J.A. van SILFHOUT (Michel) B2 0.876
4 216660 J.J. de KRUIJF (Jordy) B2 0.819
5 140718 R. GERRITS (Rene) B2 0.801
6 225024 M. MESKE (Mattes) B3 0.715
7 207728 R T.H. RAKHORST (Theo) C2 0.453
8 111282 R H. ten BERK DE BOER (Henk) C2 0.454
9 239947 R C. van DONGEN (Carlo) C2 0.434
Post Luchtkanalen - Speelsterkte 1.004
Teamleider: 164661 W.W.F.M. van WIJK (Wilco)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 150663 G.J.J. BRUIJSTENS (Paul) A4 1.057
2 140036 R. DANIëLS (Ronny) A4 1.030
3 142683 H. HABRAKEN (Henk) B1 0.979
4 202196 M. CELEN (Marc) B1 0.953
5 222478 R K. van CAMP (Koen) B1 0.953
6 164661 W.W.F.M. van WIJK (Wilco) B2 0.852
7 101596 R H.A.A.C. ADRIAANSE (Huub) B2 0.838
8 151822 R P.M. van ENGELEN (Marten) B3 0.714
9 167050 R P.J.C. AERTS (Eric) B4 0.696
10 103145 R G.J.M. SWINKELS (Gert) C1 0.564
Biljart Centrum Arnhem - Speelsterkte 0.853
Teamleider: 113575 R. GERRITSEN (Rudy)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 184099 K.F. BRAND (Karel) B1 0.905
2 117855 H.J. KüHL (Hans-Jürgen) B2 0.895
3 133391 A.J.H. KONINGS (Anton) B2 0.856
4 113575 R. GERRITSEN (Rudy) B3 0.759
5 173277 R R. de la MOTTE (Rob) B3 0.745
6 178414 R A. NAB (André) B3 0.719
7 130692 M. EGBERS (Martijn) B4 0.693
8 206110 R E.B. EICKHOFF (Eric) B4 0.648
9 100011 A. C. KLAASSEN (Arno) B4 0.627
Constructor Staalbouw - Speelsterkte 0.988
Teamleider: 149746 J. POSTHUMIUS (Jan)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Biljartcentrum de Liefhebber, Oude Wal 25, 1749 CA Warmenhuizen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 118845 T.H. BEEMSTERBOER (Tom) A4 1.100
2 149738 H. OVERMARS (Henk) B1 0.948
3 116440 P. VLAAR (Peter) A4 1.019
4 149746 J. POSTHUMIUS (Jan) B2 0.886
5 219638 J. ANNEVELDT (Jim) B2 0.809
6 160567 W. STROET (Wim) B3 0.745
7 153672 H. LUB (Henk) B4 0.667
8 236665 T.N.J. SLIKKER (Tom) B4 0.650
TREVA - Speelsterkte 0.909
Teamleider: 144976 S. ECKEL (Sylvia)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 241042 R M. GöREN (Mehmet) A3 1.300
2 216737 D. JäSCHKE (Dustin) A4 1.097
3 145594 L. van NEYEN (Leslie) B1 0.928
4 202179 A. JENSEN (Allan) B2 0.821
5 146821 P. VASSEUR (Patrick) B3 0.767
6 228164 W.M.M. PELDERS (Wim) B3 0.790
7 151163 R L. PEETERS (Luc) B4 0.657
8 215153 R R. van GEYT (Ronald) B4 0.670
9 241041 R R. van HOYLANDT (Roger) B4 0.692
10 224825 R R. PEETERS (Raymond) C1 0.590
Kippenpan.nl/van Beers-Son - Speelsterkte 0.857
Teamleider: 179080 H. HAVERMANS (Henk)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Biljartcentrum Den Hoek, Rucphenseweg 14, 4882 KC Zundert, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 221461 F. de GROOF (Frank) B1 0.942
2 223854 G.D.R.H. GEYSEN (Danny) B1 0.903
3 146490 R J. van den OUWELANT (Jan) B2 0.852
4 130368 M. HAVERMANS (Mark) B2 0.803
5 179176 L.J.G.L. SCHRAUWEN (Lennart) B3 0.783
6 156700 A. de HOON (Ton) B4 0.694
7 173068 R A.G.M. DUIVENVOORDE (Fons) B4 0.609
8 159115 R H. SNIJDERS (Hans) B3 0.715
9 179080 R H. HAVERMANS (Henk) C1 0.537
Man op Maat / `t Caves - Speelsterkte 1.100
Teamleider: 217364 A.J.M. van BOXEM (Toon)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Het Caves, Veneind 5, 5513 NE WINTELRE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 113631 J. PHILIPOOM (Jozef) A2 1.432
2 105577 R. CEULEMANS (Raymond) A3 1.212
3 215168 L. MENHEER (Leslie) B1 0.993
4 105997 W.P.H.J. JANSSEN (Wil) B3 0.763
5 102911 R M.F.J. ZWIERS (Riny) B4 0.698
6 152894 R M. ROEFS (Martijn) B4 0.665
7 123875 R J.M.A. ZWIERS (Johan) B4 0.613
8 217364 R A.J.M. van BOXEM (Toon) C3 0.357
B.C. Goirle - Speelsterkte 0.839
Teamleider: 141974 R. SPIJKERS (Roger)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Biljartcentrum Goirle, Kloosterstraat 30, 5051 RD Goirle, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 141974 R. SPIJKERS (Roger) B2 0.881
2 156312 E. HENDRICKX (Eric) B1 0.944
3 142874 L. ROYBERGHS (Luc) B2 0.866
4 134878 R. BRANDS (Ronnie) C1 0.550
5 156806 R P. van de SANDE (Peter) C1 0.521
6 128888 R M. HAMERS (May) C1 0.526
7 101810 A. POLS (Adrie) B4 0.668
8 128889 B. HUTTEN (Bas) B4 0.626
Hotel Stadt Lobberich / B.C. Tegelen - Speelsterkte 0.817
Teamleider: 140745 P. SAVELKOUL (Paul)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Café Biljartzaal Van Tienen, Kaldenkerkerweg 19, 5932 CS TEGELEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 226657 T. LöWE (Tom) B2 0.890
2 212440 K.H. GERTZEN (Karl Heinz) B1 0.926
3 140745 P. SAVELKOUL (Paul) B3 0.763
4 223690 R R. SNIJDERS (Rene) B4 0.651
5 182772 R P. WOLTERS (Peter) B4 0.650
6 219805 R R. EVERS (Rudy) B4 0.639
7 229567 R R. LöWE (Roland) B4 0.617
8 153306 R. MANS (Rob) B4 0.690
9 228169 R W.G.P. PELZER (Wiel) C2 0.447
10 217178 R D. GLISSENAAR (Daan) C2 0.400
BV Sprundel 1 / BoKo - Speelsterkte 0.939
Teamleider: 177418 A.A. van SCHIJNDEL (Arthur)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Cafe De Drie Zwaantjes, St. Janstraat 68, 4714 EH Sprundel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 182694 H. BLAUWBLOMME (Henk) A4 1.055
2 217331 M. DONVIL (Marc) B2 0.876
3 155636 S. DIANOV (Serg) B2 0.893
4 155744 M.P. BOEREN (Rini) B1 0.935
5 133606 L.C.J. KOOLS (Ludo) B2 0.856
6 264046 R B. de VISSER (Bart) B1 0.910
7 151164 R M.V. VERHAEGEN (Marc) B3 0.732
8 177418 R A.A. van SCHIJNDEL (Arthur) B4 0.688
9 156883 R L.C.B. KUIJSTERMANS (René) B4 0.665
`s Lands Welvaren 2 / AVH auto`s / VSS Mac - Speelsterkte 0.940
Teamleider: 159889 M.J. HOPMANS (Marcel)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 139918 T. PERSYN (Tom) A4 1.001
2 159889 M.J. HOPMANS (Marcel) B1 0.972
3 265560 D. WUYTS (Danny) B1 0.924
4 139917 R.C.G. PERSYN (Rudy) B2 0.866
5 179372 A. HERREWEGHE (Vic) B2 0.807
6 265319 L. HUYLEBROECK (Luc) B3 0.700
7 157668 M. REIJNDERS (Mark) C1 0.573
8 128818 A.P. de WAARD (Bram) C2 0.462
Pearle Opticiens - Speelsterkte 0.924
Teamleider: 139121 C.M.J.J. van DAM (Carlo)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Zaal Reseda, Noordweststraat 11, 4551 CA Sas Van Gent, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 183082 J. van DAM (Jens) B1 0.975
2 219985 P. CLAUS (Pascal) B1 0.916
3 246717 P RODTS (Piet) B1 0.919
4 264019 J. de WITTE (Jeffrey) B2 0.888
5 144648 R. de BRUIN (Richard) B2 0.848
6 264021 R B. ROSSEL (Bart) B3 0.772
7 212892 R D.A. BERGMANS (Dion) B3 0.746
8 206792 A.A. VOETS (Alex) B3 0.710
Arbo Industries - Speelsterkte 1.305
Teamleider: 217859 N. LOENEN (Nick)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, SPC Capelle, Marsdiep 2, 2904 ES Capelle aan den Ijssel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 246752 F. KASIDOKOSTAS (Filippos) A1 1.836
2 201716 T. FRINGS (Thorsten) A3 1.365
3 147430 E. SCIACCA (Emilio) A4 1.089
4 157524 L.C.C.M. HOEFNAGELS (Bert) B1 0.933
5 152940 R S.H.A. LENTING (Stefan) B2 0.888
6 147668 R W.M. van BEEK (Wilfried) B3 0.784
7 136390 R. LOENEN (Randy) B3 0.749
8 180265 R W.A.A.M. DAMEN (Willie) B3 0.729
9 219790 R K. van der BIJL (Karel) C1 0.551
10 217859 N. LOENEN (Nick) C1 0.546
N-Surance / De Hoog - Speelsterkte 0.908
Teamleider: 122324 J.P. van MIERLO (Peter)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Biljart en Bridgecentrum de Hoog, Nieuwe Gouwe O.Z. 11b, 2801SB Gouda, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 143361 R. DEKKER (Richard) A4 1.001
2 173134 J. de GROOT (Hans) B1 0.991
3 161647 R H. SLIKKER (Herman) B2 0.863
4 122324 J.P. van MIERLO (Peter) B2 0.822
5 81632 H. SEE (Huidji) B2 0.820
6 122223 R E. van HOORN (Eric) B3 0.777
7 106556 R J. van ESSEN (John) B3 0.756
8 121832 R W.F. DOKTER (Willem) B3 0.741
9 123579 R N.R. van der VLIST (Niels) B4 0.608
`s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machin - Speelsterkte 1.139
Teamleider: 181023 N. PEETERS (Nico)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 142422 F. FORTON (Francis) A3 1.229
2 142880 R. BRANTS (Ronny) A3 1.257
3 179199 D. WEEREMANS (Dirk) A4 1.048
4 217857 A. de BONDT (Andy) A4 1.025
5 139918 R T. PERSYN (Tom) A4 1.001
6 159889 R M.J. HOPMANS (Marcel) B1 0.972
7 139917 R R.C.G. PERSYN (Rudy) B2 0.866
8 179372 R A. HERREWEGHE (Vic) B2 0.807
9 128896 A.A. van IWAARDEN (Tonnie) B3 0.746
10 218867 M. .E. VINK (Michael) B4 0.691
La Plaza Hoensbroek - Speelsterkte 0.946
Teamleider: 141598 R. ZIELEMANS (Roy)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Lokaal La Plaza, Markt 2, 6431LG Hoensbroek, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 141598 R. ZIELEMANS (Roy) A4 1.053
2 217817 A. CLABOTS (Alain) B1 0.909
3 161755 M. MONNISSEN (Mathy) B1 0.943
4 224212 P. WALLERAND (Paul) B2 0.880
5 247808 K. BRUGGHEMAN (Kurt) B2 0.825
6 206049 B.R. RAMAEKERS (Benoit) B2 0.850
7 230085 D. BOREAS (Danny) B4 0.607
8 126613 R H. JACOBS (Heinz) B4 0.617
9 137641 F. ZIELEMANS (Francois) B4 0.616
Beekman HPL - Speelsterkte 1.111
Teamleider: 131902 S. JONEN (Sander)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Denksportc. 't Spaerne, Spaarndamseweg 416, 2022EA Haarlem, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 269461 M. RAHMET (Muammer) A3 1.250
2 230217 L. DUNCH (Lars) A4 1.195
3 154540 C. HJOLLUND (Carsten) A4 1.063
4 131902 S. JONEN (Sander) B1 0.939
5 140123 V. CETIN (Volkan) B2 0.834
6 105134 M. EL ASHKAR (Mark) B2 0.856
7 139366 M.C. SCHEFFER (Marcel) B2 0.812
8 162284 G.J.M. WINDT (Ger) B3 0.731
9 204996 R R.S. SCHEFFER (Robert) C1 0.507
Capelle 1 - Speelsterkte 0.978
Teamleider: 139648 D. BREUR (Dan)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, SPC Capelle, Marsdiep 2, 2904 ES Capelle aan den Ijssel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 142866 R. BITALIS (Richard) A3 1.217
2 139648 D. BREUR (Dan) B1 0.990
3 159705 R.C.A. SCHUMANN (Ron) B1 0.901
4 146549 P. van LIESHOUT (Peter) B2 0.806
5 155885 R P.J.G. BERNDSEN (Peter) B2 0.811
6 132526 R.C. NICODEM (Raymond) B3 0.743
7 178360 R.C.J. KOSTER (Robert) B3 0.750
8 137685 H.J. de BRUIN (Hans) B3 0.700
9 215103 P.J. van AART (Puck) B4 0.688
10 135959 R A.R. HOEBA (Rens) B4 0.665
Veemarkt - Speelsterkte 0.961
Teamleider: 130389 R.G.M. DERICKS (Rene)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, BC De Veemarkt, Veemarkt 4, 7001 EE Doetinchem, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 241005 R T. WILDFORSTER (Thomas) A4 1.060
2 237739 T. ANDERS (Torsten) A4 1.033
3 222195 D. GROSSJUNG (Dieter) A4 1.002
4 130389 R.G.M. DERICKS (Rene) B1 0.921
5 173827 R R.B. LAMBOO (Rob) B1 0.919
6 112633 R E. VIJVERBERG (Erik) B1 0.906
7 140183 W. van den HEUVEL (Wiljan) B2 0.889
8 117044 R N.F.M. van den HEUVEL (Nico) B4 0.680
Team Eekhoorn 2 - Speelsterkte 1.035
Teamleider: 208902 C.J.A. HERMANS (Jerry)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Camping de Eekhoorn, Seterseweg 4, 4903 RV Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 132920 R.F.J.A. UIJTDEWILLEGEN (Roland) A4 1.110
2 161357 J.A.C.M. WIJNEN (Jack) A4 1.131
3 133988 E. WILLEMS (Eddy) A4 1.034
4 217608 J. de KOK (Joey) B2 0.867
5 118196 R C. TELLEKAMP (Cris) B3 0.749
6 103677 R F.P. DRIESSEN (Fred) B3 0.738
7 173219 R R. van STEVENDAAL (Robert) B3 0.716
8 205491 R F. HOMMERING (Frank) B3 0.776
9 82867 R P. DAMEN (Peter) C3 0.397