Inschrijvingen Kadercompetitie 2018-2019

73 Teams

HWA Verhaar BiljartKeuService - Speelsterkte 7.964
Teamleider: 154137 P. VERHAAR (Piet)
Locatie en tijd: Zondag 11:00, Het Wapen van Alblasserdam, Dam 24, 2952 AB Alblasserdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 116429 P. van der VEEN (Pieter) A1 9.195
2 212023 P. van VEEN (Piet) A1 7.518
3 209198 D. EXALTO (Dick) A1 8.025
4 154137 P. VERHAAR (Piet) A1 6.408
5 180508 R.R. van LUIJK (Richard) A1 7.120
6 119707 C.G. van EIJK (Chris) A1 4.813
7 265327 N. HOLDERMANS (Nico) A1 5.223
Honky Tonk 1 - Speelsterkte 14.783
Teamleider: 175604 D.J. van VLIET (Dick)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, CAFÉ HONKY TONK, Slagveld 1, 3231 AN BRIELLE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 162192 M. BAKKER (Matthijs) A1 27.115
2 175577 W. GANTVOORT (Wilbert) A1 13.094
3 164845 C. de GROOT (Casper) A1 7.943
4 175604 D.J. van VLIET (Dick) A1 10.983
5 182052 R. TIMMERS (Raymond) A1 6.902
6 137310 R F.S. KRIJGSMAN (Fred) A1 4.090
7 201915 R I. MARSEILLE (Ivo) A1 6.000
HWA Alblasserdam - Speelsterkte 12.949
Teamleider: 138265 R. van KOOTEN (Reijer)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Het Wapen van Alblasserdam, Dam 24, 2952 AB Alblasserdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 138265 R. van KOOTEN (Reijer) A1 20.310
2 158619 J. de BRUIN (Jan) A1 12.112
3 122153 G. JOHLER (Gerard) A1 9.775
4 129594 J.T. van der ZALM (John) A1 9.602
5 217298 G.J.J. BOSMAN (Gerard) A1 5.825
De Engel / A&M Rijschool - Speelsterkte 11.485
Teamleider: 117895 L. OPSTAL (Louis)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, RBV de Kuip, Gruenepad 32, 2203 EZ Noordwijk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 117895 L. OPSTAL (Louis) A1 15.753
2 172244 N. van NOORD (Niels) A1 6.800
3 204519 I. OPSTAL (Ivo) A1 9.708
4 148895 F.J.J. DUIVENVOORDEN (Frank) A1 5.850
5 117870 E. van DIJK (Erik) A1 6.552
6 117883 C. JUFFERMANS (Cas) A1 11.013
7 105095 R. FILIPPO (Ronald) A1 9.467
Padoc Kaderteam - Speelsterkte 11.546
Teamleider: 208814 H. OVERBEEK (Hennie)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, BV PADOC, Hoge Rijndijk 3 B, 3449 HA Woerden, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 143447 H. BORST (Hans) A1 12.649
2 105359 T.H.A.M. ZWARTHOED (Theo) A1 12.493
3 208814 H. OVERBEEK (Hennie) A1 11.222
4 208755 A. SLOF (Anton) A1 9.823
6 265481 R. MAYENBURG (Robbert) A1 5.771
5 222052 D. KAMPERMAN (Dick) A1 3.142
Willemsen Bestratingen / B.V. De Driehoek - Speelsterkte 13.712
Teamleider: 160770 R. GIERKINK (Roy)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Cafe-rest. de Driehoek, Lievelderweg 2, 7131 MC Lichtenvoorde, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
3 129796 T. PETERS (Timo) A1 17.921
2 145448 W. WILLEMSEN (William) A1 11.969
1 160770 R. GIERKINK (Roy) A1 15.385
4 112987 R TH.B.A. PETERS (Theo) A1 14.350
5 109736 S. SESSINK (Sjaak) A1 9.575
6 178510 G.M. NIJENHUIS (Maarten) A1 5.571
Pelikaan 1 - Speelsterkte 16.954
Teamleider: 159107 R.H. PAAP (Rene)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Biljartcentrum De Pelikaan, Troelstralaan 39-43, 7204LC ZUTPHEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 151238 M.J.A. van SILFHOUT (Michel) A1 26.230
2 159107 R.H. PAAP (Rene) A1 15.627
3 152150 I. GERRITSEN (Ivo) A1 15.156
4 150535 F. KOSTER (Frans) A1 10.805
5 216660 J.J. de KRUIJF (Jordy) A1 9.441
Pelikaan 2 - Speelsterkte 9.346
Teamleider: 106726 R. PETERS (Reinder)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Biljartcentrum De Pelikaan, Troelstralaan 39-43, 7204LC ZUTPHEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 106726 R. PETERS (Reinder) A1 10.363
3 111335 R.S. CHITOE (Roy) A1 10.054
6 131238 P. WISSINK (Paul) A1 8.800
2 112709 R. HARGEERDS (Rob) A1 8.168
4 110326 W.M. SCHIGT (Wilfred) A1 7.974
7 113320 T. MICHIELSEN (Tonie) A1 7.500
5 219181 D. van de KAA (Dienand) A1 4.694
Bouwcenter Van Hoppe - Speelsterkte 13.334
Teamleider: 129772 P. van DOOREN (Piet)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, De Smis, Smitseind 33 A, 5525 AN Duizel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 129773 A. DIJKMANS (Adri) A1 13.633
7 129900 W.C.M. CORSTIAANS (Wil) A1 21.000
2 129772 P. van DOOREN (Piet) A1 11.876
3 153295 J. BIERENS (Jos) A1 6.827
4 160193 K. CASTELIJNS (Kees) A1 6.393
6 229885 B. KONINGS (Bart) A1 6.000
5 172490 B. VUGTS (Bas) A1 4.830
Kaderteam De Jol-Biomos-Hanze Zonwering - Speelsterkte 18.811
Teamleider: 184379 F.P.M. KOOLEN (Frans)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, De Jol, Schouw 45-03,, 8232AZ Lelystad, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 114492 E.R. ZWEERS (Edwin) A1 21.610
2 172795 M. LUBBES (Michael) A1 16.625
3 114384 S. VIJVER (Sietse) A1 17.818
4 139298 S. DAMEN (Stefan) A1 19.192
5 184379 F.P.M. KOOLEN (Frans) A1 10.333
6 166636 R R. SLUITER (Dolf) A1 7.500
7 144244 S.F. de HAAS (Stanley) A1 6.134
8 112753 R W. WUBBELS (Wim) A1 5.500
Jong Geleerd - Speelsterkte 11.077
Teamleider: 126829 T. van de WETERING (Tonnie)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Herberg D'n Bekker, Burg. Wolterstraat 76 76, 5384KW Heesch, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 143938 W. ROOIJENDIJK (Willy) A1 16.060
2 126829 T. van de WETERING (Tonnie) A1 11.114
3 148873 J. HUIZINGA (John) A1 9.356
4 171982 A.P.M. THOONEN (Bert) A1 7.780
5 175812 W.G.D. VISSERS (Wim) A1 6.367
6 169988 A.A.M. van der VEN (Tonnie) A1 6.356
De Korenmolen 1 - Speelsterkte 8.925
Teamleider: 160660 A.J. HOEVERS (Arnoud)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, CAFE RESTAURANT CONCORDIA, Engelenburgerlaan 1, 6971 BT Brummen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 106796 J. van ZADELHOFF (Johan) A1 9.720
2 172559 E.A. TABOR (Erik) A1 12.216
3 208934 D.R. DORLAND (Daniël) A1 9.146
4 172611 R W. MENSINK (Wim) A1 4.745
5 160660 A.J. HOEVERS (Arnoud) A1 4.618
Rappel - VOF Meier - Bastiaan Makelaardij - Speelsterkte 17.735
Teamleider: 140663 J.D.W. van der STARRE (Jim)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Boko Biljart-& Denksportcentrum, Kraakstraat 42, 1503bw Zaandam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 117334 L. KOOMEN (Leo) A1 26.880
2 184237 R.E. BASTIAAN (Robin) A1 15.306
3 140663 J.D.W. van der STARRE (Jim) A1 15.783
4 147444 S.H. MEIER (Serge) A1 12.971
7 209374 J.J. BERG (Janhans) A1 7.418
8 118184 J. KOOMEN (Johan) A1 7.000
5 163376 F.J. BERGERS (Freek) A1 5.378
6 173493 W.H. BASTIAAN (Erwin) A1 5.040
V.I.O.S. / van Esch Biljarts - Speelsterkte 11.032
Teamleider: 149559 H.H. VOGELS (Harry)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, De Geseldonk, Cederhoutstraat 44, 5706XC Helmond, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 155729 R.A. DEELEN (Roland) A1 21.676
2 106543 W.N.M. WESSELING (Willem) A1 9.189
3 173437 H. ROSMULDER (Henk) A1 7.306
4 149559 H.H. VOGELS (Harry) A1 5.960
5 176089 P. van de LINDEN (Peter) A1 5.237
6 183925 J. NOTEN (Jan) A1 4.415
7 179869 B. BRUISTEN (Berco) A1 4.378
De Posthoorn / RBS 1 - Speelsterkte 13.212
Teamleider: 146431 J. ROBBEMONT (Jaco)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, De Posthoorn, Sportlaan 30, 3299 XG Maasdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 120878 J. BIJL (Jan) A1 17.651
2 152341 M. VUURENS (Michael) A1 13.812
3 145173 B. REEDIJK (Bas) A1 12.500
4 152778 W. BARENDREGT (Wim) A1 8.888
6 119804 P. LONDON (Peter) A1 8.000
8 121006 A.J. van CAMPENHOUT (Hans) A1 7.865
5 146431 J. ROBBEMONT (Jaco) A1 7.711
7 224035 M.C.J. KORTLEVER (Marcel) A1 6.717
B.C. Concordia - Speelsterkte 12.455
Teamleider: 106829 W. DULLEMOND (Willem)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, CAFE RESTAURANT CONCORDIA, Engelenburgerlaan 1, 6971 BT Brummen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 165377 M. van EXTER (Monique) A1 10.670
2 181487 T. HAGENUS (Tom) A1 17.272
3 106829 W. DULLEMOND (Willem) A1 12.701
4 130570 J.G.W.M. BERENDSEN (Hans) A1 9.179
5 167295 G.H. VEENSTRA (Henk) A1 4.756
Targa Team - Speelsterkte 16.750
Teamleider: 173154 A. VOLKER (Alex)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, BILJART EN BRIDGECENTRUM CASTRICUM, Stetweg 41, 1901 JD CASTRICUM, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
7 153773 M. van DIJK (Marcel) A1 22.233
1 117552 V.P.J. VELDT (Vincent) A1 17.666
2 102341 J.C.J. BEENTJES (Jeroen) A1 15.282
3 115054 R. DAAS (Ruud) A1 11.821
4 183362 M.L.W. GULDEMOND (Martin) A1 11.611
5 173154 A. VOLKER (Alex) A1 10.734
6 142412 P. de GOEDE (Peter) A1 9.753
B.V. `t Centrum `47 - Speelsterkte 13.000
Teamleider: 143575 A. BRUINS (André)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Café Restaurant Concordia, Lange Voor 4, 7591 GE Denekamp, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 162865 R.M. PRAKKE (Robert) A1 15.584
2 152941 J. SCHULTE (Jeroen) A1 13.535
3 126875 B. ALINK (Boudewijn) A1 12.554
4 143396 M.A.J. ROS (Martin) A1 7.614
5 137918 F. ALINK (Frederik) A1 10.329
6 143575 A. BRUINS (André) A1 7.808
B.C. Tegelen / De Picardie - Speelsterkte 14.631
Teamleider: 138030 H. LEIJENDECKERS (Huub)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Cafe van Tienen, Kaldenkerkerweg 19, 5932 CS Tegelen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 130496 H. van den BOOGAARD (Harrie) A1 27.579
3 121541 J.C.E. BURHENNE (Sjeng) A1 9.258
4 217178 D. GLISSENAAR (Daan) A1 12.222
2 102780 P.J. DIERYCK (Philip) A1 9.465
5 229820 F. JANSSENS (Ferry) A1 7.928
8 229567 R. LöWE (Roland) A1 7.120
6 130306 J.P. JOOSTEN (Jac) A1 6.000
7 228168 H. SCHATTENKERK (Huub) A1 6.000
De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes - Speelsterkte 16.797
Teamleider: 138428 S.J. HOEN (Stefan)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Dorpshuis de Zandloper, De Weem 1, 6617 BG Bergharen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 104909 T.H.W. MEGENS (Lyon) A1 22.862
5 165915 J.H. van DONGEN (Jan) A1 19.793
2 138428 S.J. HOEN (Stefan) A1 15.600
3 119380 G.L.J. JANSSEN (Geert) A1 8.936
4 106620 H.J. BULTE (Henk) A1 5.602
De Markt / De Onderbouw - Speelsterkte 10.080
Teamleider: 122069 M. BROERS (Maarten)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, ZALENCENTRUM DE ONDERBOUW, Juliana van Stolberglaan 5, 6981 EK Doesburg, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 142125 H. SCHMALE (Heinz) A1 13.553
2 122069 M. BROERS (Maarten) A1 9.935
3 215424 M. KRUK (Martin) A1 9.205
4 159055 H. van HEUMEN (Harry) A1 7.629
5 173511 R.E. van ES (Rob) A1 7.036
6 107084 L. BERENDSEN (Leo) A1 5.785
B.V. Halfweg - Speelsterkte 10.489
Teamleider: 106484 P.G.J. VOLLEBERG (Piet)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Cafe Halfweg, Stationsweg 147, 5803 AB Venray, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 106484 P.G.J. VOLLEBERG (Piet) A1 16.220
2 124545 H.M. ROBINS (Herman) A1 11.226
3 106487 T. VOESTEN (Theo) A1 7.275
4 166037 W.C. WILMSEN (Wim) A1 7.236
5 169205 J.L.M. KERSTEN (Jos) A1 5.948
6 202396 H.J.M. CLEVEN (Huub) A1 4.205
Honky Tonk 2 / Vonk Glas - Speelsterkte 9.162
Teamleider: 163864 I.C. t MANNETJE (Ies)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, CAFÉ HONKY TONK, Slagveld 1, 3231 AN BRIELLE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 163864 I.C. t MANNETJE (Ies) A1 11.704
2 173135 A. MEELDIJK (Ton) A1 10.237
3 125345 I. SARI (Ismail) A1 7.407
4 144890 P. BOERS (Peter) A1 7.303
5 180496 M. VONK (Marco) A1 6.910
6 176071 W.F. LUGTENBURG (Wim) A1 5.950
7 141382 L.H. BAAY (Leo) A1 4.925
Deventer ´83 / AMS Bruijns - Speelsterkte 10.093
Teamleider: 154802 G.R. VOS (Erik)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Biljartcentrum de Beestenmarkt, Rozengaardeweg 2a, 7416 BN Deventer, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 151203 J. de GRAAF (John) A1 12.025
2 122947 J.G. PETTER (Sjors) A1 9.525
3 122951 C.M.M. de BIE (Charles) A1 9.800
4 154802 G.R. VOS (Erik) A1 9.025
5 148413 F.C. WISSEBORN (Freek) A1 8.461
6 111349 A.G.A. de LAAK (Aart) A1 7.634
De Posthoorn / RBS 2 - Speelsterkte 8.401
Teamleider: 120895 P.L. VERMAAS (Piet)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, De Posthoorn, Sportlaan 30, 3299 XG Maasdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
6 126608 M. VERDOOLD (Martin) A1 9.328
1 133411 A.A.A.J. van LOON (Ton) A1 9.512
2 115564 P. STOLK (Piet) A1 8.852
5 110520 J. VEENENDAAL (Koos) A1 5.915
4 120895 P.L. VERMAAS (Piet) A1 5.690
3 203107 A. MANDEMAKER (Bert) A1 4.729
B.I.O.S. Kaderteam - Speelsterkte 13.781
Teamleider: 142008 G. van BEEK (Gert)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, BIOS, Schoutenstraat 88, 3771 CL BARNEVELD, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
2 143121 E. van der LINDEN (Erik) A1 19.539
1 142008 G. van BEEK (Gert) A1 15.454
3 159930 H.J.M. de HEUS (Henny) A1 10.431
7 183754 E. van KAMPEN (Elzo) A1 9.701
5 246256 D. de HAAS (Denny) A1 5.546
4 246255 B. de HAAS (Bert) A1 5.043
6 246257 R. BRINK (Riny) A1 4.939
De Hazelaar 2 - Speelsterkte 14.929
Teamleider: 130388 H.H.M. DERICKS (Eric)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 148739 D. TIMMERS (Dennis) A1 14.430
2 130388 H.H.M. DERICKS (Eric) A1 28.086
3 167666 F.T.A. EXTERS (Otto) A1 11.171
4 113735 M.W. van der DOELEN (Carlo) A1 6.031
5 137253 T. KORSTEN (Theo) A1 5.578
6 141488 A.J.G.M. KORSTEN (André) A1 4.795
Kitseroo Speelautomaten - Speelsterkte 12.047
Teamleider: 118590 J.H.M. KITSEROO (John)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Dorpshuis Spaarndam, Ringweg 36, 2064KK Spaarndam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 114759 F.J. OTTENHOFF (Freek) A1 18.625
2 114742 C. BAKKER (Carel) A1 9.552
3 140243 M.W. GRAVEMAKER (Martin) A1 11.784
4 118590 J.H.M. KITSEROO (John) A1 8.230
5 140110 D.P. PRUIS (Dick) A1 7.326
6 116579 H. KORENSTRA (Henk) A1 6.539
7 118470 N. 't HART (Nico) 0.000
Verploegen Party- & Congrescentrum - Speelsterkte 11.195
Teamleider: 113442 T.H.J. DERKSEN (Theo)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Biljarthome Verploegen, Woeziksestraat 308, 6604 CC WIJCHEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 106340 A. VERPLOEGEN (Tonnie) A1 10.962
2 113442 T.H.J. DERKSEN (Theo) A1 10.112
3 106330 M.H.J. MEGENS (Rini) A1 8.971
4 149520 H.J.H. HUTTNER (Hans) A1 7.860
5 176005 TH.E.G. van der VEN (Theo) A1 5.102
6 154984 H. SLETTENAAR (Herold) A1 14.738
Warme Bakker Ad Ketels / BV Velsen - Speelsterkte 11.391
Teamleider: 146158 A.J.M. KETELS (Ad)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum Velsen, Wüstelaan 79, 2082AB Santpoort, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 146158 A.J.M. KETELS (Ad) A1 8.679
2 115715 M. HOFLAND (Mike) A1 19.915
3 103736 R. OVERDIJK (Rob) A1 9.011
4 141288 H. KOOLEN (Hans) A1 7.639
5 160575 P.G. OSKAM (Peter) A1 7.961
6 115501 J.L. RIPKE (Jaap) A1 7.675
7 221261 W.B. HEEREMANS (Jeroen) A1 5.955
Kaderteam B.C.S. - Speelsterkte 17.258
Teamleider: 150769 R.G. KOK (Rob)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum de Liefhebber, Oude Wal 25, 1749 CA Warmenhuizen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 181874 K. KLIJBROEK (Kees) A1 26.557
2 169660 P.A.S. van der GEEST (Pieter) A1 17.250
3 139043 P.A. van der GEEST (Piet) A1 8.357
4 120326 J.A. ROELANDS (Joop) A1 13.109
5 150769 R.G. KOK (Rob) A1 12.118
6 117753 S.G.M. BRUIN (Siem) A1 8.652
8 112255 J.T. WIJNKER (Jan) A1 8.500
7 217276 T. STOLK (Tom) A1 6.437
B.C. Maarland 1 - Speelsterkte 13.341
Teamleider: 202927 M. SANGEN (Maurice)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Lokaal de Sjiemd, Hoogstraat 45, 6245LT Eijsden, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 202927 M. SANGEN (Maurice) A1 14.888
2 136777 P.P.W.H. HAANEN (Peter) A1 14.480
3 161416 F.H. BORGIGNONS (Frans) A1 14.115
4 125878 J.M.W.F. van GLABBEECK (John) A1 9.882
5 181316 W. SNIJDERS (Willem) A1 6.709
6 164870 E.J.H. ROIJEN (Emiel) A1 5.055
Op de Klos 2 - Speelsterkte 13.832
Teamleider: 155946 R.M.E. CLEUSKENS (Roger)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe `t Piepke, Kerkplein 22, 6245 KH Eijsden, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 181319 J. GODEYNE (Jean) A1 24.905
2 155946 R.M.E. CLEUSKENS (Roger) A1 12.302
3 125476 W. WOLTERS (Wiel) A1 12.000
4 164889 A.J.G.B. HOUTEN (Tonnie) A1 6.123
5 127800 F.J.B. VAESSEN (Frans) A1 6.000
B.D.L. / Verheggen Interieurs - Speelsterkte 9.090
Teamleider: 107336 J.C.G. MARTENS (Johan)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 107336 J.C.G. MARTENS (Johan) A1 12.171
2 220887 L.J.H. KANTERS (Leo) A1 9.917
3 265800 P. POETH (Peter) A1 8.000
4 265521 J. KEMMERLING (JOS) A1 6.274
5 166629 J. KANTERS (Jan) A1 6.000
6 131262 L.P.A. POLS (Louis) A1 5.000
7 202932 J. BLOK (Jaap) A1 4.500
B.C.O. De Beste Keus - Speelsterkte 11.591
Teamleider: 118058 B.C. DUIVENVOORDE (Ben)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Biljartcentrum Oegstgeest, De Voscuyl 38 A, 2341 BJ Oegstgeest, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 112554 P.C. WITTEMAN (Paul) A1 13.225
2 118058 B.C. DUIVENVOORDE (Ben) A1 11.271
3 170873 D. KIND (Danny) A1 11.051
4 183244 W.C.H. WIJNNOBEL (Wilfred) A1 10.818
5 124144 J.W.A. KERKMAN (Jos) A1 9.135
6 131818 A. van VOORST (Alex) A1 5.375
`s-GBC - Speelsterkte 10.424
Teamleider: 119012 J.F. de JAGER (Hans)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, samonda, Genemuidenstraat 208-210, 2545 NZ Den Haag, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 120709 W.L.G.J. van DEVENTER (Willem) A1 11.589
2 119012 J.F. de JAGER (Hans) A1 7.898
3 118965 D.D. POT (Rick) A1 12.285
4 172597 R.L.M. VERSCHOOR (Rudy) A1 9.926
5 204639 J.F.G. BODAAN (Joop) A1 7.631
6 215615 L. van der HEIJDEN (Leo) A1 6.784
7 158620 H. VERSCHOOR (Harry) A1 6.466
8 150745 J.F. BENTVELZEN (Hans) A1 6.000
B.V. Moira - Speelsterkte 12.960
Teamleider: 152880 F. de BRUIJN (Frank)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Café Waalzicht, Oosterhoutsedijk 21, 6663 KS Lent, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 151022 S. NABUURS (Sven) A1 22.460
2 123035 J.W.F. MEIJER (André) A1 10.697
3 134785 J.L.A. VERBEET (Jean) A1 11.337
4 167758 R. van RIJSWIJK (Ralph) A1 7.349
5 229871 C van der ZOUWEN (Coen) A1 6.659
6 170766 C.M. JANSSEN (Chris) A1 6.587
7 152880 F. de BRUIJN (Frank) A1 5.775
8 106332 H. RULLMANN (Harry) A1 5.540
B.V. De Ram - Speelsterkte 14.675
Teamleider: 135906 P.M. van DONGEN (Peter)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, De Ram, Kalsdonksestraat 135, 4702 ZC Roosendaal, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 101810 A. POLS (Adrie) A1 15.245
2 215766 W. van DIJKE (Wilbert) A1 12.161
3 205421 R. MATHYSEN (Ronny) A1 14.460
4 217429 H. J. SNELLEN JR. (Hans) A1 16.836
5 154723 A.H. MEEUWISSEN (Aaron) A1 7.918
6 208694 J.C.J. BREAS (Jos) A1 6.670
7 219423 R. BOERSEN (René) A1 5.881
8 135906 P.M. van DONGEN (Peter) A1 4.878
D`n Babbel - DAS Keukens - Speelsterkte 11.922
Teamleider: 208997 A.H.M. van MOL (Ad)
Locatie en tijd: Zaterdag 14:00, D'n Babbel, Willibrordusstraat 16, 5513 AC WINTELRE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
8 109074 T. van de MEERAKKER (Tonny) A1 15.348
2 209500 L. MANDIAU (Luc) A1 12.951
1 121331 H.G.A.M. van den HURK (Hein) A1 11.392
4 129985 J.J.A. van HOOF (Jac) A1 8.000
3 135896 P.W.A. MACHIELSEN (Piet) A1 7.555
5 208997 A.H.M. van MOL (Ad) A1 6.542
6 237272 C WIJCKMANS (Chris) A1 5.500
7 170241 A. SOL (Albert) A1 4.572
B.V. Rappel / VOF Meier / Bastiaan Makelaardi - Speelsterkte 17.735
Teamleider: 140663 J.D.W. van der STARRE (Jim)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Boko Biljart-& Denksportcentrum, Kraakstraat 42, 1503bw Zaandam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
2 117334 L. KOOMEN (Leo) A1 26.880
3 184237 R.E. BASTIAAN (Robin) A1 15.306
1 140663 J.D.W. van der STARRE (Jim) A1 15.783
4 147444 S.H. MEIER (Serge) A1 12.971
7 209374 J.J. BERG (Janhans) A1 7.418
8 118184 J. KOOMEN (Johan) A1 7.000
5 163376 F.J. BERGERS (Freek) A1 5.378
6 173493 W.H. BASTIAAN (Erwin) A1 5.040
Kaderteam B.V. De Hoog / Van der Wilt - Speelsterkte 9.664
Teamleider: 167368 B. van der WILT (Bas)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum de Hoog, Nieuwe Gouwe 11b , 2801SB Gouda, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 117804 R. TULL (Rene) A1 13.731
2 114007 M. WEDEMA (Michael) A1 9.729
3 167368 B. van der WILT (Bas) A1 7.788
4 183247 J. MONSTER (Jurgen) A1 7.409
5 112355 P.A.C. BOSMAN (Paul) A1 6.850
6 178933 H. de VRIES (Hans) A1 5.919
7 225374 H.P.M. BOOTSMA (Harry) A1 5.145
8 108132 F.J.H. van STRALEN (Ferry) A1 5.000
Oase - Speelsterkte 10.534
Teamleider: 128293 T. van de VEN (Theo)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, De Oase zalencentrum, Bachstraat 51, 6137RX Sittard, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 160270 P.F.J. JANSSEN (Patrick) A1 15.276
2 127710 J.P.E. TITSELAAR (John) A1 9.542
3 128293 T. van de VEN (Theo) A1 9.038
4 162301 H.C. KERSTEN (Hen) A1 8.283
5 127470 J. ZIELEMANS (Jan) A1 6.146
6 127774 H. DEMANDT (Harie) A1 6.000
7 153703 M. WINGELAAR (Martin) A1 5.951
8 120152 M. WILDAU (Martin) A1 5.509
Cambrinus / v.d.Ven / V.T.S. - Speelsterkte 16.054
Teamleider: 134815 B.J.J. van HOOIJ (Bernie)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Café Cambrinus, Spoorstraat 34, 5831 CM Boxmeer, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 157696 R. SWERTZ (Raymund) A1 23.800
2 160004 J.H.J. JANSEN (Sjef) A1 17.924
3 100953 H. KLEINLUGTENBELD (Hendrie) A1 11.637
4 107644 J.H.M. van der VEN (Jaco) A1 10.857
5 134815 B.J.J. van HOOIJ (Bernie) A1 7.428
6 131030 J.H.R. TOONEN (Hans) A1 7.197
7 207179 A.H.M. PEETERS (Tonnie) A1 5.806
Carambole R&H Kassa - Speelsterkte 12.981
Teamleider: 182981 E.B. VINK (Bert)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Carambole, Boutensteinseweg 2B, 4156 JZ Rumpt, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 182981 E.B. VINK (Bert) A1 14.106
2 100173 F. ADELAAR (Freddie) A1 14.180
3 156427 P. ADELAAR (Piet) A1 11.590
4 183123 G. YILDIZ (Gunay) A1 12.049
5 167459 R. DROST (Raymond) A1 11.582
6 225191 E. WENNEKES (Erik) 0.000
Carambole Betuwe Biljarts - Speelsterkte 7.744
Teamleider: 105353 H. de RIDDER (Hans)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Carambole, Boutensteinseweg 2B, 4156 JZ Rumpt, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 181655 C.L.T.M. van EINDHOVEN (Cees) A1 9.133
2 206221 D. van VELDHOVEN (Danny) A1 7.385
3 106906 T. SANDERS (Theo) A1 7.259
4 212199 D.P.C. WIJERS (Dennis) A1 7.200
5 105353 H. de RIDDER (Hans) A1 7.157
6 183033 A. van de WETERING (Adrie) A1 5.156
B.C. Maarland 2 - Speelsterkte 10.247
Teamleider: 143882 W.E.P. ANDRIESSEN (Peter)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Lokaal de Sjiemd, Hoogstraat 45, 6245LT Eijsden, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 152141 M.M.G. WOLFS (Marco) A1 10.515
2 143882 W.E.P. ANDRIESSEN (Peter) A1 6.765
3 160665 R. VAASSEN (Roger) A1 4.322
4 127297 W. SMEETS (Willy) A1 9.659
5 128103 S. EHLEN (Seppo) A1 14.049
6 136026 D.J.L. VERMEIREN (Daniël) A1 5.491
Carambole B.B.G. - Speelsterkte 18.674
Teamleider: 101977 C.F.M. KIVITS (Marco)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Carambole, Boutensteinseweg 2B, 4156 JZ Rumpt, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 101977 C.F.M. KIVITS (Marco) A1 26.895
2 174132 F. VERMEULEN (Frank) A1 22.927
3 105916 G.H.J. van ECK (Gerrie) A1 17.268
4 112490 H.L. van de WIEL (Henk) A1 7.606
5 171699 M. van de DONK (Maikel) A1 6.780
Carambole Rademaker - Speelsterkte 12.820
Teamleider: 142431 J.G. de RIDDER (Jurgen)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Carambole, Boutensteinseweg 2B, 4156 JZ Rumpt, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 142431 J.G. de RIDDER (Jurgen) A1 20.030
2 164489 J. de JONG (Jan) A1 13.337
3 101979 R. van de SANDE (Richard) A1 9.120
4 113997 T. van MEEUWEN (Tonny) A1 8.794
5 215243 D.A.G. KOEIJVOETS (Danny) A1 4.577
6 209290 T. van DAM (Teus) A1 7.857
B.V. Rapiditas - Speelsterkte 8.593
Teamleider: 143578 D. BOUWHUIS (Dennis)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Klubhuis Rapiditas, Achtergracht 13, 1381 BK Weesp, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 147395 S. van HAAREN (Sander) A1 13.000
2 143578 D. BOUWHUIS (Dennis) A1 8.531
3 155877 M. WESTERHOFF (Marco) A1 6.804
4 154300 P. KULSDOM (Peter) A1 6.040
5 224509 R. van LONKHUIJSEN (Ronald) A1 6.030
6 205086 R. KREMER (Rob) A1 5.430
7 146946 L. van de POL (Leon) A1 5.790
8 222216 J. ZIELTJENS (Jimmy) A1 6.010
De Hazelaar 1 - Speelsterkte 18.277
Teamleider: 111710 P.H.J. de JONGH (Piet)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 111710 P.H.J. de JONGH (Piet) A1 8.157
2 103161 A.M. ULIJN (Alex) A1 29.254
3 104332 D. POLMAN (Dennis) A1 12.810
4 208704 J. KANTERS (Jordy) A1 21.047
5 143641 L.P.J. van PINXTEREN (Bart) A1 5.873
6 201184 D. van BUUREN (Dirk) A1 10.000
Het Wapen van Liempde / RegioBank - Speelsterkte 12.928
Teamleider: 107493 M.A. van den TILLAART (Martien)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Dienstencentrum De Kloosterhof, Kloosterhof 7A, 5298 BW LIEMPDE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 107493 M.A. van den TILLAART (Martien) A1 17.709
2 120057 H. van DIJK (Henry) A1 10.711
3 123567 A. ROVERS (Ton) A1 12.687
4 217095 H. van de LAAR (Harm) A1 10.606
5 102242 L. van HASTENBERG (Leo) A1 7.329
Holland Parcel Express / De Musketiers - Speelsterkte 10.861
Teamleider: 146112 A.P. JAMIN (Peter)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Boko Biljart-& Denksportcentrum, Kraakstraat 42, 1503bw Zaandam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 114822 A. PEEREBOOM (André) A1 19.206
2 174725 R.J.B. GUSTKE (Richard) A1 9.636
3 146112 A.P. JAMIN (Peter) A1 8.790
5 236362 F. van OOSTVEEN (Frank) A1 5.812
4 124812 G.M. BUSKERMOLEN (Gerard) A1 4.392
6 149624 G.G.M. KENTER (George) 0.000
Moira Lith - Speelsterkte 8.652
Teamleider: 212433 J.M.F.M. van LITH (Jeroen)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, de Hoeve, Pastoor van Hapertstr. 1 1, 5397BJ Lith, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 212433 J.M.F.M. van LITH (Jeroen) A1 8.827
2 103107 P.A.G.A. BOEIJEN (Peter) A1 6.494
3 103115 TH.W. KUIJPERS (Theo) A1 4.459
4 135795 A.J.M. van LOOSBROEK (Tony) A1 12.520
5 156033 T.H.W. JANSSEN (Theo) A1 6.000
6 170289 A.S.H. REYS (Guus) A1 4.706
7 208210 H.M. van LOOSBROEK (Henk) A1 4.510
8 103056 B.M. van den BOGAERT (Ben) A1 6.767
Gelre 1 - Speelsterkte 8.117
Teamleider: 205896 G. VELDHUIZEN (Gert-Jan)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, 't Klein Verzet, Horsterweg 5 , 6715 CT Ede, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 205896 G. VELDHUIZEN (Gert-Jan) A1 14.430
2 105622 M. NEUTEBOOM (Marten) A1 6.658
3 149676 J.P. SCHIPPER (Jean Paul) A1 6.364
4 146748 J.A. de KONING (Hans) A1 5.019
5 107210 F.A. WILLEMSEN (Frits) A1 4.862
Zandweerd - Speelsterkte 9.567
Teamleider: 180358 G. KORDERIJNK (Gerrit)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Biljartvereniging Zandweerd, Jacob van Deventerstraat 44, 7412 EW Deventer, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
4 111353 W.F. MEUSSEN (Wim) A1 11.835
7 178026 P. KARABERIS (Pavlos) A1 10.246
3 111985 J.W. SELLIS (Jan Willem) A1 8.302
6 131122 A.E. HAVERHOEK (Toon) A1 7.886
2 111334 R. CHITOE (Robbie) A1 7.536
5 180358 G. KORDERIJNK (Gerrit) A1 6.853
1 100512 M. WITTEVEEN (Mark) A1 6.275
`s Lands Welvaren - Speelsterkte 19.625
Teamleider: 128870 J.A. WALHOUT (Sjaak)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 128578 P. de BREE (Peter) A1 14.670
2 173219 R. van STEVENDAAL (Robert) A1 29.773
3 141794 D. WALHOUT (Danny) A1 20.569
8 246720 E van de LEUR (Erik) A1 13.490
4 126891 J.M. van der WEIJDE (Jaap) A1 10.813
5 123433 J. GOUDZWAARD (Jan) A1 9.723
6 221040 J. CIJSOUW (Jaap) A1 8.618
7 148702 H. van DEUTEKOM (Hessel) A1 7.488
V.O.P. / de Witte Hoeve - Speelsterkte 12.286
Teamleider: 130952 P.J.J. ZANDERS (Jan)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Partycentrum De Witte Hoeve, Gasstraat 5, 5801 CT Venray, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 202634 G.C.M. KAUFFELD (Guido) A1 15.970
2 208080 J. van HEESCH (Jeffrey) A1 15.393
3 172186 P.F.C. van RENGS (Piet) A1 10.050
4 217123 J.G.P.M. BRUEREN (Jan) A1 7.734
5 121743 L.F.M. STEEGH (Lei) A1 7.532
6 130952 P.J.J. ZANDERS (Jan) A1 7.235
De Poedel - Speelsterkte 17.205
Teamleider: 171694 C.J. van de GROEP (Cor)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, De Poedel, Nieuwstraat 3, 3861AJ Nijkerk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 107702 G. VEER (Geurt) A1 26.816
2 171694 C.J. van de GROEP (Cor) A1 18.238
3 104903 E. VEER (Eep) A1 15.256
4 164762 H. SMINK (Harry) A1 8.511
5 101162 A. VEER (Arie) A1 6.459
O.G.B. - Speelsterkte 8.732
Teamleider: 129638 R. de BRUIN (Rene)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Gebouw Kommin, Elise Dammershof 12b, 1403 SC Bussum, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 144516 J. ZEPEDA VARAS A1 6.689
2 161441 J. RODERMOND (Johan) A1 11.788
3 104508 J. VEENSTRA (Jan) A1 8.480
4 129638 R. de BRUIN (Rene) A1 7.972
6 178864 H. BOS (Henri) A1 6.000
5 178866 M. VEERMAN (Marcel) A1 5.221
Kaderteam Almere `83 - Speelsterkte 19.666
Teamleider: 141933 R. van AERLE (Rene)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Almere '83, Sas van Gentstraat 10-12,, 1324CT Almere Stad, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 147498 R. van GARDEREN (Raymond) A1 28.435
2 178938 R. DITERS (Ricardo) A1 17.741
3 164899 M.G. VREEKAMP (Martin) A1 15.311
4 103677 F.P. DRIESSEN (Fred) A1 17.178
5 141933 R. van AERLE (Rene) A1 12.626
6 152288 D. van 't HOF (Dennis) A1 9.521
7 101115 C. OSKAM (Cees) A1 8.530
Op de Klos 1 - Speelsterkte 16.941
Teamleider: 159571 J.M. SCHUIJREN (Jean Marie)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe `t Piepke, Kerkplein 22, 6245 KH Eijsden, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 200982 E. BERGER (Eddy) A1 30.600
2 237006 M. ANGELETTI (Marcel) A1 20.923
3 103075 E. SCHOLS (Emile) A1 8.460
4 100339 R. IJSSERMANS (Remie) A1 7.784
5 159571 J.M. SCHUIJREN (Jean Marie) A1 7.465
6 159570 H.L.S. WOJCIK (Stanis) A1 7.550
B.V. S.V.W. / Ponderosa - Speelsterkte 10.062
Teamleider: 125569 J.P. RENS (Jean-paul)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Cafe De Ponderosa, Fluwelenbroekstraat 47, 4611 JS Bergen op Zoom, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 125569 J.P. RENS (Jean-paul) A1 14.626
2 133516 F.M.A. van de LUIJTGAARDEN (Frans) A1 12.074
3 124213 P.J. LUIJKS (Patrick) A1 6.853
4 219353 J. CLOOTS (Johan) A1 6.697
5 151264 A. COPPENS (Ad) A1 6.454
6 209127 F. VROLIJK (Frans) A1 5.950
7 158351 H. de JONG (Harry) A1 5.767
8 206415 R. RENS (Ricardo) A1 5.666
De Hazelaar 3 - Speelsterkte 12.905
Teamleider: 211980 W.J.N. van de VEN (Walco)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 132218 P. van de WOUW (Paul) A1 18.266
2 154028 H.A.R.L. MEGENS (Harold) A1 15.492
3 102548 P. LEERMAKERS (Piet) A1 9.514
4 211980 W.J.N. van de VEN (Walco) A1 8.351
5 211443 P. van BELJOUW (Peter) A1 6.373
6 128180 S.J.G.A. VISSERS (Stefan) 0.000
Kaketoe `80 - Speelsterkte 14.467
Teamleider: 165903 M.B.M. JANSEN (Marco)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Biljartcentrum Kaketoe, Hatertseweg 166, 6533 AT Nijmegen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
2 129770 T. TEMMINK (Tom) A1 9.871
7 162863 M. van BOCHEM (Micha) A1 19.000
4 100867 M. van der SPOEL (Martien) A1 18.000
8 155932 J.P. KREGTING (Jean-paul) A1 11.000
1 159674 W.J. JANSSEN (Walter) A1 7.319
5 113200 R. WILLEMSEN (Ruud) A1 7.000
3 165903 M.B.M. JANSEN (Marco) A1 6.300
6 105313 J.J.D.E. LAMMERTS (Hans) A1 6.010
Horna De Vries Juwelier - Speelsterkte 15.732
Teamleider: 116348 W. OOTEMAN (Wim)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Biljart Centrum Horna, Achterom 53, 1621 KR Hoorn, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
2 101350 W. HEIDA (Wouter) A1 18.966
1 116348 W. OOTEMAN (Wim) A1 16.368
4 140844 J. ERKEMEIJ (John) A1 14.069
3 142106 R. BOON (Rob) A1 13.525
5 116381 E. M. van der STEEN (Ed) A1 6.844
6 156036 J. NOORDELOOS (Jos) A1 6.000
H.W.A. Hotel van Krimpen - Speelsterkte 16.524
Teamleider: 134446 A.B. BLOMBERG (Arie)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Het Wapen van Alblasserdam, Dam 24, 2952 AB Alblasserdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 179762 R. GOUD (Ricardo) A1 23.620
2 151679 J. VLOT (Jos) A1 15.523
3 133271 D. KATSIS (Dimitri) A1 16.283
4 122504 J. van KRIMPEN (Jan) A1 10.671
5 147668 W.M. van BEEK (Wilfried) A1 7.139
6 134446 A.B. BLOMBERG (Arie) A1 5.210
B.C. `t Heukske / EuroBiljarts - Speelsterkte 11.373
Teamleider: 224237 F. DIEDEREN (Frank)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe Oud Stein, Kruisstraat 96, 6171 GH Stein, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 224237 F. DIEDEREN (Frank) A1 15.413
2 122334 A.H.M. VERJANS (Andy) A1 13.969
3 229902 P.L.J. CUSTERS (Peter) A1 9.364
4 212716 D. SMEIJSTERS (Danny) A1 6.746
5 142350 R. CLUMPKENS (Rob) A1 6.221
6 128023 F.G. VERJANS (Frans) A1 4.596
7 129538 J.M.A. KUSTER (John) A1 6.500
`t Centrum - Speelsterkte 10.511
Teamleider: 155393 B. SIBTSEN (Burkey)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, De Wetering, Weteringplein 1, 5175 BZ Loon op Zand, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 155393 B. SIBTSEN (Burkey) A1 12.378
2 166594 D. van KASTEREN (Danny) A1 13.857
3 134994 N. JANSEN (Norbert) A1 8.764
4 131586 C.H.R. BRANDS (Christ) A1 7.047
5 129353 A.J.L.M. van NUNEN (Ad) A1 6.919
6 175482 J.P.C. KROOT (Joop) A1 5.345
B.V.M. Apollo - Speelsterkte 13.663
Teamleider: 149687 D. HEFFTY (Dennis)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Wijkcentrum 't Schuurtje, Zwanenkamp 1301, 3607 NZ Maarssen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 217055 J. de BEURS (Jacques) A1 21.080
2 149687 D. HEFFTY (Dennis) A1 15.873
3 150002 R. van der MADE (Ronald) A1 8.043
4 155853 F.A.J. VERHOEF (Frank) A1 9.657
5 116562 C.B. TIMMER (Kees) A1 5.700
6 124151 H.C. CLAESSENS (Hennie) A1 5.258
Mark_Us - Speelsterkte 12.068
Teamleider: 127439 C.M.G. HEESPELINK (Cor)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 246725 R. DAHMEN (Roger) A1 15.288
2 127439 C.M.G. HEESPELINK (Cor) A1 13.272
3 165740 J.F.G. LIEBREGTS (Jan) A1 10.000
4 221996 R. MANDERS (Roy) A1 9.712
5 226178 B.R REMMERS (Bert) A1 8.256
6 128172 N. SMEETS (Nico) A1 4.729
van Esch Biljart / De Peel - Speelsterkte 7.548
Teamleider: 122932 G.A.M. van ASTEN (Gerrit)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 161340 A.W.P. JANSSEN (Noud) A1 9.907
2 160804 J.H.M. van OOSTERHOUT (Jan) A1 9.550
3 142826 J.C.M. VERBERNE (Jos) A1 5.573
4 122932 G.A.M. van ASTEN (Gerrit) A1 5.163
5 172202 J.L.A. POELS (Jo) A1 4.350
B.V. De Veemarkt - Speelsterkte 9.012
Teamleider: 144362 W.J. SIEBELINK (Willem)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Billardcafé De Veemarkt, Veemarkt 4, 7001 EE DOETINCHEM, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
2 144362 W.J. SIEBELINK (Willem) A1 12.217
3 128240 B. SIEBELINK (Bart) A1 8.645
5 107366 W.T.H.H. NOVA (Wim) A1 7.909
4 153137 G.H.J. WAENINK (Gerard) A1 7.280
6 203373 Y.V. JANSEN (Yannik) A1 6.068
7 205485 M. JOLINK (Mike) A1 5.707
1 146809 G. STIJF (Gerard) 0.000
MF-Vos / Brock - Speelsterkte 10.256
Teamleider: 159908 G.A.E. TIEMAN (Edwin)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Café Brockie, Entersestraat 2, 7627 LV Bornerbroek, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 175697 R. JONKER (Robin) 0.000
2 135794 G. ten LOHUIS (Gerard) A1 14.873
3 111776 R J. LUBBELINKHOF (Jan) A1 7.635
4 161780 J. MOELARD (Jeroen) A1 5.000
5 159908 G.A.E. TIEMAN (Edwin) A1 13.561
6 223879 R. van WIETMARSCHEN (Roy) A1 7.591
7 217905 C. POETHER (Christian) 0.000