Inschrijvingen Topteam 1e divisie 2018-2019

13 Teams

Moira / Hartog Afdichtingssystemen - Speelsterkte 17.454
Teamleider: 151022 S. NABUURS (Sven)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Café Waalzicht, Oosterhoutsedijk 21, 6663 KS Lent, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 171694 C.J. van de GROEP (Cor) A1 18.238
2 123035 R J.W.F. MEIJER (André) A1 10.697
3 151022 S. NABUURS (Sven) A1 22.460
4 162865 R.M. PRAKKE (Robert) A1 15.584
5 152941 J. SCHULTE (Jeroen) A1 13.535
6 134785 R J.L.A. VERBEET (Jean)
Topteam Goirle / Metselbedrijf Stoop - Speelsterkte 10.466
Teamleider: 182297 P. van DIEM (Paul)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Biljartcentrum Goirle, Kloosterstraat 30, 5051 RD Goirle, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 101810 A. POLS (Adrie) A1 15.245
2 217429 H. J. SNELLEN JR. (Hans)
3 215766 W. van DIJKE (Wilbert) A1 12.161
4 132484 P.W. RIJCKAERT (Peter)
5 205421 R. MATHYSEN (Ronny) A1 14.460
6 113129 M.R.S. SPOORMANS (Martin)
Steinhoff Constructions - Speelsterkte 21.780
Teamleider: 174132 F. VERMEULEN (Frank)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Carambole, Boutensteinseweg 2B, 4156 JZ Rumpt, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 105916 G.H.J. van ECK (Gerrie) A1 17.268
2 101977 C.F.M. KIVITS (Marco) A1 26.895
3 142431 J.G. de RIDDER (Jurgen) A1 20.030
4 174132 F. VERMEULEN (Frank) A1 22.927
5 182981 R E.B. VINK (Bert) A1 14.106
6 164489 R J. de JONG (Jan) A1 13.337
Topteam B.I.O.S. - Speelsterkte 11.356
Teamleider: 143121 E. van der LINDEN (Erik)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, BIOS, Schoutenstraat 88, 3771 CL BARNEVELD, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 143121 E. van der LINDEN (Erik) A1 19.539
2 142008 G. van BEEK (Gert) A1 15.454
3 237194 H WIEDEMANN (Horst)
4 245237 M. WOIDOWSKI (Michael)
5 159930 H.J.M. de HEUS (Henny) A1 10.431
Snelpost 11 - Speelsterkte 14.329
Teamleider: 110354 R. GIELENS (Raymon)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 122069 M. BROERS (Maarten) A1 9.935
2 165915 J.H. van DONGEN (Jan) A1 19.793
3 142125 H. SCHMALE (Heinz) A1 13.553
4 140718 R. GERRITS (Rene) A1 11.561
5 110354 R. GIELENS (Raymon) A1 12.409
6 104910 J. TOORNEMAN (Jurgen)
De Hazelaar - Speelsterkte 22.104
Teamleider: 130388 H.H.M. DERICKS (Eric)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 201416 P. VANDELOO (Peter)
2 103161 A.M. ULIJN (Alex) A1 29.254
3 132218 P. van de WOUW (Paul) A1 18.266
4 130388 H.H.M. DERICKS (Eric) A1 28.086
5 104332 D. POLMAN (Dennis) A1 12.810
6 154028 H.A.R.L. MEGENS (Harold)
7 167666 F.T.A. EXTERS (Otto) A1 11.171
8 111710 P.H.J. de JONGH (Piet) A1 8.157
Topteam Verploegen Party- en Congrescentrum - Speelsterkte 13.434
Teamleider: 106330 M.H.J. MEGENS (Rini)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Verploegen Party- & Congrescentrum, Woeziksestraat 100, 6604 CM Wijchen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 106330 M.H.J. MEGENS (Rini) A1 8.971
2 113442 T.H.J. DERKSEN (Theo) A1 10.112
3 154984 H. SLETTENAAR (Herold) A1 14.738
4 160004 J.H.J. JANSEN (Sjef) A1 17.924
5 106340 A. VERPLOEGEN (Tonnie) A1 10.962
Buitelaar / Maasduin Witgoed - Speelsterkte 9.319
Teamleider: 208080 J. van HEESCH (Jeffrey)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 208080 J. van HEESCH (Jeffrey)
2 217178 D. GLISSENAAR (Daan)
3 138428 S.J. HOEN (Stefan) A1 15.600
4 155729 R.A. DEELEN (Roland) A1 21.676
5 172686 R. van GOOSWILLIGEN (Ronald)
6 224237 F. DIEDEREN (Frank)
7 264094 H. VEHRESCHILD (Helmut)
Hektisch Biljartschool / BV `75 - Speelsterkte 12.407
Teamleider: 149656 E.W.S. de HEK (Edgar)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Bv.'75, Bavoortseweg 17 B, 3833BM Leusden, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 149656 E.W.S. de HEK (Edgar)
2 217055 J. de BEURS (Jacques) A1 21.080
3 220791 D. BELAEY (Danny)
4 247849 N. van HANEGEM (Nico)
5 132059 R. SCHINNING (Roger) A1 20.507
6 150002 R. van der MADE (Ronald) A1 8.043
Exalto / H.W.A. Alblasserdam - Speelsterkte 14.883
Teamleider: 134446 A.B. BLOMBERG (Arie)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Het Wapen van Alblasserdam, Dam 24, 2952 AB Alblasserdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 138265 R. van KOOTEN (Reijer) A1 20.310
2 158619 J. de BRUIN (Jan) A1 12.112
3 122153 G. JOHLER (Gerard) A1 9.775
4 120709 W.L.G.J. van DEVENTER (Willem) A1 11.589
5 151679 J. VLOT (Jos) A1 15.523
Van den Broek Biljarts / Almere `83 - Speelsterkte 13.821
Teamleider: 164899 M.G. VREEKAMP (Martin)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Almere '83, Sas van Gentstraat 10-12,, 1324CT Almere Stad, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 143578 D. BOUWHUIS (Dennis)
2 153773 M. van DIJK (Marcel) A1 22.233
3 178938 R. DITERS (Ricardo) A1 17.741
4 103677 F.P. DRIESSEN (Fred)
5 147498 R R. van GARDEREN (Raymond) A1 28.435
6 147395 S. van HAAREN (Sander)
7 164899 M.G. VREEKAMP (Martin) A1 15.311
123Biljarts / BV BCO - Speelsterkte 16.317
Teamleider: 105095 R. FILIPPO (Ronald)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Biljartcentrum Oegstgeest, De Voscuyl 38 A, 2341 BJ Oegstgeest, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 105095 R. FILIPPO (Ronald) A1 9.467
2 114759 F.J. OTTENHOFF (Freek) A1 18.625
3 112554 P.C. WITTEMAN (Paul) A1 13.225
4 117552 V.P.J. VELDT (Vincent) A1 17.666
5 118058 B.C. DUIVENVOORDE (Ben) A1 11.271
6 117895 L. OPSTAL (Louis) A1 15.753
Terborgse Wijncentrale/de Veemarkt - Speelsterkte 19.327
Teamleider: 144362 W.J. SIEBELINK (Willem)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Billardcafé De Veemarkt, Veemarkt 4, 7001 EE DOETINCHEM, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 162192 M. BAKKER (Matthijs) A1 27.115
2 160270 P.F.J. JANSSEN (Patrick) A1 15.276
3 122953 H. KLOK (Hans) A1 13.710
4 158316 C. LASSIG (Carsten) A1 21.210
5 144362 W.J. SIEBELINK (Willem) A1 12.217
6 146809 G. STIJF (Gerard)