Inschrijvingen Driebanden groot Eredivisie 2018-2019

12 Teams

Bousema Lochem - Speelsterkte 1.428
Teamleider: 123059 R. HAZEWINKEL (Ronny)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Café-rest. Bousema, Zutphenseweg 35, 7241 KP Lochem, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 203012 M.N. COKLU (Murat Naci) A1 1.733
2 121916 M.H. HORN (Martin) A3 1.323
3 139433 S. GALLA (Stefan) A3 1.262
4 246641 G SALMAN (Gokhan) A3 1.395
5 164719 W. de JAEGER (Wesley) A3 1.204
6 139730 F. van SCHAIK (Frans) A4 1.117
7 148950 M. GALLA (Markus) B1 0.935
8 131902 R S. JONEN (Sander) B1 0.939
9 105632 R F.J. SCHOLLINK (John) B2 0.863
10 128043 R S. SPILLEMAN (Stefan) A4 1.033
HCR Prinsen - Speelsterkte 1.558
Teamleider: 108000 B.D. PRINSEN (Dinand)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, HCR Prinsen, Eibergseweg 13, 7273 SP HAARLO, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 148083 D. JASPERS (Dick) A1 2.059
2 117098 E. LEPPENS (Eddy) A2 1.537
3 113631 R J. PHILIPOOM (Jozef) A2 1.432
4 127132 A. de KLEINE (Anno) A3 1.249
5 154485 J.H. PIJL (Jelle) A3 1.390
6 157696 R. SWERTZ (Raymund) A4 1.047
7 141598 R R. ZIELEMANS (Roy) A4 1.053
`t Ivoor - Speelsterkte 1.342
Teamleider: 166754 J.M.J. van PEER (Jack)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, BV 't Ivoor, De Voetboog 14A, 5283 WL Boxtel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 265551 D. MARTINEZ BOSCH (David) A2 1.400
2 269416 J.D. ZAPATA GARCIA (Juan David) A2 1.450
3 263970 J. BARBEILLON (Jerome) A3 1.350
4 263971 C. MELNYTSCHENKO (Cedric) A4 1.085
5 173614 H.W.A. WILKOWSKI (Huub) A4 1.037
6 166754 J.M.J. van PEER (Jack) A4 1.168
7 140016 M. ROOFTHOOFT (Marc) A4 1.058
8 116890 J.E.M. CLAESSEN (Johan) A4 1.000
9 132195 R. BERKELMANS (Richard) B2 0.894
Aardexpress - Speelsterkte 1.211
Teamleider: 218924 D.E. THIELE (Dirk)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, De Keijenbijters, Neringstraat west 1   1, 5401 GB Uden, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 202206 R. LINDEMANN (Ronny) A2 1.512
2 133801 R. de LAET (Rudy) A3 1.205
3 264096 V. BATEN (Volker) A4 1.190
4 150663 R G.J.J. BRUIJSTENS (Paul) A4 1.057
5 102910 R.M.G. WIJNEN (René) B1 0.937
6 164661 R W.W.F.M. van WIJK (Wilco) B2 0.852
7 158296 N.C.J.W. van VENROOY (Nicky) B3 0.785
8 141353 M.A.H.G. HERMSE (Marty) B3 0.714
9 218924 D.E. THIELE (Dirk) C1 0.599
A1 Biljarts - Speelsterkte 1.440
Teamleider: 154493 A. WIENK (Addy)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Apeldoorns Biljart Centrum, Marktstraat 13, 7311 LH Apeldoorn, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 246719 J.J. PALAZON (Javier) A2 1.400
2 246642 B. UYMAZ (Birol) A1 1.609
3 209550 M. NILSSON (Michael) A2 1.400
4 151330 D RUDOLPH (Christian) A3 1.352
5 100867 M. van der SPOEL (Martien) A3 1.302
6 142866 R R. BITALIS (Richard) A3 1.217
7 130688 K.C.H. de ZWART (Kay) A4 1.073
8 182694 R H. BLAUWBLOMME (Henk) A4 1.055
9 154493 A. WIENK (Addy) B1 0.949
10 151238 R M.J.A. van SILFHOUT (Michel) B2 0.876
Dallinga.com - Speelsterkte 1.404
Teamleider: 109460 B. DALLINGA (Berry)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, H.C.R. Dallinga, St. Elisabethlaan 49, 4541 GS Sluiskil, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 113472 F. CAUDRON (Fréderic) A1 2.059
2 129499 J.P.C.G.M. de BRUIJN (Jean Paul) A2 1.422
3 180225 S. van ACKER (Steven) A3 1.334
4 142422 R F. FORTON (Francis) A3 1.229
5 105577 R R. CEULEMANS (Raymond) A3 1.212
6 132890 R J.H.A. van NIJNATTEN (Jeffrey) B1 0.989
7 161401 R K. SAVER (Koen) B1 0.951
8 138950 R J.P. de KRAKER (Jean Paul) B1 0.960
9 217608 R J. de KOK (Joey) B2 0.867
10 109460 B. DALLINGA (Berry) B2 0.801
S.I.S. Schoonmaak - Speelsterkte 1.500
Teamleider: 180219 C.G.A. TRAMPE (Cor)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Biljartcafe Jorissen, Heelsumstraat 92, 2573 NP 'S-GRAVENHAGE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 163195 G. HOFMAN (Glenn) A2 1.534
2 107450 J.L.M. van ERP (Jean) A2 1.498
3 136942 R.J. BURGMAN (Raimond) A2 1.469
4 143706 J. JORISSEN (Jeffrey) A2 1.423
5 139996 T. CARLSEN (Tonnie) A2 1.500
6 140720 H. van DAALEN (Herman) B1 0.960
7 118919 R R.J. NIEUWENBURG (Ruud) B1 0.959
8 179889 R M. NIJMAN (Mike) B3 0.738
Burgmans Biljarts - Speelsterkte 1.106
Teamleider: 138641 J.A.T. ROIJERS (Johan)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Cafe De Gouden Leeuw, Hof 6, 5571 CC BERGEIJK, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 201716 R T. FRINGS (Thorsten) A3 1.365
2 217617 M. JANSSEN (Marco) A4 1.118
3 171367 T. KLOMPENHOUWER (Therese) A4 1.158
4 179473 B. CEULEMANS (Bart) A4 1.116
5 139905 K. CEULEMANS (Koen) A4 1.034
6 142863 J.A. van MANEN (Bert) A4 1.034
7 138641 J.A.T. ROIJERS (Johan) B2 0.865
8 178870 R M. JANSSEN (Maarten) B2 0.899
9 153979 R R. ROEFS (Roger) B2 0.869
10 142869 R R.M.A. PETERS (René) B2 0.820
`t Hartje van Wanrooy - Speelsterkte 1.287
Teamleider: 131329 A.S.M. BROEDERS (Ad)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Hartje Van Oosterhout, De Braak 31, 4901 JL OOSTERHOUT NB, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 246727 S. BULUT (Savas) A2 1.419
2 113129 M.R.S. SPOORMANS (Martin) A3 1.250
3 153358 H.H.J. van de VEN (Harrie) A3 1.219
4 208817 D. van HAVERE (Davy) A4 1.177
5 152502 F.C.J. MARTENS (Frank) A3 1.261
6 131329 A.S.M. BROEDERS (Ad) A4 1.004
7 118802 W.A.A. van CROMVOIRT (Wim) B2 0.886
8 140123 R V. CETIN (Volkan) B2 0.834
L&B Ledermode - Speelsterkte 1.455
Teamleider: 180098 J. HOOGWERF (Jeroen)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Cafe `t Tapperijke, St. Janstraat 15, 4741 AL Hoeven, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 107328 E. MERCKX (Eddy) A1 1.735
2 114029 D. CHRISTIANI (Dave) A2 1.410
3 105384 P. DE BACKER (Peter) A3 1.361
4 149443 G. VALENTIJN (Gerwin) A3 1.317
5 138739 J. TIJSSENS (John) A4 1.191
6 169551 R A. van STRAATEN (André) B4 0.612
7 100486 J.G. van der WURF (Johannes) C3 0.328
Team Eekhoorn - Speelsterkte 1.240
Teamleider: 208902 C.J.A. HERMANS (Jerry)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Camping de Eekhoorn, Seterseweg 4, 4903 RV Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 123992 F. van KUYK (Frans) A2 1.529
2 100153 K. CEULEMANS (Kurt) A4 1.176
3 161357 R J.A.C.M. WIJNEN (Jack) A4 1.131
4 208902 C.J.A. HERMANS (Jerry) A4 1.182
5 141999 K. MIATTON (Kenny) A4 1.074
6 133988 R E. WILLEMS (Eddy) A4 1.034
7 182549 R E. van WOERKOM (Erik) C1 0.577
STZ Zundert - Speelsterkte 1.426
Teamleider: 140672 J. van KERKOERLE (Jan)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Biljartcentrum Den Hoek, Rucphenseweg 14, 4882 KC Zundert, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 178143 R. FORTHOMME (Roland) A1 1.616
2 139906 P. CEULEMANS (Peter) A2 1.596
3 121619 B.A.F. van BEERS (Barry) A3 1.296
4 136029 R. van BEERS (Rik) A4 1.199
5 132920 R R.F.J.A. UIJTDEWILLEGEN (Roland) A4 1.110
6 179176 R L.J.G.L. SCHRAUWEN (Lennart) B3 0.783
7 203880 R S. van ETTEN (Sam) B3 0.758