Inschrijvingen Driebanden groot 3e divisie 2018-2019

75 Teams

DAB - Speelsterkte 0.563
Teamleider: 149405 B.A.A.P. SMITS (Benny)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe De Mixx, Bogardeind 112A, 5664 EL GELDROP, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 149405 B.A.A.P. SMITS (Benny) B4 0.632
2 172082 P.H.A. SMITS (Piet) B4 0.686
3 150393 R G. de GREEF (Gerben) B4 0.600
4 209447 F. van NUNEN (Frans) C1 0.530
5 147759 T. van ZANTVOORT (Twan) C2 0.406
6 218205 R W. van DEURSEN (Wim) C2 0.403
7 164135 R T. TOONEN-DEKKERS (Theo) C3 0.305
Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - Speelsterkte 0.598
Teamleider: 141647 H. EGGENGOOR (Henk)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljart-café De Viersprong, Zijtak O.Z. 1 1, 7833 AL Nieuw Amsterdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 131995 R. KOK (Rudy) B3 0.717
2 103371 A.C. van SCHAIK (Ton) B4 0.636
3 219418 A.J.C. LEUSINK (Fred) C1 0.566
4 114218 J.K. STURRE (Kasper) C2 0.430
5 104342 H. de VRIES (Henk) C2 0.473
6 181564 R H. HOF (Henny) C2 0.446
7 141647 H. EGGENGOOR (Henk) C2 0.436
8 142514 H. van ENGELEN (Hans) C2 0.426
Stukadoors Bedrijf Kanters - Speelsterkte 0.451
Teamleider: 129641 M. HOEVEN (Marjo)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, BC. Amorti, Dr. Arienslaan 88, 4761 EP Zevenbergen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 148341 J. BROEDERS (Jos) C1 0.523
2 148338 W. KANTERS (Wim) C1 0.516
3 129641 M. HOEVEN (Marjo) C2 0.410
4 123364 R. van VLAARDINGEN (Robbert) C3 0.356
5 206621 E. EIJSKOOT (Eef) C4 0.272
6 182863 J. EIJSKOOT (John) C4 0.250
7 116945 J. KOEMANS (Jasper) C4 0.200
8 148339 P.J. op den KAMP (Peter) C4 0.200
Bonanza - Speelsterkte 0.580
Teamleider: 127702 M.L.M.J. SPIERTZ (Marcel)
Locatie en tijd: Zaterdag 12:00, Lokaal La Plaza, Markt 2, 6431LG Hoensbroek, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 127702 M.L.M.J. SPIERTZ (Marcel) B4 0.625
2 127566 P.H. GERRITS (Piet) C1 0.574
3 126801 F. TELENG (Frans) C1 0.536
4 149341 E.M.G. KORVER (Emile) C1 0.530
5 127710 J.P.E. TITSELAAR (John) C1 0.586
6 214488 G.L. COORT (Gerrit) C3 0.376
De Distel Biljarts 3 - Speelsterkte 0.560
Teamleider: 133342 J. DOGGEN (Jac)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Biljartcentrum De Distel, Kade 46, 4703 GH ROOSENDAAL, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 133342 J. DOGGEN (Jac) B4 0.642
2 202640 E. YILDIRIM (Ekber) C1 0.579
3 147735 R R. van MERRIENBOER (Richard) C1 0.565
4 166704 R. van den BOSCH (Robin) C1 0.518
5 211497 M.A..J. PIJNEN (René) C1 0.502
6 219028 A. van MECHELEN (Adrie) C2 0.478
7 225885 R W.A.P. GORISSEN (Wim) C2 0.450
A3 BC 1 - Speelsterkte 0.575
Teamleider: 136914 R.C.J. van der ZWET (Rene)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, De Sport, Huigsloterdijk 3A, 2156 LD Weteringbrug, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 164833 E. van HAESTREGT (Erik) B3 0.709
2 216710 D. SASSEN (Dennis) C1 0.595
3 121684 W.L.M. van DIEMEN (Wilco) C1 0.547
4 121537 R C.J. den EDEL (Cor) C1 0.502
5 121418 R J.N.M. HEEMSKERK (Jan) C2 0.470
6 138487 N.A.P. SCHOUTEN (Norbert) C2 0.450
7 136914 R.C.J. van der ZWET (Rene) C2 0.435
8 237494 R J.J. van der POEL (John) C3 0.358
Stolting Advocatuur / De Laan - Speelsterkte 0.641
Teamleider: 172219 I. STOLTING (Ivo)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartaccomodatie Amorti, Dr. Arienslaan 88, 4761 EP ZEVENBERGEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 133981 E. KORTSMIT (Erik) B3 0.749
2 148333 A.M.M. GOVERDE (Jos) B4 0.687
3 172219 I. STOLTING (Ivo) B4 0.692
4 141889 E. EIJSKOOT (Eef) C2 0.437
5 107519 C.A. VIJFHOEK (Kees) C2 0.420
6 237042 A.C. GOOSSENS (Toon) C3 0.376
Beauty Sauna Peize - Speelsterkte 0.629
Teamleider: 131168 G.E. EDENS (Gerard)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Friesche Club, Ruiterskwartier 57, 8911 BP LEEUWARDEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 157629 J.N. BEERSTRA (Jan-niek) B3 0.705
2 114593 A. HOEKSTRA (Anne) B4 0.633
3 113837 P. de HAAN (Paul) C1 0.593
4 141031 F.M. DILLEMA (Feije-mient) C1 0.585
5 113865 G.R. POPMA (Geert) C1 0.510
6 123290 J.W. van der VLIES (Joop) C2 0.467
7 131168 G.E. EDENS (Gerard) C2 0.429
8 162385 S. JANSMA (Sietse) C2 0.425
The Gamblers - Speelsterkte 0.489
Teamleider: 122407 J.M.J. KROON (Sjaak)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Merwehof, Plein 1940 1945 7-8, 3313 CV DORDRECHT, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 122407 J.M.J. KROON (Sjaak) C1 0.579
2 164588 W.J. MORET (Wim) C2 0.467
3 165675 D.A. VOL (Danny) C2 0.457
4 167698 A.J. den HARTOG (Fred) C2 0.454
5 141865 M. OKKERSE (Mario) C2 0.440
6 209360 R L.J. LOHMANN (Hans) C2 0.402
7 157741 R J.J. van LANKEREN (Jan) C3 0.388
Samonda - Speelsterkte 0.617
Teamleider: 169212 B.J. THIJSSEN (Ben)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum Samonda, Genemuidenstraat 208- 210, 2545 NZ 'S-GRAVENHAGE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 169212 B.J. THIJSSEN (Ben) B3 0.748
2 222412 M.A.H. VANE (Rinus) B4 0.646
3 138831 G.R. BURGEMEESTER (Reinier) C1 0.560
4 208081 A.C.M. van WESTBROEK (Ab) C1 0.514
5 110154 J.G.H. POL (Jo) C2 0.499
6 235955 M. van ES (Marcel) C2 0.437
7 265665 H. LIEBERWERTH (Hilko) C4 0.280
8 215642 A.L. van ZANEN (Andréas) C4 0.215
Noorderling 1 - Speelsterkte 0.560
Teamleider: 160522 A. de WILDE (Albert)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, De Noordeling, Edisonstraat 29, 8861 NA HARLINGEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 163591 F. LEUNGE (Frans) B4 0.692
2 225470 K. HAMSTRA (Klaas) C1 0.595
3 218426 M. BOOMSTRA (Marcel) C2 0.488
4 113884 D.R. van der VEEN (Dirk) C2 0.467
5 181532 M.L. BOONSTRA (Martin) C2 0.434
6 160522 A. de WILDE (Albert) C2 0.425
7 200212 J. KWAST (Janet) C4 0.266
De Bandstoters / Het Caves - Speelsterkte 0.578
Teamleider: 225839 J.A.M. VERBRUGGEN (Jan)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Het Caves, Veneind 5, 5513 NE WINTELRE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 225839 J.A.M. VERBRUGGEN (Jan) B4 0.616
2 131640 G.C.T.H. HARKS (Gerrit) C1 0.587
3 212953 B. OZTURK (Bahadir) C1 0.568
4 201240 B. SCHAEKEN (Bjorn) C1 0.542
5 178504 M.Y. SöNMEZ (Murad) C3 0.397
6 172492 R R.S.G. WONG (Rob) C2 0.437
7 224729 R L.J.M. NIJS (Luc) C3 0.390
B.V. Steenwijk - Speelsterkte 0.634
Teamleider: 226343 C.M. WIJNBEEK (Kees)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Francois Mingaud, Parade 6, 8333 DR Steenwijk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 123709 S. HENDRIKS (Steef) B4 0.696
2 226343 C.M. WIJNBEEK (Kees) B4 0.666
3 109223 J.H.K. DIJKSTRA (Hans) C1 0.597
4 172165 W.A.M. GODSCHALK (Wilfried) C1 0.579
5 146927 J. van den BERG (Jaap) C1 0.518
6 173441 H.P. HANEKAMP (Peter) C2 0.467
7 210709 N. KUINDERSMA (Nynke) C3 0.302
8 132180 E. van ZANTEN (Erik) C4 0.291
Rietlander 1 - Speelsterkte 0.617
Teamleider: 214178 T. van HEUMEN (Ton)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, De Rietlander, Wilhelmina Bladergroenstraat 47, 3207 TA Spijkenisse, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 120689 H. ELSINGA (Harry) B4 0.663
2 225204 M.S. de BRUIN (Michaël) B4 0.654
3 101891 R B.H. HOUKE (Bas) B4 0.634
4 163864 I.C. t MANNETJE (Ies) C1 0.582
5 214178 T. van HEUMEN (Ton) C1 0.569
6 144890 P. BOERS (Peter) C1 0.508
7 214179 R C. LAGEWEG (Cees) C2 0.457
8 225360 R M WARNAAR (Marco) C2 0.433
9 181357 R J. VOOGT (Jan) C3 0.386
Roof Security / De Hoog - Speelsterkte 0.533
Teamleider: 157409 M.A.C. SPAARGAREN (Martin)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljart en Bridgecentrum de Hoog, Nieuwe Gouwe O.Z. 11b, 2801SB Gouda, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 144148 A. PRINS (André) C1 0.566
2 263922 B.J. SCHEP (Ben) C1 0.561
3 209097 P. SCHEP (Piet) C1 0.501
4 100975 E.R. van den BERG (Ed) C1 0.505
5 157409 M.A.C. SPAARGAREN (Martin) C3 0.399
6 217156 J. van BEMMEL (Jan) C3 0.372
`t Hartje/Balans 2 - Speelsterkte 0.468
Teamleider: 128040 J. BROUWERS (Jan)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Hartje Van Oosterhout, De Braak 31, 4901 JL OOSTERHOUT NB, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 119743 A.A.M. VOESENEK (Toon) C1 0.501
2 128040 J. BROUWERS (Jan) C2 0.498
3 209723 B. van GAGELDONK (Bastijn) C2 0.463
4 221324 M.A.C. van der VEEKEN (Mike) C2 0.412
5 269437 J.W. BOUWMEESTER (Jan-Willem) C2 0.400
6 209727 P.A.H.C.H. HUIJBREGTS (Sebastian) C3 0.398
7 153234 B. STADHOUDERS (Ben) C3 0.390
DCM - Den Boerenstamppot - Speelsterkte 0.529
Teamleider: 217573 H. SCHNEIJDERBERG (Henk)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Camping de Eekhoorn, Seterseweg 4, 4903 RV Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 208944 R. de GRAUW (Ron) B4 0.627
2 163619 V. WENNEKERS (Vincent) C1 0.512
3 217573 H. SCHNEIJDERBERG (Henk) C2 0.492
4 145797 M. KLEY (Marco) C2 0.488
5 241126 R J. BONGAARDS (Jack) C2 0.477
6 159912 R R. OONINCX (Ruud) C2 0.413
7 217663 J.G.H. van DOOREN (Jan) C3 0.356
Voorbrood Meubelen / De Hoog - Speelsterkte 0.546
Teamleider: 123579 N.R. van der VLIST (Niels)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum de Hoog, Nieuwe Gouwe 11b , 2801SB Gouda, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 123579 N.R. van der VLIST (Niels) B4 0.608
2 217820 P.A de VOS (Paul) C1 0.560
3 109407 D.C.P. van LEEUWEN (Danny) C1 0.513
4 153567 B. de ZEEUW (Bob) C1 0.505
5 122068 F.H. ASSCHEMAN (Fred) C2 0.496
6 179333 R.J.G. van LEEUWEN (Rene) C2 0.482
7 141830 K.F. VENINGA (Koert) C3 0.388
8 201244 H.A. SMOLDERS (Henk) C3 0.344
Waterland Bastiaan Makelaardij - Speelsterkte 0.600
Teamleider: 177919 K. EVERS (Klaas)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Bilj.C. P'end, Karekietpark 22, 1444 HV Purmerend, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 153305 F.A.P. GROEN (Fred) B2 0.814
2 184237 R.E. BASTIAAN (Robin) C1 0.567
3 173938 J. van de KUILEN (Jeroen) C1 0.538
4 141062 J. STROOBER (Joop) C2 0.442
5 177919 K. EVERS (Klaas) C2 0.417
6 182176 H. OLIJ (Hans) C2 0.421
7 103661 J.G.M. BUSMAN (John) C2 0.481
ABC `t Töpke / Teunesen / Smit Bestratingen - Speelsterkte 0.567
Teamleider: 180541 M. GERCEK (Murat)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 140939 P.W.J. VALCKX (Paul) B3 0.701
2 217618 D. KLöSTERS (Dietmar) C1 0.560
3 228170 J.A. KNAPEN (John) C1 0.560
4 264094 H. VEHRESCHILD (Helmut) C2 0.449
5 264093 J. van der MADEN (John) C2 0.409
6 217619 H. SCHáFER (Herbert) C2 0.400
7 177547 G. SCHLOESSER (Ger) C3 0.375
8 180541 R M. GERCEK (Murat) C3 0.372
9 116420 A. van HEESCH (Toon) C3 0.300
Moira - Speelsterkte 0.567
Teamleider: 180594 L.C.E. VERHOEVEN (Eddy)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Café Waalzicht, Oosterhoutsedijk 21, 6663 KS Lent, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 106544 T. WILLEMS (Theo) B4 0.617
2 157603 J. van de VEN (Joep) C1 0.568
3 180594 L.C.E. VERHOEVEN (Eddy) C1 0.544
4 205310 W. SMOLDERS (Winfried) C1 0.542
5 229436 P.W.A. VERHOEVEN (Peter) C1 0.533
6 123035 J.W.F. MEIJER (André) C1 0.503
VB1 / Gorissen Furniture - Speelsterkte 0.784
Teamleider: 152141 M.M.G. WOLFS (Marco)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 178870 M. JANSSEN (Maarten) B2 0.899
2 201050 R J.H. BESSEMS (Jean) B2 0.861
3 178921 W.W.P. MEUSEN (Wilco) B2 0.836
4 269355 T. GOOSSENS (Tom) B3 0.729
5 152141 M.M.G. WOLFS (Marco) B4 0.673
6 167508 R G.L.J. SCHOENS (Roger) B3 0.709
7 128324 G. HOLKA (Ger) C1 0.589
8 202641 R G.M.E.A. BORREMANS (Ger) C1 0.568
9 269347 C. CORTJENS (Cyriel) C1 0.563
10 160665 R R. VAASSEN (Roger) C2 0.494
BCTO - Speelsterkte 0.574
Teamleider: 100540 R.L.A. SCHRETLEN (Reinier)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Biljartcentrum Sloterdijk, Willem Leevendstraat 28-30, 1055 KC Amsterdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 104371 C. ZOMERDIJK (Cor) B3 0.748
2 140119 B.J. KATWIJK (Ben) B4 0.624
3 100540 R.L.A. SCHRETLEN (Reinier) C2 0.499
4 156501 I. KOOISTRA (Ineke) C2 0.426
5 104085 W.A.M. NEP (Willem) C2 0.417
6 100750 M. HAMBURG (Martin) C2 0.411
B.V. Zaanzicht - Speelsterkte 0.517
Teamleider: 114759 F.J. OTTENHOFF (Freek)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Biljart Centrum Purmerend, Karekietpark 22, 1444hv Purmerend, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 169175 G.J. RAYER (Gertjan) B4 0.624
2 114759 F.J. OTTENHOFF (Freek) C1 0.529
3 141136 W.C. van WESTROP (Wim) C2 0.464
4 182371 P. PORSIUS (Peter) C2 0.453
5 127697 J. GIESKENS (Jan) C2 0.408
6 213324 H.G.P.F. LAMMERTS (Pieter) C2 0.407
Grolleman Schildersbedrijf - Speelsterkte 0.569
Teamleider: 113411 A. NET (Arnold)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Biddinghuizen Biljartclub, Sportlaan 3, 8256 CE Biddinghuizen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 142083 R. van RAAIJ (Roij) B4 0.647
2 155556 H.J.I. GROLLEMAN (Harry) C1 0.580
3 113411 A. NET (Arnold) C1 0.546
4 224784 J.A. KRAMER (John) C1 0.503
5 201800 T.L.M. DEKKER (Dirk) C2 0.487
6 184379 F.P.M. KOOLEN (Frans) C3 0.377
7 200468 S.J.M. PAAUW (Simon) C4 0.232
Van Rossum Tegelwerken - Speelsterkte 0.431
Teamleider: 102870 L.A.M. PANSIER (Bert)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Biljartcentrum d'n Iemhof, Sterrebos 50 50, 5344AN Oss, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 167974 P.J.M. van ROSSUM (Peter) C1 0.501
2 118826 T.H.M.W. van DINTHER (Theo) C2 0.487
3 163875 G.A.M. van LITH (Geert) C3 0.380
4 138399 S. J. M. LEIJTEN (Stefan) C3 0.359
5 102870 L.A.M. PANSIER (Bert) C3 0.356
6 176045 B.G.A. CEELEN (Bernie) C3 0.350
SPC Capelle 3 - Speelsterkte 0.561
Teamleider: 145932 W. op 't ENDE (Wil)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, SPC Capelle, Marsdiep 2, 2904 ES Capelle aan den Ijssel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 176727 L. BROUWER (Leon) B4 0.683
2 134432 A. SOL (André) C1 0.533
3 142675 P. TANIS (Peter) C1 0.523
4 150871 A. van BRANDWIJK (Arno) C1 0.508
5 120256 A. GORT (André) C2 0.491
6 145932 W. op 't ENDE (Wil) C2 0.467
7 114438 M. ROMIJN (marc) C2 0.450
`t Tapperijke 2 - Speelsterkte 0.532
Teamleider: 161549 J. EMBREGTS (Johan)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe `t Tapperijke, St. Janstraat 15, 4741 AL Hoeven, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 161549 J. EMBREGTS (Johan) C1 0.565
2 224209 W. HOENERVANGERS (Willie) C1 0.528
3 161548 C. BROOS (Cees) C1 0.536
4 162731 J. van GINNEKEN (Johan) C2 0.488
5 166790 R C. BAKKERS (Corné) C2 0.488
6 171903 R. DAM (René) C2 0.438
7 171750 M. MARIJNISSEN (Marcel) C2 0.499
8 166787 O. van BEEK (Oscar) C2 0.404
9 114147 R A. BRASPENNING (Ad) C2 0.413
10 155713 R E.A.M. ROKX (Evert) C2 0.411
Thekes Herpen 3 - Speelsterkte 0.528
Teamleider: 102934 A.J.L.M. SMITS (Anton)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Café-Zaal Thekes, Alard van Herpenplein 9 9, 5373AH Herpen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 145829 P.J.P.M. van de LINDEN (Peter) C1 0.582
2 140441 W.A.L.E. PETERS (William) C1 0.521
3 135795 A.J.M. van LOOSBROEK (Tony) C1 0.502
4 102919 T. FLEUREN (Theo) C1 0.507
5 102934 A.J.L.M. SMITS (Anton) C2 0.487
6 217020 R.B.T. DIBBETS (Ray) C2 0.436
7 208210 H.M. van LOOSBROEK (Henk) C2 0.450
Thekes Herpen 4 - Speelsterkte 0.489
Teamleider: 222897 G. van DINTHER (Gerrit)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Café-Zaal Thekes, Alard van Herpenplein 9 9, 5373AH Herpen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 111432 H.W. GEURDEN (Richard) C1 0.508
2 124951 J. DUYNHOVEN (Jan) C1 0.508
3 134841 J.P. van der VEER (Joep) C2 0.458
4 138184 J.M. van BAKEL (Jos) C2 0.485
5 222897 G. van DINTHER (Gerrit) C3 0.324
6 211615 C. van der LINDEN (Chris) C4 0.160
Carambole 2 - Speelsterkte 0.600
Teamleider: 111783 H. VOS (Henk)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Zaal 't Vossehol, Spoorstraat 7, 7687 AM DAARLERVEEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 143421 J. VOS (Jan) B4 0.687
2 112891 G. SCHOLTEN (Gerrit) C1 0.588
3 160997 R. van DIJK (Ronnie) C1 0.570
4 105534 B. JANNINK (Bennie) C1 0.556
5 147882 C. BAKKER (Chris) C1 0.508
6 111783 H. VOS (Henk) C2 0.428
7 221530 H. GIERVELD (Dieks) C3 0.300
Cues & Darts-1 - Speelsterkte 0.590
Teamleider: 178582 J.F.A.M. HULTERMANS (Jan)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Romein, Professor Romeinstraat 17, 5013 BX Tilburg, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 174107 L.J.H. TABBERS (Lucien) B4 0.652
2 125508 M.C.A.W.J. de LAAT (Martin) C1 0.589
3 179103 A.M. HULTERMANS (Ton) C1 0.589
4 178582 J.F.A.M. HULTERMANS (Jan) C1 0.531
5 132121 R J.H.A. WESTERBURGER (Sjef) C1 0.506
6 132122 R H.J.A. WESTERBURGER (Huub) C1 0.502
7 152803 R A. VERHOEVEN (Toine) C2 0.429
Voegersbedrijf W. Smetsers - Speelsterkte 0.560
Teamleider: 154375 W.H.P. SMETSERS (Willy)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Het Wapen van Eerschot, Mgr. Bekkersplein 2, 5491 EB St. Oedenrode, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 122899 B.J.M. LEGIERSE (Bernard) B4 0.601
2 154375 W.H.P. SMETSERS (Willy) C1 0.584
3 223691 D. ALBERTS (Danny) C1 0.537
4 147096 W.L.M. van der HEIJDEN (Wilbert) C2 0.495
5 111291 B. WELLERD (Bart) C1 0.504
6 208904 R. van HAK (Rene) C1 0.521
7 144478 A.G.M. LAMMERS (Rene) C3 0.382
8 123525 B. GORDIJN (Berry) C3 0.361
9 212919 E. COORT (Emanuel) C3 0.350
Boeve Afbouw - Speelsterkte 0.523
Teamleider: 172586 A. STRUIK (Arnold)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Francois Mingaud, Parade 6, 8333 DR Steenwijk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 114830 A.T.M. VERHEIJEN (Jos) B4 0.673
2 156585 J.H. WESTERBEEK (Jan) C1 0.506
3 106164 G.A.W. REIMINK (Gerald) C2 0.469
4 142253 F.T.H. WIPPERT (Ferry) C2 0.444
5 172586 A. STRUIK (Arnold) C2 0.438
6 216873 E. OOSTERKAMP (Erwin) C2 0.402
7 203661 M. van der SLUIS (Marc) C2 0.401
8 155537 J.D.J. van DRIESSEN (Joop) C3 0.388
9 181324 A. HOOGENBOOM (Arie) C3 0.355
Autobedrijf Schrauwen - Speelsterkte 0.535
Teamleider: 182538 J.J.M. MARTENS (Jack)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Biljartcentrum Den Hoek, Rucphenseweg 14, 4882 KC Zundert, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 246662 D. HERMANS (Dirk) B4 0.607
2 246661 H.A.W.M. van ASPERT (Rick) B4 0.617
3 246646 J.M. SOMMEN (Andre) C2 0.469
4 182538 J.J.M. MARTENS (Jack) C2 0.449
5 208996 J.P.C. van der HEIDEN (Hans) C3 0.388
6 181905 A.A.C. HAVERMANS (Fons) C3 0.349
Veilingzicht - Speelsterkte 0.606
Teamleider: 134201 J. de BRUIJN (Jan)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Veilingzicht, Bosschendijk 79, 4731 DB OUDENBOSCH, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 145832 W.M. ZUIJKERBUIJK (Nick) B2 0.826
2 149637 P.A.A.M. van STEEN (Piet) C1 0.544
3 133953 B. FRIJTERS (Ben) C1 0.542
4 150931 R. BARTELEN (Rien) C1 0.513
5 134201 J. de BRUIJN (Jan) C2 0.479
6 133910 M.H. MACHIELSE (Rinus) C2 0.470
7 136905 J.A.A. RIJSDIJK (Sjaak) C2 0.467
8 134209 M.W. de JONG (Theo) C2 0.464
9 201500 K. LAMBREGTS (Kees) C3 0.359
De Stene Brug - Speelsterkte 0.560
Teamleider: 172120 A. MENHEERE (Ad)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 240971 P. WILLEMS (Peter) B4 0.612
2 165248 W. de KOK (Wim) C1 0.573
3 118588 R. van LINDEN (Rob) C1 0.547
4 174478 E. GELUK (Edwin) C1 0.510
5 205059 M.C. KRAMER (Rinus) C2 0.464
6 180553 P.H. NGUYEN (Phuc) C2 0.450
7 172120 A. MENHEERE (Ad) C2 0.411
8 233358 P. WOLSE (Peter) C2 0.400
9 128776 A.J. HOONDERT (Eddy) C3 0.394
The Friends / Ad`s Catering - Speelsterkte 0.585
Teamleider: 126418 A. BATTEN (Ad)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe De Drie Zwaantjes, St. Janstraat 68, 4714 EH Sprundel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 234816 J. van APEREN (Jul) B4 0.612
2 249164 P. WILMS (Paul) B4 0.624
3 182638 F. VERMEIREN (Frans) C1 0.524
4 264124 R. ADRIAENSEN (Roger) C1 0.552
5 181619 P. SLOKKERS (Peter) C1 0.554
6 246647 C. VALENTIJN (Chressie) C2 0.420
7 126418 A. BATTEN (Ad) C3 0.334
Café Biljart Siemens 2 - Speelsterkte 0.526
Teamleider: 125148 W. SIEMENS (Willie)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Café Biljart Siemens, Hoofdweg 230, 9681 AM Midwolda, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 140044 L. BRONSEMA (Lucas) C1 0.547
2 141879 H. HOGENBIRK (Henk) C1 0.525
3 125148 W. SIEMENS (Willie) C1 0.518
4 109927 J. MIDDEL (Jaap) C1 0.514
5 114170 R. van der KOOI (Reinier) C2 0.431
6 162668 M. VEENHUIS (Max) C3 0.371
7 208101 E. KROEZE (Erik) C3 0.350
8 129106 T. SCHAUB (Tjaart) C4 0.289
van Hot naar Her - Speelsterkte 0.579
Teamleider: 165830 A.W. van ES (Arie Willem)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 173826 C.J. WAGENAAR (Carel) B3 0.762
2 135010 R F.X.B. PAF (Fabian) C1 0.538
3 165075 J.C. van HESE (Jan) C2 0.483
4 165830 A.W. van ES (Arie Willem) C2 0.494
5 121504 R R. van LEEUWEN (Ron) C2 0.410
6 73524 R P. SWANENBURG (Paul) C3 0.388
7 141915 R R.W. van ONSELEN (Ron) C3 0.330
KIRI-Casino - Speelsterkte 0.578
Teamleider: 111249 A. STRIJKER (Arno)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Biljartcentrum L'acquit, Terpweg 2, 7902 NW HOOGEVEEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 200844 W.A. SANTINGE (Wim) B4 0.638
2 111249 A. STRIJKER (Arno) B4 0.610
3 111497 S.O. BRUNSTING (Onno) C1 0.581
4 112006 H.B. PIEPER (Bennie) C2 0.483
5 137455 A. HILBERTS (Appie) C2 0.428
6 135042 J. van DALEN (Joop) C2 0.421
7 104337 A. FRATERMAN (Anjo) C3 0.385
8 122441 B. de LEEUW (Broer) C3 0.369
GS van den IJssel b.v. - Speelsterkte 0.547
Teamleider: 120542 J.L. HENDRIKS (Jan)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, t Raedthuys, Westwater 36, 2651 JN Berkel & Rodenrijs, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 212024 R. GERRITS (Remco) C1 0.588
2 181577 M.J.M. CASTELIJNS (Mark) C1 0.566
3 142455 H.J. ROTMANS (Dick) C1 0.523
4 120542 J.L. HENDRIKS (Jan) C1 0.511
5 181060 J.C.L. van der KROGT (Johan) C2 0.483
6 121107 C. MOSTERT (Cor) C3 0.302
7 176347 L. TOUSAIN (Leo) C3 0.344
8 121139 R N.B.M. van VELZEN (Niek) C3 0.332
TREVA 2 - Speelsterkte 0.829
Teamleider: 144976 S. ECKEL (Sylvia)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 241042 M. GöREN (Mehmet) A3 1.300
2 151163 L. PEETERS (Luc) B4 0.657
3 215153 R. van GEYT (Ronald) B4 0.670
4 241041 R. van HOYLANDT (Roger) B4 0.692
5 222234 O. CAN (Onur) B4 0.648
6 224825 R. PEETERS (Raymond) C1 0.590
7 145546 R P.E. van der ELST (Peter) C1 0.509
8 235962 R. ECKEL (Raymond) C2 0.403
9 144976 R S. ECKEL (Sylvia) C2 0.400
10 133558 R J.T. van de KASTEELE (Johan) C2 0.450
Ekrischocola.nl - Speelsterkte 0.591
Teamleider: 174064 K. VOORHAAR (Kasjan)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum ´t Gooi, Vaartweg 43c, 1211 JE Hilversum, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 170533 R. van der GRIEND (Robert) B4 0.641
2 139386 A. BROUWER (Anton) B4 0.609
3 165732 G. GLAZEMAKER (Gert) C1 0.583
4 142092 E. de WIT (Eric) C1 0.532
5 219842 M.S. BEEMSTERBOER (Marco) C2 0.460
6 174064 K. VOORHAAR (Kasjan) C2 0.477
7 146946 L. van de POL (Leon) C2 0.465
8 200005 F. ELBERS (Frans) C2 0.411
B.C. Tegelen 2 - Speelsterkte 0.568
Teamleider: 105434 C. OOMS (Cock)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe van Tienen, Kaldenkerkerweg 19, 5932 CS Tegelen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 223690 R. SNIJDERS (Rene) B4 0.651
2 145560 A.G.M. van HAREN (Noud) C1 0.564
3 105434 C. OOMS (Cock) C1 0.549
4 159425 W. van TIENEN (Wim) C1 0.511
5 127448 M.R. JANSSEN (Mark) C2 0.465
6 228169 W.G.P. PELZER (Wiel) C2 0.447
7 228171 R S. JACOBS (Sjra) C3 0.331
8 201842 R P. DAEMS (Pieter) C4 0.250
`s-GBC 1 - Speelsterkte 0.528
Teamleider: 119006 G.L.J. van ELSACKER (Guido)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum Samonda, Genemuidenstraat 208- 210, 2545 NZ 'S-GRAVENHAGE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 120932 J.A. NIEUWENHUIZEN (Jos) B3 0.706
2 120709 R W.L.G.J. van DEVENTER (Willem) C1 0.578
3 215615 R L. van der HEIJDEN (Leo) C1 0.558
4 119006 G.L.J. van ELSACKER (Guido) C1 0.548
5 119012 J.F. de JAGER (Hans) C2 0.452
6 147760 R D. VOS (Dick) C2 0.447
7 113959 J.H. den DULK (Jaques) C2 0.408
8 180179 TH.J. van KLEEF (Theo) C3 0.395
9 210566 R J. den HEIJER (Jan) C3 0.318
10 137348 R J.M.W. BAKKER (Jan) C3 0.303
Artbyte / van Bruggen - Speelsterkte 0.594
Teamleider: 173312 J. van der BIE (Jan)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, SPC Capelle, Marsdiep 2, 2904 ES Capelle aan den Ijssel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 173312 J. van der BIE (Jan) B4 0.671
2 110360 R. POLDERVAART (Rob) C1 0.587
3 118692 E. VOOGT (Ed) C1 0.562
4 181516 S. HILGERS (Shane) C1 0.557
5 205581 R E. ELBERTSE (Eric) C1 0.554
Bottles / Dockside - Speelsterkte 0.598
Teamleider: 139121 C.M.J.J. van DAM (Carlo)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Zaal Reseda, Noordweststraat 11, 4551 CA Sas Van Gent, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 264021 B. ROSSEL (Bart) B3 0.772
2 233400 L. WULFRANCK (Luc) B4 0.605
3 264132 R P. BAETSLE (Peter) C1 0.524
4 237512 R. HOFMAN (Raf) C1 0.515
5 163337 T.L. PLATJOUW (Theo) C1 0.501
6 129260 P.M.G.J. SNELDERS (Peter) C3 0.378
7 264020 R A. de MEIJER (Ad) C3 0.387
8 139121 R C.M.J.J. van DAM (Carlo) C3 0.350
Pearle Opticiens 2 - Speelsterkte 0.622
Teamleider: 139121 C.M.J.J. van DAM (Carlo)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Zaal Reseda, Noordweststraat 11, 4551 CA Sas Van Gent, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 212892 D.A. BERGMANS (Dion) B3 0.746
2 116629 E. van DAMME (Etienne) B4 0.659
3 223996 Y.W. WELVAERT (Yves) C1 0.524
4 129401 C. de JONGE (Cor) C1 0.561
5 129429 E.J.M. van GOETHEM (Eddie) C2 0.495
6 137605 R. CLAERHOUDT (Robin) C2 0.474
7 158416 R J.W. van der DUSSEN (Johan) C3 0.382
8 168662 R H. de WITTE (Hans) C3 0.389
De Hazelaar 3 - Speelsterkte 0.452
Teamleider: 103121 H.A.L. van VLIJMEN (Henk)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 236390 F. van der HEIJDEN (Frans) C1 0.530
2 148304 W.N.M. HOLLANDER (Willem) C2 0.424
3 176543 R F. den OTTER (Frans) C2 0.436
4 176534 R G. van HOORN (Gerard) C2 0.424
5 168776 H.G.W.J. ENGELEN (Harold) C2 0.463
6 122304 G.C.F. GERRITS (Gerard) C3 0.394
7 103121 H.A.L. van VLIJMEN (Henk) C3 0.366
8 105427 R H.A.J. MULDERS (Harrie) C3 0.340
De Haven 1 - Speelsterkte 0.508
Teamleider: 147847 N. HASTER (Nico)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Café de Haven, Industriestraat 206, 7553 CW Hengelo, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 147847 N. HASTER (Nico) C1 0.528
2 138536 R. STRONKS (Rene) C1 0.540
3 180499 R. ter HEIDE (Roelof) C2 0.485
4 126686 R. HOLTKAMP (Richard) C2 0.454
5 170838 L.T.J. van MOORST (Bert) C2 0.453
6 178912 J. van ENGELEN (Johnny) C2 0.449
7 144239 F. JANSEN (Frans) C2 0.481
8 230144 B van der ZALM (Bert) C2 0.433
9 170856 R.H. OUDE GROENIGER (Rene) C2 0.410
10 181295 A. BRUGGEMAN (Bert) C3 0.393
Van Melis - Speelsterkte 0.585
Teamleider: 126819 A.J.L.C. HEESAKKERS (Ad)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, de Zwaan, Dorpsstraat 22, 5761 BN Bakel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 117044 N.F.M. van den HEUVEL (Nico) B4 0.680
2 151266 C.W.F. STEENBAKKERS (Christian) B4 0.640
3 127148 J.H. VERMULST (Hans) C1 0.541
4 126819 A.J.L.C. HEESAKKERS (Ad) C2 0.480
5 120042 R J.G. ROSMULDER (Jan) C2 0.466
6 206576 R M. van HOUT (Mari) C2 0.414
7 178787 J.L.M. van MELIS (Johnny) C3 0.368
Capelle 2 / De Terp - Speelsterkte 0.620
Teamleider: 82538 S. OSNABRUG (Stefan)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, SPC Capelle, Marsdiep 2, 2904 ES Capelle aan den Ijssel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 225843 H.M.W. WEBER (Henk) B3 0.793
2 124527 M.S.F. van LEUTEREN (Maarten) B4 0.603
3 82538 S. OSNABRUG (Stefan) C1 0.536
4 219790 K. van der BIJL (Karel) C1 0.551
5 203065 S.A. van der KAA (Sjon) C2 0.476
6 181650 R C. van der STEL (Kees) C2 0.475
7 82333 G. TAYTELBAUM (Gill) C2 0.458
Ribas - Speelsterkte 0.617
Teamleider: 164755 B.H. DERKS (Ben)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe de Windhoek, Laan van Nieuw Guinea 39, 3531 JC Utrecht, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 164755 B.H. DERKS (Ben) B3 0.781
2 100245 J.R. KRIEKAARD (Jos) B4 0.648
3 105136 P.A. TIMMERS (Perry) C1 0.574
4 180431 R N.C.M. BROEKHUIZEN (Nico) C1 0.543
5 154366 R T.C. van UUM (Theo) C1 0.518
6 164552 R. FOKKER (Rene) C2 0.468
7 174311 T. UITTENBOGERT (Teus) C2 0.424
Café `t Steegje 2 / Cortini Automotive - Speelsterkte 0.588
Teamleider: 206065 P. CORTINI (Peter)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Cafe 't Steegje, Zuideindestraat 16, 4921 XM Made, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 159542 F. BAMBACHT (Frans) B4 0.617
2 206065 P. CORTINI (Peter) C1 0.593
3 176765 C.G.A.B. de BRUIJN (Gerrie) C1 0.588
4 217111 A. PALS (Anton) C1 0.557
5 224302 J. SEGEREN (Jimmy) C1 0.530
6 202890 F.A. van HEES (Fabian) C1 0.508
7 209716 M. BASTIAANSEN (Martijn) C1 0.504
8 110914 N. CARDON (Nick) C2 0.425
9 82867 P. DAMEN (Peter) C3 0.397
De Hazelaar 2 - Speelsterkte 0.563
Teamleider: 103145 G.J.M. SWINKELS (Gert)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 206598 A.L.T.J. van TEEFELEN (Arno) B4 0.619
2 103145 G.J.M. SWINKELS (Gert) C1 0.564
3 159915 D.P.M. VERLOUW (Niels) C1 0.574
4 164658 J.W.J. de REGT (Jaap) C2 0.497
5 167616 R TH.L. HENDRIKS (Theo) C2 0.429
6 148163 R J.P.G. DEKKERS (Jacky) C2 0.468
7 150872 R R.J.H. HULSKEN (Ronald) C2 0.442
De Distel Biljarts 4 TMG / Biljart Promotie t - Speelsterkte 0.597
Teamleider: 132307 R. van den ENDEN (Rick)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Biljartcentrum De Distel, Kade 46, 4703 GH ROOSENDAAL, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 132307 R. van den ENDEN (Rick) B4 0.637
2 261449 R. VERELST (Rudi) B4 0.606
3 146890 T. De GREEF (Tony) C1 0.597
4 205780 S.A.H. van den HOOFF (Stephan) C1 0.549
5 177151 J. BOSTERS (Johan) C2 0.499
6 214881 W. BUIJZEN (Wilfred) C2 0.459
7 158028 R M. van BOECKHOLTZ (Maarten) C2 0.446
8 154532 R H.A. NIEWENHUIJSE (Erik) C3 0.393
La Plaza 2 - Speelsterkte 0.602
Teamleider: 111578 P.A. van HOUWELINGEN (Peter)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Lokaal La Plaza, Markt 2, 6431LG Hoensbroek, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 111578 P.A. van HOUWELINGEN (Peter) B3 0.767
2 127769 H. VEREGGEN (Hub) C1 0.576
3 143383 M. PAFFEN (Michel) C1 0.573
4 127924 W.P.J.C. FAESSEN (wim) C2 0.495
5 171821 H.J.J. GOOTZEN (Harrie) C2 0.419
6 135130 P. VEREGGEN (Peter) C3 0.379
7 136493 L. HEINEN (Luc) 0.000
MEGAFA - MacSulman - Speelsterkte 0.536
Teamleider: 137361 A.J. VERHOEF (Adri)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Wijkcentrum 't Schuurtje, Zwanenkamp 1301, 3607 NZ Maarssen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 155667 L. ten HAAFT JR. (Bert) B4 0.663
2 143635 P. van der SCHEUR (Peter) C1 0.547
3 164702 B.L. LAHAIJE (Bennie) C2 0.470
4 150709 F. SCHAAP - VAN TERGOUW (Frank) C2 0.466
5 164515 L. ten HAAFT (Bert) C2 0.451
6 137361 A.J. VERHOEF (Adri) C2 0.440
7 164212 P. SULMAN (Piet) C2 0.407
8 106668 E.H. van der SLUIJS (Enno) C2 0.400
9 167836 A. van BEEK (Anton) C4 0.291
10 165348 J. SMIT (Jan) C4 0.285
Struijk Metaalrecycling - Speelsterkte 0.573
Teamleider: 150143 A. STRUIJK (Arie)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Snooker en Biljartcentrum Vink, Veenslag 78-80, 3905 SL Veenendaal, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 150143 A. STRUIJK (Arie) B4 0.672
2 150139 A.J. HENDRIKSEN (Anton) C1 0.550
3 128700 E. van de BOVENKAMP (Eddy) C1 0.551
4 150137 J.L. DROST (John) C1 0.522
5 161621 C. van ENGELEN (Tinus) C2 0.426
6 102052 F. van den BROEK (Fred) C3 0.349
7 212261 A.W. STIJNMAN (Ton) C3 0.326
8 209105 F. VISEE (Frans) C3 0.300
B.C.Tegelen 1 - Speelsterkte 0.619
Teamleider: 130497 J.C.W. van TIENEN (John)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Café Biljartzaal Van Tienen, Kaldenkerkerweg 19, 5932 CS TEGELEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 182772 P. WOLTERS (Peter) B4 0.650
2 219805 R. EVERS (Rudy) B4 0.639
3 229567 R. LöWE (Roland) B4 0.617
4 130497 J.C.W. van TIENEN (John) C1 0.567
5 164247 W.C.J.F. VERMEER (Wilfrie) C1 0.573
6 145560 R A.G.M. van HAREN (Noud) C1 0.564
7 105434 R C. OOMS (Cock) C1 0.549
8 127448 R M.R. JANSSEN (Mark) C2 0.465
9 140071 R A.J.A. SMAAK (Tom) C2 0.464
10 217178 D. GLISSENAAR (Daan) C2 0.400
De Hazelaar 1 - Speelsterkte 0.556
Teamleider: 170629 P. VIGUURS (Peter)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 134493 C.A.H. van der LEEST (Henk) B4 0.622
2 102636 C.E.J.H. WITTENS (Cees) C1 0.581
3 170629 P. VIGUURS (Peter) C1 0.574
4 130388 H.H.M. DERICKS (Eric) C2 0.450
5 107362 R M.A.A. BOUWMANS (Michael) C2 0.438
6 208595 P. van HASSEL (Peter) C3 0.313
7 104127 R A.H. van HAMOND (Ad) C4 0.294
La Plaza 3 - Speelsterkte 0.558
Teamleider: 126613 H. JACOBS (Heinz)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Lokaal La Plaza, Markt 2, 6431LG Hoensbroek, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 126613 H. JACOBS (Heinz) B4 0.617
2 141458 T. JACOBS (Tom) C1 0.583
3 153013 T.H. de BOER (Tjalling) C1 0.559
4 142656 J. KRICHEL (Ton) C2 0.463
5 153703 M. WINGELAAR (Martin) C2 0.473
6 215721 F.H. SMITS (Frits) C3 0.393
7 207499 C.M.R. ARNTZ (Chantal) C4 0.248
Van den Berg Biljarts - Speelsterkte 0.611
Teamleider: 107644 J.H.M. van der VEN (Jaco)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Café Zaal 't Oventje, Voor-oventje 32, 5411 NV ZEELAND, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 264121 D. DELMEZ (Dirk) B4 0.693
2 182625 A. van den HURK (Anton) B4 0.622
3 264122 D. van ROMPAEY (Daniel) C1 0.587
4 159016 A.G.R. BONGERS (Toine) C1 0.541
5 175859 P.H.M. van de BERG (Pedro) C1 0.542
6 156927 J.T.W.L. ZEEGERS (Jurgen) C2 0.432
7 107644 J.H.M. van der VEN (Jaco) C2 0.427
8 175858 G.P.H. van de BERG (Gerard) C2 0.417
9 211307 J.H.P. van ZUTPHEN (Jan) C3 0.358
De Harmonie Groningen - Speelsterkte 0.633
Teamleider: 157552 F. BREEUWSMA (Fred)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Sociëteit de Harmonie, Kreupelstraat 10, 9712 HW Groningen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 110108 K. THOMA (Koeno) B3 0.712
2 118707 S.R. RIEPMA (Koos) B4 0.627
3 159512 R.K. BOELENS (Ruud) B4 0.605
4 203395 J. VEENSTRA (Jerrit) C1 0.591
5 237171 J. LEUPEN (Jan) C1 0.511
6 157552 F. BREEUWSMA (Fred) C2 0.451
7 115531 H.G. PLOEGER (Harrie) C2 0.440
8 153957 F. SPAKMAN (Folke) C3 0.370
9 174800 J. OOSTING (Jenne) C3 0.363
10 202556 B. de VRIES (Bart) C3 0.318
B.V. Sprundel 4 - Speelsterkte 0.649
Teamleider: 212006 R. MAES (Rudy)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe De Drie Zwaantjes, St. Janstraat 68, 4714 EH Sprundel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 220142 J.A.M. STAFF (Jan) B3 0.756
2 212006 R. MAES (Rudy) B4 0.623
3 265559 B. de FEYTER (Bart) B4 0.650
4 222493 H.J.A.W. SULSTERS (Helmut) C1 0.570
5 161419 M. van den BOOM (Marc) C2 0.467
6 126373 J.K.J.M. VERGOUWEN (Jan) C2 0.481
7 132707 B. RAAYMAKERS (Ben) C3 0.312
`s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machi - Speelsterkte 0.499
Teamleider: 158632 A.P. KARELSE (André)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 133481 F.C.H. de KOCK (Frans) C1 0.535
2 165244 A. van den DRIES (Alfred) C1 0.519
3 181023 N. PEETERS (Nico) C2 0.496
4 158632 A.P. KARELSE (André) C2 0.447
5 121609 R D. WESTSTRATE (Daan) C2 0.457
6 174480 J.L. SMULDER (Jean Louis) C2 0.419
7 139659 M.D.J. RIJK (Rinus) C3 0.374
8 128913 R M. van der HAGE (Mark) C3 0.373
9 206313 R M. HENDRIKSEN (Martijn) C3 0.376
10 201917 R A.C. SCHOUWENAAR (André) C3 0.326
Team Hilvarenbeek 2 - Speelsterkte 0.610
Teamleider: 225983 P. van den BERGH (Patrick)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Biljart - en Poolcentrum Hilvarenbeek, Diessenseweg 8, 5081 AJ HILVARENBEEK, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 217860 V.O.S. van ORSHAEGEN (Sven) B1 0.915
2 201477 A.P.M. van GRINSVEN (Guus) C1 0.589
3 225983 P. van den BERGH (Patrick) C2 0.487
4 269361 H. MARIEN (Hendrik) C2 0.452
5 201833 L.W.M. KAETHOVEN (Wiet) C2 0.437
6 153609 R H.A.G.M. van DOORMAAL (Henk) C1 0.500
B.V. Jorissen 2000 / 5 - Speelsterkte 0.536
Teamleider: 204487 K.F. van der VEEN (Ferry)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Cafe Jorissen, Heelsumstraat 92, 2573 NP Den Haag, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 218613 B.P. ROETEN (Bradley) B4 0.659
2 229713 R F.A. van LEEUWEN (Fred) C1 0.540
3 179080 H. HAVERMANS (Henk) C1 0.537
4 157824 W.J. den HEIJER (Wim) C2 0.476
5 269428 I. KOKOLOGIANNIS (Ioannis) C2 0.475
6 204487 K.F. van der VEEN (Ferry) C2 0.461
7 119460 J.C. DONDERS (Hans) C2 0.411
8 71042 E. DEKKER (Erik) C4 0.294
B.V. Jorissen 2000 / 4 - Speelsterkte 0.583
Teamleider: 151167 P. DIENDER (Peter)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Jorissen, Heelsumstraat 94, 2573 NP Den Haag, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 184372 D. LIKUMAHUA (Danny) B4 0.625
2 263955 R. VIJN (Ron) C1 0.585
3 153658 J. HENDERSON (Jimmy) C1 0.575
4 151167 P. DIENDER (Peter) C1 0.550
5 143409 W.B. HOFMAN (Willem) C2 0.494
6 138834 R H. JORISSEN (Henk) C2 0.462
7 127285 R F. HANJOEL (Fred) C2 0.479
8 180219 R C.G.A. TRAMPE (Cor) C2 0.433
9 162513 R D.M.S. LEWIS (Dennis) C2 0.400
B.C.Tegelen 3 - Speelsterkte 0.515
Teamleider: 228167 M.A. SCHATTENKERK (Marcel)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Café Biljartzaal Van Tienen, Kaldenkerkerweg 19, 5932 CS TEGELEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 184159 N. REIDING (Nico) C1 0.572
2 228168 H. SCHATTENKERK (Huub) C1 0.515
3 228167 M.A. SCHATTENKERK (Marcel) C1 0.509
4 140071 A.J.A. SMAAK (Tom) C2 0.464
5 107941 R R.A.J. PETERS (René) C2 0.400
6 226544 R W. CLABBERS (Wim) C3 0.373
7 137642 R H.P.C. van TIENEN (Hay) C3 0.310
8 141655 R W.A.P.P. van der BIEZEN (Willem) C3 0.300
Biljartshop Leiden - Speelsterkte 0.483
Teamleider: 226873 J.Z. DAVRANMAZ (Jucel)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum Oegstgeest, De Voscuyl 38 A, 2341 BJ Oegstgeest, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 201525 R H.E. VERSTEEGE (Harry) C1 0.569
2 176694 J.C.M. HOEFNAGELS (Hans) C1 0.540
3 118058 B.C. DUIVENVOORDE (Ben) C1 0.515
4 160015 P. van DUIVENVOORDE (Piet) C2 0.476
5 157977 J. CORTES QUERO (Jesus) C2 0.403
6 133241 R E.J. MARTIJN (Joke) C2 0.400
7 181908 G. BALKENENDE (Gerrit) C2 0.400
8 226873 J.Z. DAVRANMAZ (Jucel) C3 0.379
Ossekop 1 / BH Keukens - Speelsterkte 0.487
Teamleider: 140026 J.A. HOEKMAN (Jaap)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Cafe De Ossekop, Molenstraat 63, 4881 CR ZUNDERT, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 226172 M. SIMONS (Marcel) C1 0.512
2 203199 C. van STEEN (Kees) C1 0.501
3 222458 J. ZAGERS (Jean-luc) C2 0.477
4 140030 R C. ZAGERS (Kees) C2 0.417
5 140031 R J. HAVERMANS (Jos) C2 0.472
6 237267 J.C.M Van STEEN (Jan) C2 0.460
7 181548 R R. van OORSCHOT (René) C2 0.465
8 151134 G.A.M. KROESE (Gerard) C2 0.438
Eekhoorn 4 - Speelsterkte 0.541
Teamleider: 138912 A. HERMANS (Arie)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Camping de Eekhoorn, Seterseweg 4, 4903 RV Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 105681 B. HULTERMANS (Bart) C1 0.571
2 148660 J. FIJNEMAN (Jeff) C1 0.542
3 138912 A. HERMANS (Arie) C1 0.538
4 229373 R. van der VLIET (Ronny) C1 0.514
5 182545 P.A.J. SMANS (Peter) C2 0.492
6 202974 M. van OPDORP (Maikel) C2 0.483
7 153311 R. LUIKEN (René) C3 0.357
Merwehof / Derogee Beveiligingen - Speelsterkte 0.642
Teamleider: 164586 W. DéROGéE (Wim)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Merwehof, Plein 1940-1945, 3313 CV Dordrecht, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 140757 P. van ES (Piet) B3 0.768
2 142853 R. den ADEL (Rijn) B4 0.676
3 137006 M. POSTHUMUS (Martin) B4 0.657
4 164586 W. DéROGéE (Wim) C2 0.468
5 151379 P. den BOER (Piet) C2 0.469
6 122570 R C.A. SCHEENING (Kees) C2 0.459