Inschrijvingen Driebanden groot 4e divisie 2018-2019

83 Teams

De Peel - Speelsterkte 0.455
Teamleider: 158356 E.H. VANDERPLAETSEN (Eric)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Café Biljartzaal Van Tienen, Kaldenkerkerweg 19, 5932 CS TEGELEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 158356 E.H. VANDERPLAETSEN (Eric) C1 0.520
2 120042 J.G. ROSMULDER (Jan) C2 0.466
3 183434 E.P.M. van de VENNE (Edmond) C2 0.422
4 206576 M. van HOUT (Mari) C2 0.414
5 106657 B.M.G. JANSSEN (Ben) C2 0.404
6 180134 G.J.L. van BAKEL (Gerrit) C3 0.370
7 224163 M. van de WATER (Martin) C3 0.334
De Mixx - Speelsterkte 0.521
Teamleider: 140300 J.G.M. de BRIE (Jos)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, de Mixx, Bogardeinde 112, 5664 EL Geldrop, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 230087 A. TEIXEIRA (Americo) C1 0.544
2 158922 H.M. PEETERS (Henny) C1 0.519
3 229685 H.A.C.M. van ZANTVOORT (Harrie) C1 0.515
4 140300 J.G.M. de BRIE (Jos) C1 0.509
5 179310 T.F.A. van KRUYSDIJK (Theo) C2 0.465
6 230088 T. PEETERS (Tim) C2 0.430
7 153327 M. PEETERS (Thieu) C2 0.400
VB3 / De Ketsers - Speelsterkte 0.571
Teamleider: 226160 G.M. KUIPERS (Ger)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 201050 J.H. BESSEMS (Jean) B2 0.861
2 207543 R H. CAGLAYANKAYA (Hasan) C1 0.592
3 204677 R E. FELLNER (Eduard) C1 0.531
4 161481 C.A.S. de REE (Cor) C1 0.530
5 143882 R W.E.P. ANDRIESSEN (Peter) C2 0.483
6 226160 G.M. KUIPERS (Ger) C2 0.471
7 102274 R P. PRIKKEN (Patrick) C2 0.425
8 101152 L.C. de VETH (Ludy) C2 0.423
9 206246 R.J.M.E. BEKKERS (Robert) C3 0.354
10 224519 E. GOESSENS (Emile) C3 0.323
Pool and Billjarts Delft.1 - Speelsterkte 0.431
Teamleider: 157835 J.J.M. VERLEG (Sjaak)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Snooker Pool Dart Palace Delflandplein, Hendrik Tollensstraat 3, 2624 BH DELFT, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 138890 W. KROON (Wim) B4 0.605
2 161290 A. SCHULLER (Alex) C2 0.445
3 152007 R P.G.W. van der MEER (Peter) C2 0.444
4 154835 J.T. van de ZALM (Hans) C3 0.351
5 265873 S. LUTZ (Sander) C3 0.325
6 157835 J.J.M. VERLEG (Sjaak) C3 0.307
7 225731 P. MARTIJN (Patrick) C3 0.306
Van den Berg Biljarts 2 - Speelsterkte 0.468
Teamleider: 143523 A.L. SMETSERS (Arie)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, BILJARTCENTRUM UDEN, Neringstraat - West 1, 5401 GB UDEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 210627 H.J. MEULENDIJKS (Harrie) B4 0.647
2 143523 A.L. SMETSERS (Arie) C2 0.437
3 237046 J.D.C. van UDEN (Hans) C2 0.413
4 208363 H.A.M. BIEMANS (René) C3 0.375
5 204900 R.H.L. SANDERS (René) C3 0.354
6 214267 J. van de BOOGAARD (John) C3 0.336
7 269278 A.J. vd ELZEN (Tonny) C3 0.300
Bikse Biljart BIkkels - Speelsterkte 0.402
Teamleider: 263939 W. van den HOVEN (Willem)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Biljartcentrum Den Hoek, Rucphenseweg 14, 4882 KC Zundert, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 263940 W.P.A. van HOUTEN (Peter) C2 0.425
2 263939 W. van den HOVEN (Willem) C3 0.397
3 269256 P.M. NUITEN (Rens) C3 0.395
4 263938 H.J. MEULEMANS (Huub) C3 0.391
5 234740 R A.W.C. van GOOL (Ad) C3 0.362
6 263936 J.J.C. MACHIELSEN (Joop) C4 0.238
7 217071 P. LUCK (Piet) C3 0.318
8 268106 J. BOEREN (Co) C3 0.315
9 263935 A.W.T. BALEMANS (Walther) C4 0.266
10 263934 R J.J.C.M. MACHIELSEN (Sjef) C3 0.320
Edo\'83 2 - Speelsterkte 0.419
Teamleider: 117840 R. MULLER (Ruud)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Biljartcentrum Sloterdijk, Willem Leevendstraat 28-30, 1055 KC Amsterdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 127368 J. DOODEMAN (John) C2 0.492
2 163015 F. OPDAM (Frans) C2 0.412
3 206154 J. de RUE (Jeffrey) C2 0.407
4 118808 S.D. BRINK (Sjouke) C3 0.365
5 222196 A. NIEUWENDIJK (Ton) C3 0.346
6 117840 R. MULLER (Ruud) C3 0.340
7 265441 H. KOCER (Hidayet) C3 0.300
TMC Group - Speelsterkte 0.454
Teamleider: 158976 A.P. van der LINDEN (Arnold)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Biljart-Snookercentrum La Carambole, Oortlaan 156, 5505 RH Veldhoven, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 223245 B. van de SANDE (Bart) C2 0.480
2 158976 A.P. van der LINDEN (Arnold) C2 0.457
3 263917 T.G.H.M. PETERS (Theo) C2 0.450
4 209330 J. SPRUIJT (Jan) C2 0.412
5 264087 F.J.M. HERTOG (Fred) C2 0.431
6 218879 L. van de MORTEL (Lars) C3 0.371
7 264042 H. RENDERS (Henk) C3 0.322
De Windhoek - Speelsterkte 0.478
Teamleider: 180431 N.C.M. BROEKHUIZEN (Nico)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Cafe de Windhoek, Laan van Nieuw Guinea 39, 3531 JC Utrecht, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 180431 N.C.M. BROEKHUIZEN (Nico) C1 0.543
2 154366 T.C. van UUM (Theo) C1 0.518
3 146946 L. van de POL (Leon) C2 0.465
4 126630 P.J. DIX (Peter) C3 0.386
5 204601 M. DIX SR. (Ron) C3 0.376
6 217130 R. DIX JR. (Ron) C4 0.292
DAB 2 - Speelsterkte 0.475
Teamleider: 218205 W. van DEURSEN (Wim)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, de Mixx, Bogardeinde 112, 5664 EL Geldrop, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 150393 G. de GREEF (Gerben) B4 0.600
2 113347 A.J.H. DIJSTELBLOEM (Ad) C2 0.487
3 110616 W. GOSEN (Wim) C2 0.411
4 218205 W. van DEURSEN (Wim) C2 0.403
5 218879 R L. van de MORTEL (Lars) C3 0.371
6 164135 T. TOONEN-DEKKERS (Theo) C3 0.305
7 175036 C.H.J. BLOMJOUS (Cees) C3 0.301
Bikse Biljart Bikkels 2 - Speelsterkte 0.343
Teamleider: 234740 A.W.C. van GOOL (Ad)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Biljartcentrum Den Hoek, Rucphenseweg 14, 4882 KC Zundert, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 263940 R W.P.A. van HOUTEN (Peter) C2 0.425
2 263939 R W. van den HOVEN (Willem) C3 0.397
3 263938 H.J. MEULEMANS (Huub) C3 0.391
4 234740 A.W.C. van GOOL (Ad) C3 0.362
5 263934 J.J.C.M. MACHIELSEN (Sjef) C3 0.320
6 217071 R P. LUCK (Piet) C3 0.318
7 268107 C. MEEUWISSEN (Kees) C3 0.300
8 263935 R A.W.T. BALEMANS (Walther) C4 0.266
9 263937 P.N.J.M. van den WIJNGAARD (Nico) C4 0.241
10 263936 J.J.C. MACHIELSEN (Joop) C4 0.238
Nas/Outlet DHZ Valkenswaard - Speelsterkte 0.486
Teamleider: 165402 P. ROEFS (Piet)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Zalencentrum De Graver, Kerstroosstraat 20, 5552 NS VALKENSWAARD, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 151555 R A. HUIBERS (Arnoud) B4 0.637
2 140301 J. WILLEMS (Jac) B4 0.636
3 265776 R. BAKERMANS (Rene) C1 0.500
4 222718 R W.J.B. van DONGEN (Wim) C2 0.417
5 152523 F.H.H.M. GIELEN (Frank) C2 0.406
6 225509 A.J.M van VEGHEL (Berry) C2 0.405
7 165402 P. ROEFS (Piet) C3 0.372
De Distel Biljarts 6 - Speelsterkte 0.445
Teamleider: 154532 H.A. NIEWENHUIJSE (Erik)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Biljartcentrum De Distel, Kade 46, 4703 GH ROOSENDAAL, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 132984 L. ALBERTS (Ludo) C2 0.492
2 158028 M. van BOECKHOLTZ (Maarten) C2 0.446
3 225885 W.A.P. GORISSEN (Wim) C2 0.450
4 154532 H.A. NIEWENHUIJSE (Erik) C3 0.393
5 236569 R F. van der PLUIM (Fred) C3 0.346
6 220388 C.H.L.M. VERVERS (Chris) C3 0.317
7 225954 P.A.J. ROOSENBOOM (Pierre) C4 0.253
Blauw Wit/De Klos - Speelsterkte 0.475
Teamleider: 114463 J.G.J. KRUIKEMEIER (Joep)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Biljartcentrum Sloterdijk, Willem Leevendstraat 28-30, 1055 KC Amsterdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 149546 J.P.J. GROEN (Sjaak) C1 0.587
2 114463 J.G.J. KRUIKEMEIER (Joep) C2 0.451
3 168126 R.S. HUDEPOHL (Ruud) C2 0.435
4 180907 N. KUIL (Nick) C2 0.427
5 163180 P.J.A. van BECKUM (Piet) C2 0.414
6 104232 H.J. KRENN (Harry) C3 0.374
7 156157 J.H. VOS (Joost) C3 0.308
Vriendenkring 1 / Café Tapuit - Speelsterkte 0.371
Teamleider: 220673 M. MONS (Michiel)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Denksportc. 't Spaerne, Spaarndamseweg 416, 2022EA Haarlem, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 220673 M. MONS (Michiel) C2 0.411
2 161455 B.H.P. BOOGAARD (Ben) C2 0.401
3 225437 W. SCHEFFER (Wybrand) C3 0.346
4 219756 M. JAHREIS (Mike) C3 0.328
5 222306 H. VERMANEN (Henk) C3 0.326
6 229686 W.K. van ESVELD (Willem) C3 0.310
7 158058 G. GRAVEMAKER (Geert-jan) C3 0.310
Cafe `t Valkennest - Speelsterkte 0.488
Teamleider: 138477 J. KROES (John)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Valkennest, Valkenboslaan 233, 2563 CW Den Haag, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 229713 F.A. van LEEUWEN (Fred) C1 0.540
2 138477 J. KROES (John) C2 0.476
3 175531 C.P. van der MEER (Peter) C2 0.469
4 237138 E.J. HOOGLAND (Ed) C2 0.470
5 125344 R. SIPS (Rolf) C2 0.406
6 171228 A.P.M. van EMMERIK (André) C3 0.393
Capelle7 - Speelsterkte 0.455
Teamleider: 181650 C. van der STEL (Kees)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, SPC Capelle, Marsdiep 2, 2904 ES Capelle aan den Ijssel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 177808 M. van der HOUT (Marco) C2 0.492
2 181650 C. van der STEL (Kees) C2 0.475
3 130964 N.A. de BOER (Nico) C2 0.433
4 220980 L.J. BRUINS (Lodewijk) C2 0.423
5 81112 J. BREUR (John) C3 0.343
6 131346 R. van STRAALEN (Roy) C3 0.364
De Maasstad - Speelsterkte 0.452
Teamleider: 120632 M. den BOER (Martin)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, SPC Capelle, Marsdiep 2, 2904 ES Capelle aan den Ijssel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 182236 A.J. van DIEST (Aad) C1 0.507
2 162331 J.M. MATHOT (Jos) C2 0.479
3 215601 L. LUCAS (Bertus) C2 0.414
4 120632 M. den BOER (Martin) C2 0.409
5 126615 J.A. de JONG (Johan) C3 0.390
6 219873 J. HOORENS VAN DEN BERG (John) C3 0.338
7 220957 T.A.M. DAM (Theo) C3 0.301
DCM Bongaards Transport - Speelsterkte 0.521
Teamleider: 264102 W. CHRISTIAANEN (Wil)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Camping de Eekhoorn, Seterseweg 4, 4903 RV Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 179644 F. LOYENS (Frits) C1 0.595
2 241126 J. BONGAARDS (Jack) C2 0.477
3 225999 J. van WEERD (John) C1 0.510
4 226000 F. van WEERD (Fred) C1 0.504
5 159912 R. OONINCX (Ruud) C2 0.413
6 237193 M. BONGAARDS (Marco) C3 0.384
7 264102 W. CHRISTIAANEN (Wil) C3 0.369
De Distel Biljarts 5 / JTC Automaterialen - Speelsterkte 0.529
Teamleider: 133722 J. VERDULT (Jan)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, De Distel, Kade 46, 4703 GH Roosendaal, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 246652 J. BUELENS (Jaimie) C1 0.589
2 147735 R. van MERRIENBOER (Richard) C1 0.565
3 133722 J. VERDULT (Jan) C1 0.534
4 123380 A. ROOIJACKERS (Tonnij) C2 0.430
5 236569 F. van der PLUIM (Fred) C3 0.346
6 106554 G. de REGT (Gerrit) C4 0.287
7 213534 F.A.P. HOPMANS (Frank) C4 0.256
8 209904 J. de CROM (John) C4 0.200
Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - Speelsterkte 0.459
Teamleider: 172503 W. HOUBRAKEN (Wim)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Zalencentrum De Graver, Kerstroosstraat 20, 5552 NS VALKENSWAARD, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 127523 N. van DONGEN (Nol) C1 0.510
2 153294 W.B.A. KANEN (Wil) C2 0.483
3 133226 A. HOUBRAKEN (Janus) C2 0.442
4 175561 F. MAAS (Fons) C2 0.404
5 166366 A. van DONGEN (Tonnie) C3 0.346
6 172503 W. HOUBRAKEN (Wim) C3 0.373
A3BC 2 - Speelsterkte 0.441
Teamleider: 229657 F. KOK (Frank)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, De Sport, Huigsloterdijk 3A, 2156 LD Weteringbrug, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 121537 C.J. den EDEL (Cor) C1 0.502
2 121418 J.N.M. HEEMSKERK (Jan) C2 0.470
3 237228 P.C. den EDEL (peter) C2 0.401
4 141856 N.C.M. BOUWMEESTER (Nico) C3 0.393
5 183789 M.P. van der STAR (Michel) C3 0.364
6 237494 J.J. van der POEL (John) C3 0.358
7 229657 F. KOK (Frank) C3 0.339
8 121538 J.J.M. VERDEL (Jos) C4 0.295
Café Het Wapen van Strijp - Speelsterkte 0.799
Teamleider: 167050 P.J.C. AERTS (Eric)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljart - en Poolcentrum Hilvarenbeek, Diessenseweg 8, 5081 AJ HILVARENBEEK, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 216492 F. STAELENS (Freddy) B2 0.888
2 200282 E.H.J. KIVITS (Erwin) B2 0.860
3 127952 A.C. van den HEUVEL (Toon) B3 0.722
4 158407 A.M.G.M. HENSKENS (Toine) B3 0.728
5 167050 P.J.C. AERTS (Eric) B4 0.696
6 126644 M. van BERKEL (Marcel) B4 0.629
7 156547 E.J.H.J. JUNGGEBURT (Edwin) C1 0.588
8 124815 M.L.F. PERSOONS (Marcel) C1 0.569
9 268199 L. BURMANJE (Bart) C1 0.560
De Rietlander 2 - Speelsterkte 0.499
Teamleider: 214179 C. LAGEWEG (Cees)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, De Rietlander, Wilhelmina Bladergroenstraat 47, 3207 TA Spijkenisse, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 101891 B.H. HOUKE (Bas) B4 0.634
2 126284 K. BOTTER (Klaas) C2 0.472
3 214179 C. LAGEWEG (Cees) C2 0.457
4 225360 M WARNAAR (Marco) C2 0.433
5 220144 A. ANDERSON (Anton) C3 0.398
6 181357 J. VOOGT (Jan) C3 0.386
7 147428 A. VERHEUL (Ton) C3 0.332
Ladies First - Speelsterkte 0.469
Teamleider: 168602 J.W. VERKERK-HEIKOOP (Janine)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, SPC Capelle, Marsdiep 2, 2904 ES Capelle aan den Ijssel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 121351 G. GEELEN (Gerrie) C1 0.517
2 236211 A. HOFMAN (Andrea) C2 0.463
3 165377 M. van EXTER (Monique) C2 0.448
4 129591 J. BREUR (Joke) C2 0.448
5 144976 S. ECKEL (Sylvia) C2 0.400
6 133241 E.J. MARTIJN (Joke) C2 0.400
7 166595 M.A.H. JONKERGOUW-MULDERS (Marieke) C3 0.323
8 161246 G.A.T.M. BERRY (Graddie) C4 0.283
9 220810 F. VERHEUL-MATZE (Femke) C4 0.278
10 212615 M. de JONG (Maartje) C4 0.272
Jacobs Mannenmode 1 - Speelsterkte 0.457
Teamleider: 201931 M. STURM (Martin)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 181474 P.M. KOCK (Piet) C1 0.573
2 201931 M. STURM (Martin) C1 0.520
3 200618 R J. HESKES (John) C2 0.427
4 213033 J.J. de FOUW (Joop) C2 0.419
5 224186 R G. MENHEERE (Giel) C3 0.375
6 212230 R E. de WITTE (Emile) C3 0.375
7 150409 R J.C. SUYKERBUYK (Jan) C3 0.383
8 181135 R. JACOBS (Rob) C3 0.316
Jacobs Mannenmode 2 - Speelsterkte 0.484
Teamleider: 137092 J. KROTTJE (Jurgen)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 181474 P.M. KOCK (Piet) C1 0.573
2 201931 M. STURM (Martin) C1 0.520
3 212230 E. de WITTE (Emile) C3 0.375
4 200618 J. HESKES (John) C2 0.427
5 150409 J.C. SUYKERBUYK (Jan) C3 0.383
6 224186 G. MENHEERE (Giel) C3 0.375
7 213033 J.J. de FOUW (Joop) C2 0.419
8 183030 W. WAGENAAR (Wim) C4 0.226
9 137092 J. KROTTJE (Jurgen) C4 0.191
SV Orderbos - Speelsterkte 0.426
Teamleider: 127336 C.F. KROES (Charles)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Clubgebouw SV Orderbos, Sportpark Orderbos 37-39, 7313 HN Apeldoorn, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 184199 R. KUIPER (Richard) C2 0.474
2 117507 H.W.J. SLAGER (Hans) C2 0.429
3 127336 C.F. KROES (Charles) C2 0.421
4 105565 J. van den BURG (Joop) C3 0.381
5 169813 L.R.S. TIMMERMAN (Lucien) C3 0.349
6 209920 F.J.H. de VALK (Frans) C3 0.317
7 133749 C. REINDERS (Cees) C4 0.292
8 208565 W. NUESINK (Wessel) C4 0.259
De Octopus - Speelsterkte 0.431
Teamleider: 179315 R. van SILFHOUT (Rein)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Apeldoorns Biljart Centrum, Marktstraat 13, 7311 LH Apeldoorn, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 115759 H.J.M. WEZENBEEK (Henny) C1 0.561
2 179669 R. HUISKAMP (Ronnie) C2 0.417
3 147595 E. van INGEN (Erik) C3 0.382
4 179315 R. van SILFHOUT (Rein) C3 0.364
5 172975 M. PINCE VAN DER AA (Maarten) C3 0.366
6 223754 R.G. POSTMA (Rein) C3 0.322
VB2/Gorissen Furniture 2 - Speelsterkte 0.579
Teamleider: 160665 R. VAASSEN (Roger)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 167508 G.L.J. SCHOENS (Roger) B3 0.709
2 202641 G.M.E.A. BORREMANS (Ger) C1 0.568
3 177095 J. COOLEN (Jean) C1 0.545
4 160665 R. VAASSEN (Roger) C2 0.494
5 203165 F.H.A.J. DOLMANS (Frank) C3 0.395
6 143400 J.J.M. GORISSEN (John) C3 0.329
7 129301 R.L.M. SLEIJPEN (Remy) C3 0.324
Molenvliet - Speelsterkte 0.465
Teamleider: 206811 M. PIJNENBURG (Mark)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe Molenvliet, Laageinde 30, 5142 EH Waalwijk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 176411 A. van CROMVOIRT (Ad) C1 0.523
2 129115 L. de HAAN (Luuk) C2 0.490
3 105357 A. VOESENEK (Adrie) C2 0.474
4 206811 M. PIJNENBURG (Mark) C3 0.373
5 132104 F.A.M. MAAS (Frans) C3 0.354
6 151804 H.J.G.M. MOOLENSCHOT (René) C3 0.333
HGL - Keurslager Brouwer - Speelsterkte 0.496
Teamleider: 113379 K. van KUIJK (Klaas)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Clublokaal "De Keet", Staartweg 24a, 8321 NB Urk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 156663 J.F. KRAMER (Jan) C1 0.559
2 113384 R. ten NAPEL (Reier) C1 0.503
3 118708 E. KRAMER (Eize) C1 0.500
4 114349 K. van OTTERLOO (Kees) C2 0.424
5 225484 B. ten NAPEL (Bertus) C2 0.403
6 112227 R.K. BAKKER (Reinier) C3 0.366
7 211722 H. NENTJES (Hein) C3 0.365
8 113379 K. van KUIJK (Klaas) C3 0.324
Has biljarts/ De Graver 1 - Speelsterkte 0.482
Teamleider: 151555 A. HUIBERS (Arnoud)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Zalencentrum De Graver, De WilDe Wingerd 20, 5552 NG VALKENSWAARD, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 151555 A. HUIBERS (Arnoud) B4 0.637
2 247897 E. JANSEN (Erwin) C1 0.544
3 154356 R G. TERWINGEN (Guido) C1 0.500
4 222718 W.J.B. van DONGEN (Wim) C2 0.417
5 165402 R P. ROEFS (Piet) C3 0.372
6 247899 I VOS (Ivo) C3 0.332
7 215052 S. MEELEN (Stijn) C3 0.330
RCD/Kloens Bestrating - Speelsterkte 0.451
Teamleider: 118991 W.A. van den BERG (Wout)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Merwehof, Plein 1940 1945 7-8, 3313 CV DORDRECHT, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 219857 J.F. de VISSER (Frans) C1 0.594
2 246625 L.G.J. LIEVAART (Leo) C2 0.422
3 209360 L.J. LOHMANN (Hans) C2 0.402
4 118991 W.A. van den BERG (Wout) C3 0.388
5 157741 J.J. van LANKEREN (Jan) C3 0.388
6 216005 A. van der GAAG (Adrie) C3 0.358
7 178314 R. STIEGELIS (Roberto) C4 0.257
8 135606 G. PEER (Gerard) C4 0.228
HAS biljarts / De Graver 2 - Speelsterkte 0.480
Teamleider: 153609 H.A.G.M. van DOORMAAL (Henk)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Zalencentrum De Graver, Kerstroosstraat 20, 5552 NS VALKENSWAARD, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 247897 R E. JANSEN (Erwin) C1 0.544
2 153609 H.A.G.M. van DOORMAAL (Henk) C1 0.500
3 154356 G. TERWINGEN (Guido) C1 0.500
4 265281 G. AGTEN (Gui) C2 0.478
5 133226 A. HOUBRAKEN (Janus) C2 0.442
6 110773 A. de WEERD (Albert) C3 0.353
7 106507 J.J.W. van den HEUVEL (Jac) C3 0.350
Gasthoeve Adrichem Beverwijk - Speelsterkte 0.475
Teamleider: 225423 T. HOLLENBERG (Ton)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, BV Onder Ons, Adrichemlaan 3, 1947KX Beverwijk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 157917 R A. LENAERS (Ab) B4 0.629
2 225423 T. HOLLENBERG (Ton) C1 0.565
3 201989 R E. WENNING (Eric) C1 0.526
4 176126 F. van den BRAAK (Frank) C2 0.475
5 105172 J. TIECKEN (John) C2 0.431
6 146931 W.H.M. van den BRAAK (Wil) C2 0.429
7 115625 J.J. PRIKKEL (Jan) C2 0.428
8 141592 J. VLIEGER (Jan) C3 0.392
9 153963 P. van de MEIJ (Piet) C3 0.384
ABEC (Apeldoornse Boys Excelsior Combinatie) - Speelsterkte 0.489
Teamleider: 113660 J.W. SCHREURS (Wim)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Apeldoorns Biljart Centrum, Marktstraat 13, 7311 LH Apeldoorn, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 207730 C. OZYILMAZ (Coskun) C1 0.550
2 113630 H.J. AARTS (Henk) C2 0.476
3 113660 J.W. SCHREURS (Wim) C2 0.479
4 111282 H. ten BERK DE BOER (Henk) C2 0.454
5 207728 T.H. RAKHORST (Theo) C2 0.453
6 113629 A. AARTS (Arend) C2 0.406
7 109404 J. KULK (Jan) C2 0.407
8 112324 F.G.M. WEIJN (Frans) C3 0.342
Cues & Darts-2 - Speelsterkte 0.476
Teamleider: 132121 J.H.A. WESTERBURGER (Sjef)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Romein, Professor Romeinstraat 17, 5013 BX Tilburg, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 132122 H.J.A. WESTERBURGER (Huub) C1 0.502
2 132121 J.H.A. WESTERBURGER (Sjef) C1 0.506
3 136691 J.P.T. LAROS (Jan-Peter) C2 0.470
4 152803 A. VERHOEVEN (Toine) C2 0.429
5 236866 H.V. van der WEEGEN (Bart) C3 0.316
6 101522 A. ANSEMS (Toon) C3 0.310
7 216165 D. MAST (Dennis) C3 0.300
8 110170 J.C.A.M. WOUTERS (Jan) C4 0.257
Hertog Jan van Mans 2 - Speelsterkte 0.432
Teamleider: 176025 B. SEGERINK (Bertil)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Café-Rest. Mans, Nieuweweg 4 4, 7692 AG Mariënberg, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 208482 C.C.F. NIJENHUIS (Coen) C1 0.550
2 136715 J.J. KLAVER (Johan) C2 0.478
3 176025 B. SEGERINK (Bertil) C2 0.427
4 135518 H. REGELING (Henk) C4 0.274
5 211308 P. GERRITSEN (Pauline) C4 0.269
6 135830 J. MENDERINK (Hans) C4 0.262
Hazelaar 5 - Speelsterkte 0.419
Teamleider: 148163 J.P.G. DEKKERS (Jacky)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 148163 J.P.G. DEKKERS (Jacky) C2 0.468
2 176543 F. den OTTER (Frans) C2 0.436
3 176534 G. van HOORN (Gerard) C2 0.424
4 167208 F. den OTTER (Frans) C3 0.351
5 104127 A.H. van HAMOND (Ad) C4 0.294
6 176528 J.W.M. van GAAL (John) C4 0.280
SunControls BV - Speelsterkte 0.400
Teamleider: 105691 A. VERBOGT (Anja)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Cafe-Zaal `t Vaartje, Vaartweg 137, 5106 NC Dongen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 214463 P. SCHRIJVER (Patrick) C2 0.487
2 105691 A. VERBOGT (Anja) C2 0.438
3 105692 A. SMULDERS (Anton) C3 0.343
4 178443 A.J.H.A. HAMERS (Jos) C3 0.335
5 217103 N.A.M. van den HOOFF (Bert) C4 0.250
P.C. Kamp Scheeps- en Konstruktiewerken B.V. - Speelsterkte 0.463
Teamleider: 131526 J.E.M. LIGTENBERG (Jan)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Cafe-Zaal `t Vaartje, Vaartweg 137, 5106 NC Dongen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 225676 W. van de WIEL (Willy) C1 0.505
2 153385 A.T.M. SMOLDERS (Ad) C2 0.478
3 239947 C. van DONGEN (Carlo) C2 0.434
4 105685 A. KEMMEREN (Ton) C2 0.438
5 102987 N. TRAN (Nhiep) C2 0.410
6 178817 L. LOONEN (Leo) C2 0.400
7 131526 J.E.M. LIGTENBERG (Jan) C3 0.379
8 219552 P. KAMP (Piet) C3 0.303
VB4 / Café Groéselt - Speelsterkte 0.507
Teamleider: 226160 G.M. KUIPERS (Ger)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 207543 H. CAGLAYANKAYA (Hasan) C1 0.592
2 204677 E. FELLNER (Eduard) C1 0.531
3 143882 W.E.P. ANDRIESSEN (Peter) C2 0.483
4 102274 P. PRIKKEN (Patrick) C2 0.425
5 224545 J. DOLMANS (Jo) C3 0.300
6 161481 R C.A.S. de REE (Cor) C1 0.530
7 226160 R G.M. KUIPERS (Ger) C2 0.471
8 101152 R L.C. de VETH (Ludy) C2 0.423
9 206246 R R.J.M.E. BEKKERS (Robert) C3 0.354
10 224519 R E. GOESSENS (Emile) C3 0.323
Zandee Kloetinge - Speelsterkte 0.447
Teamleider: 108783 J.M.P. van den OUDENHOVEN (Joop)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 157911 M.W. CAPELLE (Martin) C1 0.503
2 121609 D. WESTSTRATE (Daan) C2 0.457
3 156456 K.R.R PöPSEL (Koen) C2 0.427
4 173188 P.G. VERSCHURE (Piet) C2 0.403
5 137186 P.W. BODBIJL (Paul) C3 0.377
6 126249 L. KOOPMAN (Leo) C3 0.311
7 108783 J.M.P. van den OUDENHOVEN (Joop) C4 0.289
8 139807 J.W. SLABBER (Jan Willem) C4 0.244
Sportrust 1 - Speelsterkte 0.462
Teamleider: 176700 R. ROZENHART (Ramon)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, De Sport, Huigsloterdijk 3A, 2156 LD Weteringbrug, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 201525 H.E. VERSTEEGE (Harry) C1 0.569
2 176397 R. de ROOIJ (René) C2 0.466
3 222291 R.A. van SCHIE (Richard) C2 0.420
4 176700 R. ROZENHART (Ramon) C3 0.395
5 140515 J.W. HOFLAND (Joop) C3 0.375
6 141915 R.W. van ONSELEN (Ron) C3 0.330
7 162698 P. LINSEN (Peter) C3 0.320
8 175132 R. HOFF (Robert) C4 0.178
De Does Trappen - Speelsterkte 0.464
Teamleider: 158840 E. PHIELIX (Ernst)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, SPC Capelle, Marsdiep 2, 2904 ES Capelle aan den Ijssel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 158840 E. PHIELIX (Ernst) B4 0.601
2 184314 A.J.M. van der HART (André) C2 0.434
3 208513 A. STIEBOLT (Arie) C2 0.421
4 132404 J.A. de DOES (Joop) C3 0.390
5 237610 S.A. MAHN (Sandor) C2 0.400
6 135449 A. TURKENBURG (Andre) C4 0.274
7 164391 B.C. TOL (Bastiaan) C4 0.231
8 225972 E. BOTHOF (Ed) C4 0.244
Cafedepijp.nl 3 - Speelsterkte 0.439
Teamleider: 146154 R. van PUT (Ronald)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Cafe De Pijp, Hillelaan 41, 3072 JE Rotterdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 120767 A. KIK (Aad) C2 0.484
2 146154 R. van PUT (Ronald) C2 0.458
3 217871 C.W. KALKMAN (Kees) C2 0.412
4 178869 J. van BEEK (Joop) C2 0.402
5 180175 A.M.J. de KOK (Ton) C3 0.368
6 143200 R. AMATSETAM (Ruud) C3 0.365
7 180114 H.J. BITTERLING (Jan) C3 0.355
`t Caves - Speelsterkte 0.423
Teamleider: 217364 A.J.M. van BOXEM (Toon)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Het Caves, Veneind 5, 5513 NE WINTELRE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 165373 J.M.C. BIERENS (Jac) C1 0.509
2 172492 R.S.G. WONG (Rob) C2 0.437
3 217364 A.J.M. van BOXEM (Toon) C3 0.357
4 224729 L.J.M. NIJS (Luc) C3 0.390
5 241063 W.J.G. van BOXEM (Wilmy) C4 0.199
6 248030 H. van HEST (Hans) C4 0.166
De Staart / TVM - Speelsterkte 0.451
Teamleider: 133860 J. van TRIGT (Jan)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Café Merwehof, Plein 40 - 45 40-45, 3313 CV Dordrecht, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 166783 R. de WAARD (Ruud) C2 0.470
2 138072 L.A.W. HENKES (Luc) C2 0.483
3 122570 C.A. SCHEENING (Kees) C2 0.459
4 229948 H. KASZNER (Henny) C3 0.392
5 202500 A. LAGENDIJK (Arie) C3 0.362
6 133860 J. van TRIGT (Jan) C3 0.353
TREVA 3 - Speelsterkte 0.462
Teamleider: 219216 C.A. MIJNSBERGEN (Chris)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 145546 P.E. van der ELST (Peter) C1 0.509
2 133558 J.T. van de KASTEELE (Johan) C2 0.450
3 226887 K. SNOEP (Kees) C2 0.450
4 219216 C.A. MIJNSBERGEN (Chris) C2 0.439
5 145712 J. .E. .G. MAILLEUR (Jean) C3 0.378
6 212962 M.C. KOOIMAN (Marco) C3 0.353
7 127016 N. LASSCHE (Natasja) C4 0.276
`t Hartje van Oosterhout - Speelsterkte 1.040
Teamleider: 160385 A.M.A. ROOVERS (Ton)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Hartje Van Oosterhout, De Braak 31, 4901 JL OOSTERHOUT NB, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 269353 I. YASIN (Ismail) A3 1.250
2 135545 A. KOOREVAAR (Ad) A4 1.111
3 222279 I. STITSCHINSKY (Ivan) B1 0.950
4 246645 O. EROGUL (Orhan) B2 0.850
5 163202 C. MEKES (Charles) B3 0.779
6 160385 A.M.A. ROOVERS (Ton) B3 0.782
7 134266 S.G.M. RUTTEN (Stephan) B2 0.818
8 265552 F. DEMIRCIOGLU (Fuat) B3 0.756
9 237400 L. C. SCHIETTECATTE (Yves) B3 0.700
10 138831 R G.R. BURGEMEESTER (Reinier) C1 0.560
DOS - Hattem - Speelsterkte 0.414
Teamleider: 149394 H.J.A. POPPE (Henk)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Clublokaal "De Triangel", Veenburgerweg 15, 8051 CG Hattem, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 145236 T. MEINDERTSMA (Tjisse) C2 0.449
2 149394 H.J.A. POPPE (Henk) C2 0.412
3 147269 J. DEKKER (Sjaak) C2 0.434
4 209631 P.J.C.A. KNIEST (Peter) C3 0.363
5 167905 H.D. FIJN (Harry) C3 0.330
6 140848 D.N. HOVINGA (Douwe) C3 0.350
7 120227 G. DIENDER (Gerard) C4 0.268
l&b Ledermode 2 - Speelsterkte 0.458
Teamleider: 166790 C. BAKKERS (Corné)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Cafe `t Tapperijke, St. Janstraat 15, 4741 AL Hoeven, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 160565 B.J.H. BAKKERS (Brian) C1 0.522
2 166790 C. BAKKERS (Corné) C2 0.488
3 114147 A. BRASPENNING (Ad) C2 0.413
4 155713 E.A.M. ROKX (Evert) C2 0.411
5 105981 R. BAKKERS (Rien) C3 0.344
6 106254 B. LIGTVOET (Bert) C3 0.322
7 165996 T. BROOS (Tonny) C4 0.297
Hazelaar 4 - Speelsterkte 0.455
Teamleider: 170627 F.A. van ROOIJ (Frank)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244 GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 170627 F.A. van ROOIJ (Frank) C1 0.513
2 150872 R.J.H. HULSKEN (Ronald) C2 0.442
3 107362 M.A.A. BOUWMANS (Michael) C2 0.438
4 167616 TH.L. HENDRIKS (Theo) C2 0.429
5 105427 H.A.J. MULDERS (Harrie) C3 0.340
6 176528 R J.W.M. van GAAL (John) C4 0.280
7 113308 J.M. CLAASEN (Joop) C4 0.265
8 219846 J.M. HEESAKKERS (Jo) C4 0.250
`s-GBC 2 - Speelsterkte 0.509
Teamleider: 215615 L. van der HEIJDEN (Leo)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Biljartcentrum Samonda, Genemuidenstraat 208- 210, 2545 NZ 'S-GRAVENHAGE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 215615 L. van der HEIJDEN (Leo) C1 0.558
2 120709 W.L.G.J. van DEVENTER (Willem) C1 0.578
3 119012 J.F. de JAGER (Hans) C2 0.452
4 208327 W.A. GIRALDO OROZCO (William) C2 0.450
5 147760 D. VOS (Dick) C2 0.447
6 216304 P.T. DEKKER (Theo) C2 0.450
7 118911 J.F.A. van GELDEREN (Hans) C2 0.400
8 210566 J. den HEIJER (Jan) C3 0.318
9 137348 J.M.W. BAKKER (Jan) C3 0.303
Reseda - Speelsterkte 0.420
Teamleider: 139121 C.M.J.J. van DAM (Carlo)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Zaal Reseda, Noordweststraat 11, 4551 CA Sas Van Gent, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 264132 P. BAETSLE (Peter) C1 0.524
2 158416 J.W. van der DUSSEN (Johan) C3 0.382
3 168662 H. de WITTE (Hans) C3 0.389
4 264020 A. de MEIJER (Ad) C3 0.387
5 139121 C.M.J.J. van DAM (Carlo) C3 0.350
6 229942 J. SANDERSE (Joni) C4 0.288
De Anerhof - Speelsterkte 0.456
Teamleider: 173665 M. BEUMER (Martin)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Café-Rest. D Óale Delle, Marsweg 6 6, 7784 DA Ane, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 160512 G. van MIDDENDORP (Gert) C1 0.538
2 124196 H. HEIJINK (Harry) C2 0.458
3 120018 J.J.L. HUTTEN (John-luc) C2 0.424
4 173665 M. BEUMER (Martin) C2 0.406
5 124266 G.W. BRIL (Wim) C3 0.384
6 115339 G.J. HULST (Gert-Jan) C2 0.406
WBV - Uitvaartverzorging Memento Mori - Speelsterkte 0.397
Teamleider: 127697 J. GIESKENS (Jan)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Bilj.C. P'end, Karekietpark 22, 1444 HV Purmerend, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 127697 J. GIESKENS (Jan) C2 0.408
2 214260 R. STUURMAN (Richard) C2 0.405
3 139213 J.G.C. van der PLAS (Jan) C3 0.395
4 124802 C. STAM (Kees) C3 0.380
5 228360 V.M. STEIJGER (Vincent) C3 0.360
6 228359 R. SMIT (Rob) C4 0.295
7 204614 P.W. HEINE (Peter) C4 0.260
Sportrust 2 - Speelsterkte 0.423
Teamleider: 121504 R. van LEEUWEN (Ron)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 135010 F.X.B. PAF (Fabian) C1 0.538
2 121504 R. van LEEUWEN (Ron) C2 0.410
3 73524 P. SWANENBURG (Paul) C3 0.388
4 118020 H.W. FLIPPO (Hennie) C3 0.358
5 104225 G. VOOIJS (Gerard) C4 0.298
Carambole R&H Weegschalen - Speelsterkte 0.435
Teamleider: 156744 A.D. van de DIKKENBERG (Bertus)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Carambole, Boutensteinseweg 2B, 4156 JZ Rumpt, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 156744 A.D. van de DIKKENBERG (Bertus) C2 0.471
2 106906 T. SANDERS (Theo) C2 0.471
3 220799 J. SISAK (Jos) C2 0.400
4 135784 C. HEGH (Chris) C2 0.400
5 206221 D. van VELDHOVEN (Danny) C2 0.400
6 225191 E. WENNEKES (Erik) C2 0.400
Hertog Jan van Mans 3 - Speelsterkte 0.489
Teamleider: 106186 H. BINNENMARS (Eric)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Café-restaurant Den Marienberger, Nieuweweg 4, 7692 AG MARIENBERG, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 216461 T. SPIJKERMAN (Teunis) C1 0.538
2 106186 H. BINNENMARS (Eric) C1 0.527
3 112006 H.B. PIEPER (Bennie) C2 0.483
4 114057 W. de VRIES (Wietse) C2 0.408
5 218650 A. ALI (Alae) C3 0.395
6 220057 A.J. BAKKER (Ton) C3 0.352
7 106184 H. BINNENMARS (Harry) C4 0.297
8 264025 F. BURGMANS (Fred) C4 0.296
Café `t Steegje 3 - Speelsterkte 0.480
Teamleider: 211172 A. de RONDE (Anton)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Cafe 't Steegje, Zuideindestraat 16, 4921 XM Made, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 209470 A. SEGEREN (Anton) C1 0.546
2 132245 G. OOMEN (Gerard) C1 0.516
3 211172 A. de RONDE (Anton) C2 0.443
4 139534 P.J.M. DONCKERS (Peter) C2 0.416
5 211098 J.C. de JONG (Arjan) C3 0.365
6 219553 C. BUSIO (Cees) C3 0.358
7 209333 H. de SNOO (Henk) C3 0.325
Daktechniek/Viersprong - Speelsterkte 0.390
Teamleider: 207592 J.J. HEIJNEN (Jos)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Biljart-café De Viersprong, Zijtak O.Z. 1 1, 7833 AL Nieuw Amsterdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 142514 H. van ENGELEN (Hans) C2 0.426
2 181564 H. HOF (Henny) C2 0.446
3 183195 B. KREGMEIER (Bert) C3 0.356
4 132944 A. MEIJER (Albert) C3 0.334
5 126515 T.R.M. VINKE (Theo) C4 0.272
6 207592 J.J. HEIJNEN (Jos) C4 0.269
ASA Ans Schoutsen Administraties - Speelsterkte 0.427
Teamleider: 157886 A. VELDMAN (Bert)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Biljartcentrum Sloterdijk, Willem Leevendstraat 28-30, 1055 KC Amsterdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 157886 A. VELDMAN (Bert) C2 0.485
2 159265 R.H. van HETTEN (Ruben) C2 0.431
3 205574 H. MEIJER (Henk) C2 0.442
4 209445 D. van ANDEL (Dominique) C3 0.350
5 103546 R.J. HUISDEN (Rob) C4 0.277
6 180955 J. KROP (Jaap) C4 0.250
7 144466 J. BLANK (Jack) C4 0.250
DKM Tools 3 - Speelsterkte 0.391
Teamleider: 213285 M. JASPERS (René)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Camping de Eekhoorn, Seterseweg 4, 4903 RV Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 183169 J. CAS (Jan) C2 0.471
2 181450 R G. KOEDAM (Ger) C2 0.419
3 246655 A VROOMANS (Ad) C3 0.396
4 213285 M. JASPERS (René) C3 0.379
5 217457 R J. de ROOIJ (John) C3 0.357
6 269420 F. VROOMANS (Frans) C3 0.320
7 207545 J.P. van ZUNDERT (Jan) C4 0.293
markeer mts traffic service - Speelsterkte 0.497
Teamleider: 135774 P. de NOOIJER (Peter)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, SPC Capelle, Marsdiep 2, 2904 ES Capelle aan den Ijssel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 146876 R. POLEIJ (Richard) B4 0.610
2 120254 A.S.D. DEKKER (Sing) C2 0.482
3 143232 F.A.A. van BEUNINGEN (Frans) C2 0.479
4 217984 J. van der KOOIJ (John) C2 0.418
5 217985 A. de VRIES (Lex) C3 0.369
6 135774 P. de NOOIJER (Peter) C4 0.267
Easy Diamonds Bousema - Speelsterkte 0.535
Teamleider: 145053 J.H. VREEMAN (Jan)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:30, CAFE RESTAURANT BOUSEMA, Zutphenseweg 35, 7241 KP LOCHEM, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 180095 H.J. KLOK (Harm) B4 0.658
2 111352 H. LEUSSINK (Henk) C1 0.531
3 122953 H. KLOK (Hans) C1 0.500
4 145053 J.H. VREEMAN (Jan) C2 0.454
5 202861 H. MENGERINK (Haico) C2 0.447
6 225810 M. DILIBUYUK (Mehmet) C2 0.441
7 206427 R. BROEKE (Reint) C2 0.415
8 202493 B. AKBULUT (Bulent) C3 0.353
9 229722 L. BOS (Lakchai) C3 0.350
10 202494 E. BASARAN (Enver) C3 0.337
Snelpost - Speelsterkte 0.515
Teamleider: 132019 T.H. SCHOLTEN (Theo)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 166530 N. van den BORDEN (Nico) C1 0.534
2 178264 P. JANSEN (Pim) C1 0.567
3 132019 T.H. SCHOLTEN (Theo) C2 0.479
4 116836 B. van der MEIDEN (Bas) C2 0.481
5 173284 R.T.B. de BOOYS (Ronald) C2 0.475
6 110354 R. GIELENS (Raymon) C2 0.464
Slagerij Lander - Speelsterkte 0.427
Teamleider: 109563 H. van der HEK (Hans)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 138890 R W. KROON (Wim) B4 0.605
2 109563 H. van der HEK (Hans) C2 0.465
3 152007 P.G.W. van der MEER (Peter) C2 0.444
4 126060 T.W.P. van den BERG (Ted) C2 0.409
5 142803 J.H.C. LANDER (Hans) C3 0.393
6 121139 N.B.M. van VELZEN (Niek) C3 0.332
7 142801 C. van BLADEL (Cees) C3 0.334
8 115996 C. van den ENDE (Cees) C4 0.282
SIS/De Hazelaar - Speelsterkte 0.710
Teamleider: 165024 M.A. WILKOWSKI (Monique)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 207915 R.G.M. GROOT (Raymon) B1 0.983
2 177928 F.L. PIJNENBURG (Frits) B3 0.740
3 205896 G. VELDHUIZEN (Gert-Jan) B4 0.600
4 161145 D. PATTIRUHU (Demi) C1 0.519
5 165024 M.A. WILKOWSKI (Monique) C1 0.509
6 217429 H. J. SNELLEN JR. (Hans) C1 0.520
7 205616 D. WERDEKKER (Daisy) C2 0.462
8 134954 J.A.M. GERRITS (Hans) C1 0.513
9 170627 R F.A. van ROOIJ (Frank) C1 0.513
10 214784 J.C. van HUMMEL (Jetty) C2 0.423
Buffalo / Jorissen 2000 / 6 - Speelsterkte 0.443
Teamleider: 138834 H. JORISSEN (Henk)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Biljartcafe Jorissen, Heelsumstraat 92, 2573 NP 'S-GRAVENHAGE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 138834 H. JORISSEN (Henk) C2 0.462
2 127285 F. HANJOEL (Fred) C2 0.479
3 263954 S. MICHIELEN (Simon) C2 0.400
4 162513 D.M.S. LEWIS (Dennis) C2 0.400
5 180219 C.G.A. TRAMPE (Cor) C2 0.433
6 229646 H.W.A.E. GROOT (Henk) C3 0.388
7 127098 H.W. POUW (Henk) C3 0.328
8 117841 M.J.N. VERDEGEM C4 0.297
`s Lands Welvaren 5/AVH Autos/VSS Machinebou - Speelsterkte 0.401
Teamleider: 112127 F.J. van der VLIET (Frits)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 135071 M.P. PANKOW (Rinus) C1 0.551
2 135694 P.D. RIEMENS (Ellen) C3 0.376
3 208453 P. BOM (Piet) C3 0.356
4 112127 F.J. van der VLIET (Frits) C3 0.321
5 147757 C.G. VERMEULEN (Kees) C3 0.314
6 152014 J.B. BRUGGEMAN (Jurgen) C4 0.287
7 102674 I.J. WESDORP (Iman) C4 0.282
BC Goirle 2 - Speelsterkte 0.521
Teamleider: 162658 A.C. SCHELLEKENS (Guus)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum Goirle, Kloosterstraat 30, 5051 RD Goirle, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 162658 A.C. SCHELLEKENS (Guus) C1 0.597
2 128888 M. HAMERS (May) C1 0.526
3 156806 P. van de SANDE (Peter) C1 0.521
4 214695 R L. VISSER (Leon) C1 0.510
5 206813 R G. van der PUT (Guus) C1 0.508
6 128886 J. VERHOEVEN (Jan) C2 0.442
7 145349 R. van GILS (Ruud) C3 0.396
`s Lands Welvaren 4 / AVH Auto`s / VSS Machin - Speelsterkte 0.371
Teamleider: 125846 W. WALRAVEN (Wim)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 128913 M. van der HAGE (Mark) C3 0.373
2 206313 M. HENDRIKSEN (Martijn) C3 0.376
3 181024 H. van HEMERT (Harry) C3 0.389
4 125846 W. WALRAVEN (Wim) C3 0.349
5 181933 N.C. VADER (Boy) C3 0.333
6 201917 A.C. SCHOUWENAAR (André) C3 0.326
7 213069 P. SMULDER (Peter) C3 0.320
8 164712 T.H.C. SMID (Willem) C4 0.285
Ossekop 2 / Hoog/Laag Keukens - Speelsterkte 0.584
Teamleider: 140027 B. HOPPENBROUWERS (Ben)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Cafe De Ossekop, Molenstraat 63, 4881 CR ZUNDERT, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 180275 R. VERMEIREN (René) B3 0.740
2 139737 L.W.H. HAVERMANS (John) B4 0.623
3 145422 R D. van NIJNATTEN (Daniël) B4 0.604
4 140026 J.A. HOEKMAN (Jaap) C2 0.497
5 206057 R. VERMEULEN (Ruud) C2 0.476
6 140027 B. HOPPENBROUWERS (Ben) C2 0.402
7 237266 F.C.M. GOMMERS (Frank) C3 0.386
8 217910 A. de BAKKER (Adrie) C3 0.350
Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt - Speelsterkte 0.467
Teamleider: 237268 M.C.M. ZAGERS (Mark)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Cafe De Ossekop, Molenstraat 63, 4881 CR ZUNDERT, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 246728 D. HANEGRAAF (Daan) C1 0.527
2 140030 C. ZAGERS (Kees) C2 0.417
3 181548 R. van OORSCHOT (René) C2 0.465
4 180276 L. OOSTVOGELS (Leo) C2 0.455
5 237268 M.C.M. ZAGERS (Mark) C2 0.421
6 226125 R C.L.H. HAVERMANS (Cees) C3 0.329
7 230220 R A.A.M. HOFKENS (Achiel) C4 0.257
Ossekop 4 / Vissenberg Sierteelt - Speelsterkte 0.450
Teamleider: 226230 M.I. van PRAAT (Marcel)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe De Ossekop, Molenstraat 63, 4881 CR ZUNDERT, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 145422 D. van NIJNATTEN (Daniël) B4 0.604
2 140031 J. HAVERMANS (Jos) C2 0.472
3 230224 F.M.J. ANTHONISSEN (Swa) C3 0.381
4 182639 H. van AALST (Herman) C3 0.343
5 226230 M.I. van PRAAT (Marcel) C3 0.336
6 226125 R C.L.H. HAVERMANS (Cees) C3 0.329
7 230220 R A.A.M. HOFKENS (Achiel) C4 0.257
De Heeren - Speelsterkte 0.477
Teamleider: 143568 W.F. DROGE (Frans)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Café Miller's, Middenweg 247, 1701 GC HEERHUGOWAARD, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 122966 J.M.J.E. VOGELS (Jacques) C1 0.592
2 143568 W.F. DROGE (Frans) C2 0.449
3 269408 I. DOGRU (Ismail) C2 0.450
4 153167 A. CAKIR (Ahmet) C2 0.420
5 110830 A.G.M. ASSCHERT (Ton) C2 0.415
6 264002 A.J. GENG (Ayhan) C2 0.418
7 269407 C.J. KAMP (Cees) C2 0.400
B.C.Tegelen 4 - Speelsterkte 0.393
Teamleider: 201842 P. DAEMS (Pieter)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Café Biljartzaal Van Tienen, Kaldenkerkerweg 19, 5932 CS TEGELEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 121541 J.C.E. BURHENNE (Sjeng) C2 0.469
2 107941 R.A.J. PETERS (René) C2 0.400
3 226544 W. CLABBERS (Wim) C3 0.373
4 228171 S. JACOBS (Sjra) C3 0.331
5 137642 H.P.C. van TIENEN (Hay) C3 0.310
6 201842 P. DAEMS (Pieter) C4 0.250
7 141655 W.A.P.P. van der BIEZEN (Willem) C3 0.300
Push And Win 2 - Speelsterkte 0.421
Teamleider: 234571 Y GURSOY (Yahyah)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Biljartcentrum Sloterdijk, Willem Leevendstraat 28-30, 1055 KC Amsterdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 205838 S. ESER (Sabit) C2 0.488
2 255350 M. UNVER (Mikail) C2 0.453
3 234571 Y GURSOY (Yahyah) C2 0.411
4 135920 R A.H. NANHEKHAN (Ben) C2 0.403
5 213712 F. ZULALOGLU (Fazli) C3 0.333
6 255351 R E. YAVUZ (Ersen) C4 0.268
7 238826 R L. ANDAS (Latif) C4 0.230
8 245229 R R. ANDAS (Ramazan) C4 0.230
Push And Win 3 - Speelsterkte 0.285
Teamleider: 135920 A.H. NANHEKHAN (Ben)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Biljartcentrum Sloterdijk, Willem Leevendstraat 28-30, 1055 KC Amsterdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 234571 R Y GURSOY (Yahyah) C2 0.411
2 135920 A.H. NANHEKHAN (Ben) C2 0.403
3 213712 R F. ZULALOGLU (Fazli) C3 0.333
4 255351 E. YAVUZ (Ersen) C4 0.268
5 151412 S.A. GANPAT (Satish) C4 0.240
6 238826 L. ANDAS (Latif) C4 0.230
7 245229 R. ANDAS (Ramazan) C4 0.230
Biljartschool Holland - Speelsterkte 0.458
Teamleider: 81154 A. PARBHOE (Aniel)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, SPC Capelle, Marsdiep 2, 2904 ES Capelle aan den Ijssel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 205581 E. ELBERTSE (Eric) C1 0.554
2 182852 M.R. van GELDER (Maurice) C1 0.500
3 82332 M. SOLMAZ (Metin) C2 0.410
4 206583 H. NGUYEN (Hoa) C3 0.370
5 81154 A. PARBHOE (Aniel) C3 0.347
6 200413 K.V. GONESH (Keith) C3 0.318
7 80629 J.S.W. WORUNG (Jimmy) C3 0.302
8 72057 C. HOGCHEM (Cornelis) C4 0.297
9 76446 R. van LIER (René) C4 0.233
ABC `t Töpke - Speelsterkte 0.384
Teamleider: 116420 A. van HEESCH (Toon)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 264093 J. van der MADEN (John) C2 0.409
2 217619 H. SCHáFER (Herbert) C2 0.400
3 180541 M. GERCEK (Murat) C3 0.372
4 181143 H. WAUBEN (Hans) C3 0.358
5 201712 W.J.G. GRAMSER (Wim) C3 0.331
6 116420 A. van HEESCH (Toon) C3 0.300
7 183552 P.J.L. van der COELEN (Piet) C3 0.300
8 234880 G. .J. van DAM (Gerrit Jan) C3 0.300