Inschrijvingen Driebanden groot Beker 2018-2019

75 Teams

Bousema Lochem - Speelsterkte 1.428
Teamleider: 123059 R. HAZEWINKEL (Ronny)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Café-rest. Bousema, Zutphenseweg 35, 7241 KP Lochem, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 203012 M.N. COKLU (Murat Naci) A1 1.733
2 121916 M.H. HORN (Martin) A3 1.323
3 139433 S. GALLA (Stefan) A3 1.262
4 246641 G SALMAN (Gokhan) A3 1.395
5 164719 W. de JAEGER (Wesley) A3 1.204
6 139730 F. van SCHAIK (Frans) A4 1.117
7 148950 M. GALLA (Markus) B1 0.935
8 131902 R S. JONEN (Sander) B1 0.939
9 105632 R F.J. SCHOLLINK (John) B2 0.863
10 128043 R S. SPILLEMAN (Stefan) A4 1.033
VB3 / De Ketsers - Speelsterkte 0.571
Teamleider: 226160 G.M. KUIPERS (Ger)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 201050 J.H. BESSEMS (Jean) B2 0.861
2 207543 R H. CAGLAYANKAYA (Hasan) C1 0.592
3 204677 R E. FELLNER (Eduard) C1 0.531
4 161481 C.A.S. de REE (Cor) C1 0.530
5 143882 R W.E.P. ANDRIESSEN (Peter) C2 0.483
6 226160 G.M. KUIPERS (Ger) C2 0.471
7 102274 R P. PRIKKEN (Patrick) C2 0.425
8 101152 L.C. de VETH (Ludy) C2 0.423
9 206246 R.J.M.E. BEKKERS (Robert) C3 0.354
10 224519 E. GOESSENS (Emile) C3 0.323
Café Biljart Siemens 2 - Speelsterkte 0.526
Teamleider: 125148 W. SIEMENS (Willie)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Café Biljart Siemens, Hoofdweg 230, 9681 AM Midwolda, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 141879 H. HOGENBIRK (Henk) C1 0.525
2 140044 L. BRONSEMA (Lucas) C1 0.547
3 125148 W. SIEMENS (Willie) C1 0.518
4 109927 J. MIDDEL (Jaap) C1 0.514
5 114170 R. van der KOOI (Reinier) C2 0.431
6 109158 R. MAATJES (Roel) C3 0.382
7 162668 M. VEENHUIS (Max) C3 0.371
8 208101 E. KROEZE (Erik) C3 0.350
9 129106 T. SCHAUB (Tjaart) C4 0.289
TMC Group - Speelsterkte 0.454
Teamleider: 158976 A.P. van der LINDEN (Arnold)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Biljart-Snookercentrum La Carambole, Oortlaan 156, 5505 RH Veldhoven, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 223245 B. van de SANDE (Bart) C2 0.480
2 158976 A.P. van der LINDEN (Arnold) C2 0.457
3 263917 T.G.H.M. PETERS (Theo) C2 0.450
4 209330 J. SPRUIJT (Jan) C2 0.412
5 264087 F.J.M. HERTOG (Fred) C2 0.431
6 218879 L. van de MORTEL (Lars) C3 0.371
7 264042 H. RENDERS (Henk) C3 0.322
Van den Berg Biljarts 2 - Speelsterkte 0.468
Teamleider: 143523 A.L. SMETSERS (Arie)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, BILJARTCENTRUM UDEN, Neringstraat - West 1, 5401 GB UDEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 210627 H.J. MEULENDIJKS (Harrie) B4 0.647
2 143523 A.L. SMETSERS (Arie) C2 0.437
3 237046 J.D.C. van UDEN (Hans) C2 0.413
4 208363 H.A.M. BIEMANS (René) C3 0.375
5 204900 R.H.L. SANDERS (René) C3 0.354
6 214267 J. van de BOOGAARD (John) C3 0.336
7 269278 A.J. vd ELZEN (Tonny) C3 0.300
Bikse Biljart BIkkels - Speelsterkte 0.402
Teamleider: 263939 W. van den HOVEN (Willem)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Biljartcentrum Den Hoek, Rucphenseweg 14, 4882 KC Zundert, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 263940 W.P.A. van HOUTEN (Peter) C2 0.425
2 263939 W. van den HOVEN (Willem) C3 0.397
3 269256 P.M. NUITEN (Rens) C3 0.395
4 263938 H.J. MEULEMANS (Huub) C3 0.391
5 234740 R A.W.C. van GOOL (Ad) C3 0.362
6 263936 J.J.C. MACHIELSEN (Joop) C4 0.238
7 217071 P. LUCK (Piet) C3 0.318
8 268106 J. BOEREN (Co) C3 0.315
9 263935 A.W.T. BALEMANS (Walther) C4 0.266
10 263934 R J.J.C.M. MACHIELSEN (Sjef) C3 0.320
DAB - Speelsterkte 0.563
Teamleider: 149405 B.A.A.P. SMITS (Benny)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe De Mixx, Bogardeind 112A, 5664 EL GELDROP, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 149405 B.A.A.P. SMITS (Benny) B4 0.632
2 172082 P.H.A. SMITS (Piet) B4 0.686
3 150393 R G. de GREEF (Gerben) B4 0.600
4 209447 F. van NUNEN (Frans) C1 0.530
5 147759 T. van ZANTVOORT (Twan) C2 0.406
6 218205 R W. van DEURSEN (Wim) C2 0.403
7 164135 R T. TOONEN-DEKKERS (Theo) C3 0.305
TMC Group - Speelsterkte 0.454
Teamleider: 158976 A.P. van der LINDEN (Arnold)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Biljart-Snookercentrum La Carambole, Oortlaan 156, 5505 RH Veldhoven, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 223245 B. van de SANDE (Bart) C2 0.480
2 158976 A.P. van der LINDEN (Arnold) C2 0.457
3 263917 T.G.H.M. PETERS (Theo) C2 0.450
4 209330 J. SPRUIJT (Jan) C2 0.412
5 264087 F.J.M. HERTOG (Fred) C2 0.431
6 218879 L. van de MORTEL (Lars) C3 0.371
7 264042 H. RENDERS (Henk) C3 0.322
Stukadoors Bedrijf Kanters - Speelsterkte 0.451
Teamleider: 129641 M. HOEVEN (Marjo)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, BC. Amorti, Dr. Arienslaan 88, 4761 EP Zevenbergen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 148341 J. BROEDERS (Jos) C1 0.523
2 148338 W. KANTERS (Wim) C1 0.516
3 129641 M. HOEVEN (Marjo) C2 0.410
4 123364 R. van VLAARDINGEN (Robbert) C3 0.356
5 206621 E. EIJSKOOT (Eef) C4 0.272
6 182863 J. EIJSKOOT (John) C4 0.250
7 116945 J. KOEMANS (Jasper) C4 0.200
8 148339 P.J. op den KAMP (Peter) C4 0.200
De Windhoek - Speelsterkte 0.478
Teamleider: 180431 N.C.M. BROEKHUIZEN (Nico)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Cafe de Windhoek, Laan van Nieuw Guinea 39, 3531 JC Utrecht, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 180431 N.C.M. BROEKHUIZEN (Nico) C1 0.543
2 154366 T.C. van UUM (Theo) C1 0.518
3 146946 L. van de POL (Leon) C2 0.465
4 126630 P.J. DIX (Peter) C3 0.386
5 204601 M. DIX SR. (Ron) C3 0.376
6 217130 R. DIX JR. (Ron) C4 0.292
Bonanza - Speelsterkte 0.580
Teamleider: 127702 M.L.M.J. SPIERTZ (Marcel)
Locatie en tijd: Zaterdag 12:00, Lokaal La Plaza, Markt 2, 6431LG Hoensbroek, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 127702 M.L.M.J. SPIERTZ (Marcel) B4 0.625
2 127566 P.H. GERRITS (Piet) C1 0.574
3 126801 F. TELENG (Frans) C1 0.536
4 149341 E.M.G. KORVER (Emile) C1 0.530
5 127710 J.P.E. TITSELAAR (John) C1 0.586
6 214488 G.L. COORT (Gerrit) C3 0.376
Bikse Biljart Bikkels 2 - Speelsterkte 0.343
Teamleider: 234740 A.W.C. van GOOL (Ad)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Biljartcentrum Den Hoek, Rucphenseweg 14, 4882 KC Zundert, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 263940 R W.P.A. van HOUTEN (Peter) C2 0.425
2 263939 R W. van den HOVEN (Willem) C3 0.397
3 263938 H.J. MEULEMANS (Huub) C3 0.391
4 234740 A.W.C. van GOOL (Ad) C3 0.362
5 263934 J.J.C.M. MACHIELSEN (Sjef) C3 0.320
6 217071 R P. LUCK (Piet) C3 0.318
7 268107 C. MEEUWISSEN (Kees) C3 0.300
8 263935 R A.W.T. BALEMANS (Walther) C4 0.266
9 263937 P.N.J.M. van den WIJNGAARD (Nico) C4 0.241
10 263936 J.J.C. MACHIELSEN (Joop) C4 0.238
Nas/Outlet DHZ Valkenswaard - Speelsterkte 0.486
Teamleider: 165402 P. ROEFS (Piet)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Zalencentrum De Graver, Kerstroosstraat 20, 5552 NS VALKENSWAARD, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 151555 R A. HUIBERS (Arnoud) B4 0.637
2 140301 J. WILLEMS (Jac) B4 0.636
3 265776 R. BAKERMANS (Rene) C1 0.500
4 222718 R W.J.B. van DONGEN (Wim) C2 0.417
5 152523 F.H.H.M. GIELEN (Frank) C2 0.406
6 225509 A.J.M van VEGHEL (Berry) C2 0.405
7 165402 P. ROEFS (Piet) C3 0.372
Stolting Advocatuur / De Laan - Speelsterkte 0.641
Teamleider: 172219 I. STOLTING (Ivo)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartaccomodatie Amorti, Dr. Arienslaan 88, 4761 EP ZEVENBERGEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 133981 E. KORTSMIT (Erik) B3 0.749
2 148333 A.M.M. GOVERDE (Jos) B4 0.687
3 172219 I. STOLTING (Ivo) B4 0.692
4 141889 E. EIJSKOOT (Eef) C2 0.437
5 107519 C.A. VIJFHOEK (Kees) C2 0.420
6 237042 A.C. GOOSSENS (Toon) C3 0.376
Beauty Sauna Peize - Speelsterkte 0.629
Teamleider: 131168 G.E. EDENS (Gerard)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Friesche Club, Ruiterskwartier 57, 8911 BP LEEUWARDEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 157629 J.N. BEERSTRA (Jan-niek) B3 0.705
2 114593 A. HOEKSTRA (Anne) B4 0.633
3 113837 P. de HAAN (Paul) C1 0.593
4 141031 F.M. DILLEMA (Feije-mient) C1 0.585
5 113865 G.R. POPMA (Geert) C1 0.510
6 123290 J.W. van der VLIES (Joop) C2 0.467
7 131168 G.E. EDENS (Gerard) C2 0.429
8 162385 S. JANSMA (Sietse) C2 0.425
Albert Heijn Van Rijn - Speelsterkte 0.600
Teamleider: 104937 W.L. van der LAAN (Wim)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 104293 G. van RIJN (Gijs) B3 0.756
2 150143 R A. STRUIJK (Arie) B4 0.672
3 170533 R R. van der GRIEND (Robert) B4 0.641
4 160123 E. de GRAAF (Eddie) B4 0.638
5 107633 G.P. BOS (Gerton) C1 0.514
6 104937 W.L. van der LAAN (Wim) C2 0.492
7 212146 R.L. SPOOR (Richard) C4 0.286
Cafe `t Valkennest - Speelsterkte 0.488
Teamleider: 138477 J. KROES (John)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Valkennest, Valkenboslaan 233, 2563 CW Den Haag, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 229713 F.A. van LEEUWEN (Fred) C1 0.540
2 138477 J. KROES (John) C2 0.476
3 175531 C.P. van der MEER (Peter) C2 0.469
4 237138 E.J. HOOGLAND (Ed) C2 0.470
5 125344 R. SIPS (Rolf) C2 0.406
6 171228 A.P.M. van EMMERIK (André) C3 0.393
Noorderling 1 - Speelsterkte 0.560
Teamleider: 160522 A. de WILDE (Albert)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, De Noordeling, Edisonstraat 29, 8861 NA HARLINGEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 163591 F. LEUNGE (Frans) B4 0.692
2 225470 K. HAMSTRA (Klaas) C1 0.595
3 218426 M. BOOMSTRA (Marcel) C2 0.488
4 113884 D.R. van der VEEN (Dirk) C2 0.467
5 181532 M.L. BOONSTRA (Martin) C2 0.434
6 160522 A. de WILDE (Albert) C2 0.425
7 200212 J. KWAST (Janet) C4 0.266
B.V. Steenwijk - Speelsterkte 0.634
Teamleider: 226343 C.M. WIJNBEEK (Kees)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Francois Mingaud, Parade 6, 8333 DR Steenwijk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 123709 S. HENDRIKS (Steef) B4 0.696
2 226343 C.M. WIJNBEEK (Kees) B4 0.666
3 109223 J.H.K. DIJKSTRA (Hans) C1 0.597
4 172165 W.A.M. GODSCHALK (Wilfried) C1 0.579
5 146927 J. van den BERG (Jaap) C1 0.518
6 173441 H.P. HANEKAMP (Peter) C2 0.467
7 210709 N. KUINDERSMA (Nynke) C3 0.302
8 132180 E. van ZANTEN (Erik) C4 0.291
Rietlander 1 - Speelsterkte 0.617
Teamleider: 214178 T. van HEUMEN (Ton)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, De Rietlander, Wilhelmina Bladergroenstraat 47, 3207 TA Spijkenisse, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 120689 H. ELSINGA (Harry) B4 0.663
2 225204 M.S. de BRUIN (Michaël) B4 0.654
3 101891 R B.H. HOUKE (Bas) B4 0.634
4 163864 I.C. t MANNETJE (Ies) C1 0.582
5 214178 T. van HEUMEN (Ton) C1 0.569
6 144890 P. BOERS (Peter) C1 0.508
7 214179 R C. LAGEWEG (Cees) C2 0.457
8 225360 R M WARNAAR (Marco) C2 0.433
9 181357 R J. VOOGT (Jan) C3 0.386
Carambole 1 - Speelsterkte 0.831
Teamleider: 152940 S.H.A. LENTING (Stefan)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartzaal `t Vossehol, Spoorstraat 7 7, 7687 AM Daarlerveen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 246663 T.B. BOUERDICK (Tobias) B1 0.942
2 152940 S.H.A. LENTING (Stefan) B2 0.888
3 183172 D. HARWARDT (Dirk) B2 0.826
4 113175 B.G.A. VELTHUIS (Ben) B4 0.669
5 143421 R J. VOS (Jan) B4 0.687
6 181980 P.M. STAKENBURG (Peter) B4 0.671
7 103371 R A.C. van SCHAIK (Ton) B4 0.636
8 181071 P. TIMMER (Peter) C1 0.558
9 153447 G. VEENSTRA (Gerard) C1 0.508
Roof Security / De Hoog - Speelsterkte 0.533
Teamleider: 157409 M.A.C. SPAARGAREN (Martin)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljart en Bridgecentrum de Hoog, Nieuwe Gouwe O.Z. 11b, 2801SB Gouda, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 144148 A. PRINS (André) C1 0.566
2 263922 B.J. SCHEP (Ben) C1 0.561
3 209097 P. SCHEP (Piet) C1 0.501
4 100975 E.R. van den BERG (Ed) C1 0.505
5 157409 M.A.C. SPAARGAREN (Martin) C3 0.399
6 217156 J. van BEMMEL (Jan) C3 0.372
Schroevengroothandel.nl - Speelsterkte 0.766
Teamleider: 217359 L.G.A. de JONG (Leo)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe Millers, Middenweg 247, 1701 GC HEERHUGOWAARD, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 161647 H. SLIKKER (Herman) B2 0.863
2 142269 D. van MOURIK (Dirk) B2 0.816
3 125362 J.P. HANDGRAAF (Hans) B3 0.724
4 153305 R F.A.P. GROEN (Fred) B2 0.814
5 154393 P.A. TUIN (Perry) B4 0.663
6 217359 L.G.A. de JONG (Leo) C1 0.569
Eekhoorn / Biljartpoint.nl - Speelsterkte 0.632
Teamleider: 132484 P.W. RIJCKAERT (Peter)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Camping De Eekhoorn, Seterseweg 4, 4903 RV OOSTERHOUT NB, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 132484 P.W. RIJCKAERT (Peter) B3 0.745
2 200087 P.J.F.M. OELP (Patrick) B4 0.630
3 132476 J.B. RIJCKAERT (Jan) C1 0.578
4 182549 E. van WOERKOM (Erik) C1 0.577
5 171987 A. NOOTEN (Nol) C1 0.566
6 138912 R A. HERMANS (Arie) C1 0.538
7 120542 R J.L. HENDRIKS (Jan) C1 0.511
8 202974 R M. van OPDORP (Maikel) C2 0.483
`t Hartje/Balans 1 - Speelsterkte 0.610
Teamleider: 206071 A.J.P. van der AA (Jos)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Hartje Van Oosterhout, De Braak 31, 4901 JL OOSTERHOUT NB, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 170226 M. GROENEVELD (Marrie) B4 0.672
2 119741 A.A. KRIJNEN (Antoon) B4 0.658
3 159542 R F. BAMBACHT (Frans) B4 0.617
4 200598 G.K. van ROEKEL (Gerrit) C1 0.594
5 206071 A.J.P. van der AA (Jos) C1 0.517
6 119743 R A.A.M. VOESENEK (Toon) C1 0.501
7 128040 R J. BROUWERS (Jan) C2 0.498
8 205918 M. HAYTA (Murat) C2 0.471
9 209723 R B. van GAGELDONK (Bastijn) C2 0.463
`t Hartje/Balans 2 - Speelsterkte 0.468
Teamleider: 128040 J. BROUWERS (Jan)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Hartje Van Oosterhout, De Braak 31, 4901 JL OOSTERHOUT NB, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 119743 A.A.M. VOESENEK (Toon) C1 0.501
2 128040 J. BROUWERS (Jan) C2 0.498
3 209723 B. van GAGELDONK (Bastijn) C2 0.463
4 221324 M.A.C. van der VEEKEN (Mike) C2 0.412
5 269437 J.W. BOUWMEESTER (Jan-Willem) C2 0.400
6 209727 P.A.H.C.H. HUIJBREGTS (Sebastian) C3 0.398
7 153234 B. STADHOUDERS (Ben) C3 0.390
Voorbrood Meubelen / De Hoog - Speelsterkte 0.546
Teamleider: 123579 N.R. van der VLIST (Niels)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum de Hoog, Nieuwe Gouwe 11b , 2801SB Gouda, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 123579 N.R. van der VLIST (Niels) B4 0.608
2 217820 P.A de VOS (Paul) C1 0.560
3 109407 D.C.P. van LEEUWEN (Danny) C1 0.513
4 153567 B. de ZEEUW (Bob) C1 0.505
5 122068 F.H. ASSCHEMAN (Fred) C2 0.496
6 179333 R.J.G. van LEEUWEN (Rene) C2 0.482
7 141830 K.F. VENINGA (Koert) C3 0.388
8 201244 H.A. SMOLDERS (Henk) C3 0.344
FDV Jacoby / Schuler Cues - Speelsterkte 0.918
Teamleider: 132890 J.H.A. van NIJNATTEN (Jeffrey)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Cafe `t Tapperijke, St. Janstraat 15, 4741 AL Hoeven, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 132890 J.H.A. van NIJNATTEN (Jeffrey) B1 0.989
2 174680 F. de VOS (Frans) B1 0.944
3 222284 B. VANGENECHTEN (Bryan) B1 0.908
4 119144 M. ZWAKENBERG (Michael) B2 0.831
5 179573 R. HENDRICKX (rudi) B3 0.744
6 181048 R H. FRIJTERS (Hans) B3 0.719
7 133985 R P. BRUNEEL (Paul) B4 0.658
HCR Prinsen - Speelsterkte 1.558
Teamleider: 108000 B.D. PRINSEN (Dinand)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, HCR Prinsen, Eibergseweg 13, 7273 SP HAARLO, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 148083 D. JASPERS (Dick) A1 2.059
2 117098 E. LEPPENS (Eddy) A2 1.537
3 113631 R J. PHILIPOOM (Jozef) A2 1.432
4 127132 A. de KLEINE (Anno) A3 1.249
5 154485 J.H. PIJL (Jelle) A3 1.390
6 157696 R. SWERTZ (Raymund) A4 1.047
7 141598 R R. ZIELEMANS (Roy) A4 1.053
Jan Brock Amusement - Speelsterkte 0.948
Teamleider: 138782 G.J. ESVELT (Gert Jan)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Zaal 't Vossehol, Spoorstraat 7, 7687 AM DAARLERVEEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 213520 M. GöKMEN (Murat) A4 1.097
2 114142 R E. SIEMENS (Eddie) B1 0.919
3 203343 D.H.J.J. HOOGAKKER (Dennis) B2 0.890
4 112842 M. KRIKHAAR (Marcel) B1 0.945
5 246663 R T.B. BOUERDICK (Tobias) B1 0.942
6 175048 R G. van der VEEN (Gert-Jan) B2 0.866
7 105632 F.J. SCHOLLINK (John) B2 0.863
8 216240 R A. KOOISTRA (Albert) B2 0.881
9 138782 G.J. ESVELT (Gert Jan) B3 0.719
Cvdstoffering / DPC / A1biljarts - Speelsterkte 0.941
Teamleider: 216660 J.J. de KRUIJF (Jordy)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Apeldoorns Biljart Centrum, Marktstraat 13, 7311 LH Apeldoorn, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 264027 S. DIRKS (Stefan) A4 1.039
2 128043 S. SPILLEMAN (Stefan) A4 1.033
3 151238 M.J.A. van SILFHOUT (Michel) B2 0.876
4 216660 J.J. de KRUIJF (Jordy) B2 0.819
5 140718 R. GERRITS (Rene) B2 0.801
6 225024 M. MESKE (Mattes) B3 0.715
7 207728 R T.H. RAKHORST (Theo) C2 0.453
8 111282 R H. ten BERK DE BOER (Henk) C2 0.454
9 239947 R C. van DONGEN (Carlo) C2 0.434
A3BC 2 - Speelsterkte 0.441
Teamleider: 229657 F. KOK (Frank)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, De Sport, Huigsloterdijk 3A, 2156 LD Weteringbrug, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 121537 C.J. den EDEL (Cor) C1 0.502
2 121418 J.N.M. HEEMSKERK (Jan) C2 0.470
3 237228 P.C. den EDEL (peter) C2 0.401
4 141856 N.C.M. BOUWMEESTER (Nico) C3 0.393
5 183789 M.P. van der STAR (Michel) C3 0.364
6 237494 J.J. van der POEL (John) C3 0.358
7 229657 F. KOK (Frank) C3 0.339
8 121538 J.J.M. VERDEL (Jos) C4 0.295
Café Het Wapen van Strijp - Speelsterkte 0.799
Teamleider: 167050 P.J.C. AERTS (Eric)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljart - en Poolcentrum Hilvarenbeek, Diessenseweg 8, 5081 AJ HILVARENBEEK, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 216492 F. STAELENS (Freddy) B2 0.888
2 200282 E.H.J. KIVITS (Erwin) B2 0.860
3 127952 A.C. van den HEUVEL (Toon) B3 0.722
4 158407 A.M.G.M. HENSKENS (Toine) B3 0.728
5 167050 P.J.C. AERTS (Eric) B4 0.696
6 126644 M. van BERKEL (Marcel) B4 0.629
7 156547 E.J.H.J. JUNGGEBURT (Edwin) C1 0.588
8 124815 M.L.F. PERSOONS (Marcel) C1 0.569
9 268199 L. BURMANJE (Bart) C1 0.560
ABC `t Töpke / Teunesen / Smit Bestratingen - Speelsterkte 0.567
Teamleider: 180541 M. GERCEK (Murat)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 140939 P.W.J. VALCKX (Paul) B3 0.701
2 217618 D. KLöSTERS (Dietmar) C1 0.560
3 228170 J.A. KNAPEN (John) C1 0.560
4 264094 H. VEHRESCHILD (Helmut) C2 0.449
5 264093 J. van der MADEN (John) C2 0.409
6 217619 H. SCHáFER (Herbert) C2 0.400
7 177547 G. SCHLOESSER (Ger) C3 0.375
8 180541 R M. GERCEK (Murat) C3 0.372
9 116420 A. van HEESCH (Toon) C3 0.300
Rechtswinkel ZuidWest NL - Speelsterkte 0.713
Teamleider: 177418 A.A. van SCHIJNDEL (Arthur)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Cafe De Drie Zwaantjes, St. Janstraat 68, 4714 EH Sprundel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 203630 S. BUELENS (Steven) B3 0.747
2 220142 R J.A.M. STAFF (Jan) B3 0.756
3 166124 R. LUIJENDIJK (Ron) B3 0.718
4 209077 E. DE BUSSER (Eric) B3 0.700
5 177418 A.A. van SCHIJNDEL (Arthur) B4 0.688
6 148333 R A.M.M. GOVERDE (Jos) B4 0.687
7 224185 J. VANTOURNHOUT (Jef) C1 0.552
8 222493 R H.J.A.W. SULSTERS (Helmut) C1 0.570
9 182638 R F. VERMEIREN (Frans) C1 0.524
10 161419 R M. van den BOOM (Marc) C2 0.467
Jacobs Mannenmode 1 - Speelsterkte 0.457
Teamleider: 201931 M. STURM (Martin)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 181474 P.M. KOCK (Piet) C1 0.573
2 201931 M. STURM (Martin) C1 0.520
3 200618 R J. HESKES (John) C2 0.427
4 213033 J.J. de FOUW (Joop) C2 0.419
5 224186 R G. MENHEERE (Giel) C3 0.375
6 212230 R E. de WITTE (Emile) C3 0.375
7 150409 R J.C. SUYKERBUYK (Jan) C3 0.383
8 181135 R. JACOBS (Rob) C3 0.316
Grolleman Schildersbedrijf - Speelsterkte 0.569
Teamleider: 113411 A. NET (Arnold)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Biddinghuizen Biljartclub, Sportlaan 3, 8256 CE Biddinghuizen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 142083 R. van RAAIJ (Roij) B4 0.647
2 155556 H.J.I. GROLLEMAN (Harry) C1 0.580
3 113411 A. NET (Arnold) C1 0.546
4 224784 J.A. KRAMER (John) C1 0.503
5 201800 T.L.M. DEKKER (Dirk) C2 0.487
6 184379 F.P.M. KOOLEN (Frans) C3 0.377
7 200468 S.J.M. PAAUW (Simon) C4 0.232
Thekes / Park Tivoli - Speelsterkte 0.733
Teamleider: 170742 J.T.A.M. de RUIJTER (Jurgen)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Café-Zaal Thekes, Alard van Herpenplein 9 9, 5373AH Herpen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 113172 J.P. BONGERS (Jos) B1 0.929
2 162863 M. van BOCHEM (Micha) B3 0.790
3 170742 J.T.A.M. de RUIJTER (Jurgen) B4 0.695
4 130004 M.T.F.M. van den HEUVEL (Marcel) C1 0.520
5 140441 R W.A.L.E. PETERS (William) C1 0.521
6 111432 R H.W. GEURDEN (Richard) C1 0.508
7 102919 R T. FLEUREN (Theo) C1 0.507
8 148739 D. TIMMERS (Dennis) C2 0.431
VB2/Gorissen Furniture 2 - Speelsterkte 0.579
Teamleider: 160665 R. VAASSEN (Roger)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 167508 G.L.J. SCHOENS (Roger) B3 0.709
2 202641 G.M.E.A. BORREMANS (Ger) C1 0.568
3 177095 J. COOLEN (Jean) C1 0.545
4 160665 R. VAASSEN (Roger) C2 0.494
5 203165 F.H.A.J. DOLMANS (Frank) C3 0.395
6 143400 J.J.M. GORISSEN (John) C3 0.329
7 129301 R.L.M. SLEIJPEN (Remy) C3 0.324
Voegersbedrijf W. Smetsers - Speelsterkte 0.560
Teamleider: 154375 W.H.P. SMETSERS (Willy)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Het Wapen van Eerschot, Mgr. Bekkersplein 2, 5491 EB St. Oedenrode, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 122899 B.J.M. LEGIERSE (Bernard) B4 0.601
2 154375 W.H.P. SMETSERS (Willy) C1 0.584
3 223691 D. ALBERTS (Danny) C1 0.537
4 147096 W.L.M. van der HEIJDEN (Wilbert) C2 0.495
5 111291 B. WELLERD (Bart) C1 0.504
6 208904 R. van HAK (Rene) C1 0.521
7 144478 A.G.M. LAMMERS (Rene) C3 0.382
8 123525 B. GORDIJN (Berry) C3 0.361
9 212919 E. COORT (Emanuel) C3 0.350
Boeve Afbouw - Speelsterkte 0.523
Teamleider: 172586 A. STRUIK (Arnold)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Francois Mingaud, Parade 6, 8333 DR Steenwijk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 114830 A.T.M. VERHEIJEN (Jos) B4 0.673
2 156585 J.H. WESTERBEEK (Jan) C1 0.506
3 106164 G.A.W. REIMINK (Gerald) C2 0.469
4 142253 F.T.H. WIPPERT (Ferry) C2 0.444
5 172586 A. STRUIK (Arnold) C2 0.438
6 216873 E. OOSTERKAMP (Erwin) C2 0.402
7 203661 M. van der SLUIS (Marc) C2 0.401
8 155537 J.D.J. van DRIESSEN (Joop) C3 0.388
9 181324 A. HOOGENBOOM (Arie) C3 0.355
B.C Arnhem Innstijll - Speelsterkte 0.673
Teamleider: 155480 N.A. MORTIER (Nico)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 178414 A. NAB (André) B3 0.719
2 173277 R. de la MOTTE (Rob) B3 0.745
3 206110 E.B. EICKHOFF (Eric) B4 0.648
4 159333 J.J. van BAAL (Joost) C1 0.581
5 155480 N.A. MORTIER (Nico) C1 0.566
6 132019 R T.H. SCHOLTEN (Theo) C2 0.479
7 173284 R R.T.B. de BOOYS (Ronald) C2 0.475
HGL - Keurslager Brouwer - Speelsterkte 0.496
Teamleider: 113379 K. van KUIJK (Klaas)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Clublokaal "De Keet", Staartweg 24a, 8321 NB Urk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 156663 J.F. KRAMER (Jan) C1 0.559
2 113384 R. ten NAPEL (Reier) C1 0.503
3 118708 E. KRAMER (Eize) C1 0.500
4 114349 K. van OTTERLOO (Kees) C2 0.424
5 225484 B. ten NAPEL (Bertus) C2 0.403
6 112227 R.K. BAKKER (Reinier) C3 0.366
7 211722 H. NENTJES (Hein) C3 0.365
8 113379 K. van KUIJK (Klaas) C3 0.324
Biljart Centrum Arnhem - Speelsterkte 0.853
Teamleider: 113575 R. GERRITSEN (Rudy)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 184099 K.F. BRAND (Karel) B1 0.905
2 117855 H.J. KüHL (Hans-Jürgen) B2 0.895
3 133391 A.J.H. KONINGS (Anton) B2 0.856
4 113575 R. GERRITSEN (Rudy) B3 0.759
5 173277 R R. de la MOTTE (Rob) B3 0.745
6 178414 R A. NAB (André) B3 0.719
7 130692 M. EGBERS (Martijn) B4 0.693
8 206110 R E.B. EICKHOFF (Eric) B4 0.648
9 100011 A. C. KLAASSEN (Arno) B4 0.627
De Stene Brug - Speelsterkte 0.560
Teamleider: 172120 A. MENHEERE (Ad)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 240971 P. WILLEMS (Peter) B4 0.612
2 165248 W. de KOK (Wim) C1 0.573
3 118588 R. van LINDEN (Rob) C1 0.547
4 174478 E. GELUK (Edwin) C1 0.510
5 205059 M.C. KRAMER (Rinus) C2 0.464
6 180553 P.H. NGUYEN (Phuc) C2 0.450
7 172120 A. MENHEERE (Ad) C2 0.411
8 233358 P. WOLSE (Peter) C2 0.400
9 128776 A.J. HOONDERT (Eddy) C3 0.394
BCO / Paeoniapassion.com - Speelsterkte 0.784
Teamleider: 178360 R.C.J. KOSTER (Robert)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum Oegstgeest, De Voscuyl 38 A, 2341 BJ Oegstgeest, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 140720 H. van DAALEN (Herman) B1 0.960
2 178360 R.C.J. KOSTER (Robert) B3 0.750
3 138931 I. van KRIEKEN (Ian) B3 0.764
4 112554 P.C. WITTEMAN (Paul) B4 0.640
5 164833 R E. van HAESTREGT (Erik) B3 0.709
6 135959 A.R. HOEBA (Rens) B4 0.665
7 172259 M. van DELDEN (Marcel) B4 0.644
8 176694 R J.C.M. HOEFNAGELS (Hans) C1 0.540
Drukkerij 3in1 - Speelsterkte 0.652
Teamleider: 141395 G. ELBERTSEN (Gijs)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Francois Mingaud, Parade 6, 8333 DR Steenwijk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 149974 T.J. VELLINGA (Tjeerd) B3 0.721
2 141395 G. ELBERTSEN (Gijs) B3 0.744
3 114830 R A.T.M. VERHEIJEN (Jos) B4 0.673
4 226343 R C.M. WIJNBEEK (Kees) B4 0.666
5 111521 J. ZIJLSTRA (Jan) B4 0.644
6 172165 R W.A.M. GODSCHALK (Wilfried) C1 0.579
7 146927 R J. van den BERG (Jaap) C1 0.518
8 182334 R.H. van SLINGERLAND (René) C1 0.500
9 132180 R E. van ZANTEN (Erik) C4 0.291
`t Ivoor - Speelsterkte 1.342
Teamleider: 166754 J.M.J. van PEER (Jack)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, BV 't Ivoor, De Voetboog 14A, 5283 WL Boxtel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 265551 D. MARTINEZ BOSCH (David) A2 1.400
2 269416 J.D. ZAPATA GARCIA (Juan David) A2 1.450
3 263970 J. BARBEILLON (Jerome) A3 1.350
4 263971 C. MELNYTSCHENKO (Cedric) A4 1.085
5 173614 H.W.A. WILKOWSKI (Huub) A4 1.037
6 166754 J.M.J. van PEER (Jack) A4 1.168
7 140016 M. ROOFTHOOFT (Marc) A4 1.058
8 116890 J.E.M. CLAESSEN (Johan) A4 1.000
9 132195 R. BERKELMANS (Richard) B2 0.894
Café Biljart Siemens 2 - Speelsterkte 0.526
Teamleider: 125148 W. SIEMENS (Willie)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Café Biljart Siemens, Hoofdweg 230, 9681 AM Midwolda, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 140044 L. BRONSEMA (Lucas) C1 0.547
2 141879 H. HOGENBIRK (Henk) C1 0.525
3 125148 W. SIEMENS (Willie) C1 0.518
4 109927 J. MIDDEL (Jaap) C1 0.514
5 114170 R. van der KOOI (Reinier) C2 0.431
6 162668 M. VEENHUIS (Max) C3 0.371
7 208101 E. KROEZE (Erik) C3 0.350
8 129106 T. SCHAUB (Tjaart) C4 0.289
Easy Diamonds Arnhem - Speelsterkte 0.410
Teamleider: 215158 M. van den HATER (Dennis)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 220116 R M. VERMEER (Martin) C1 0.510
2 233317 R B.L. la HAYE (Bennie) C1 0.502
3 225832 T. van VO (Tommy) C2 0.444
4 214784 J.C. van HUMMEL (Jetty) C2 0.423
5 223073 J. van den HATER (Jan) C2 0.418
6 215158 M. van den HATER (Dennis) C3 0.356
7 210756 R. van HUMMEL (Ron) 0.000
8 157430 A. OUZOUNIDIS (Sakis) 0.000
Hertog Jan van Mans 1 - Speelsterkte 0.766
Teamleider: 123439 E.A.H. de GROOT (Erwin)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Café-Rest. Mans, Nieuweweg 4 4, 7692 AG Mariënberg, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 173827 R.B. LAMBOO (Rob) B1 0.919
2 112633 E. VIJVERBERG (Erik) B1 0.906
3 123439 E.A.H. de GROOT (Erwin) B4 0.671
4 120652 R. van VEENENDAAL (Robert) C1 0.569
5 151738 M. PRUIM - EMMENS (Mirjam) C1 0.532
6 106186 R H. BINNENMARS (Eric) C1 0.527
7 205616 R D. WERDEKKER (Daisy) C2 0.462
8 218650 R A. ALI (Alae) C3 0.395
Hertog Jan van Mans 2 - Speelsterkte 0.432
Teamleider: 176025 B. SEGERINK (Bertil)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Café-Rest. Mans, Nieuweweg 4 4, 7692 AG Mariënberg, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 208482 C.C.F. NIJENHUIS (Coen) C1 0.550
2 136715 J.J. KLAVER (Johan) C2 0.478
3 176025 B. SEGERINK (Bertil) C2 0.427
4 135518 H. REGELING (Henk) C4 0.274
5 211308 P. GERRITSEN (Pauline) C4 0.269
6 135830 J. MENDERINK (Hans) C4 0.262
SunControls BV - Speelsterkte 0.400
Teamleider: 105691 A. VERBOGT (Anja)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Cafe-Zaal `t Vaartje, Vaartweg 137, 5106 NC Dongen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 214463 P. SCHRIJVER (Patrick) C2 0.487
2 105691 A. VERBOGT (Anja) C2 0.438
3 105692 A. SMULDERS (Anton) C3 0.343
4 178443 A.J.H.A. HAMERS (Jos) C3 0.335
5 217103 N.A.M. van den HOOFF (Bert) C4 0.250
VB4 / Café Groéselt - Speelsterkte 0.507
Teamleider: 226160 G.M. KUIPERS (Ger)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 207543 H. CAGLAYANKAYA (Hasan) C1 0.592
2 204677 E. FELLNER (Eduard) C1 0.531
3 143882 W.E.P. ANDRIESSEN (Peter) C2 0.483
4 102274 P. PRIKKEN (Patrick) C2 0.425
5 224545 J. DOLMANS (Jo) C3 0.300
6 161481 R C.A.S. de REE (Cor) C1 0.530
7 226160 R G.M. KUIPERS (Ger) C2 0.471
8 101152 R L.C. de VETH (Ludy) C2 0.423
9 206246 R R.J.M.E. BEKKERS (Robert) C3 0.354
10 224519 R E. GOESSENS (Emile) C3 0.323
Zandee Kloetinge - Speelsterkte 0.447
Teamleider: 108783 J.M.P. van den OUDENHOVEN (Joop)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 157911 M.W. CAPELLE (Martin) C1 0.503
2 121609 D. WESTSTRATE (Daan) C2 0.457
3 156456 K.R.R PöPSEL (Koen) C2 0.427
4 173188 P.G. VERSCHURE (Piet) C2 0.403
5 137186 P.W. BODBIJL (Paul) C3 0.377
6 126249 L. KOOPMAN (Leo) C3 0.311
7 108783 J.M.P. van den OUDENHOVEN (Joop) C4 0.289
8 139807 J.W. SLABBER (Jan Willem) C4 0.244
KIRI-Casino - Speelsterkte 0.578
Teamleider: 111249 A. STRIJKER (Arno)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Biljartcentrum L'acquit, Terpweg 2, 7902 NW HOOGEVEEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 200844 W.A. SANTINGE (Wim) B4 0.638
2 111249 A. STRIJKER (Arno) B4 0.610
3 111497 S.O. BRUNSTING (Onno) C1 0.581
4 112006 H.B. PIEPER (Bennie) C2 0.483
5 137455 A. HILBERTS (Appie) C2 0.428
6 135042 J. van DALEN (Joop) C2 0.421
7 104337 A. FRATERMAN (Anjo) C3 0.385
8 122441 B. de LEEUW (Broer) C3 0.369
Ekrischocola.nl - Speelsterkte 0.591
Teamleider: 174064 K. VOORHAAR (Kasjan)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum ´t Gooi, Vaartweg 43c, 1211 JE Hilversum, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 170533 R. van der GRIEND (Robert) B4 0.641
2 139386 A. BROUWER (Anton) B4 0.609
3 165732 G. GLAZEMAKER (Gert) C1 0.583
4 142092 E. de WIT (Eric) C1 0.532
5 219842 M.S. BEEMSTERBOER (Marco) C2 0.460
6 174064 K. VOORHAAR (Kasjan) C2 0.477
7 146946 L. van de POL (Leon) C2 0.465
8 200005 F. ELBERS (Frans) C2 0.411
B.C. Tegelen 2 - Speelsterkte 0.568
Teamleider: 105434 C. OOMS (Cock)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe van Tienen, Kaldenkerkerweg 19, 5932 CS Tegelen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 223690 R. SNIJDERS (Rene) B4 0.651
2 145560 A.G.M. van HAREN (Noud) C1 0.564
3 105434 C. OOMS (Cock) C1 0.549
4 159425 W. van TIENEN (Wim) C1 0.511
5 127448 M.R. JANSSEN (Mark) C2 0.465
6 228169 W.G.P. PELZER (Wiel) C2 0.447
7 228171 R S. JACOBS (Sjra) C3 0.331
8 201842 R P. DAEMS (Pieter) C4 0.250
Teleng Schilderwerken BV - Speelsterkte 0.632
Teamleider: 126977 J.P.M. GEERLINGS (Jacky)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Lokaal La Plaza, Markt 2, 6431LG Hoensbroek, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 205835 P.J.G. JAUBIN (Paul) B3 0.742
2 126977 J.P.M. GEERLINGS (Jacky) B4 0.614
3 205837 L.O.E. THON (Luc) C1 0.520
4 146908 L.M.C. KEUTEN (Ludy) C1 0.589
5 155946 R.M.E. CLEUSKENS (Roger) C1 0.585
6 141458 R T. JACOBS (Tom) C1 0.583
7 127769 R H. VEREGGEN (Hub) C1 0.576
8 135877 J.E. TELENG (Jacques) C2 0.444
`t Hartje van Oosterhout - Speelsterkte 1.040
Teamleider: 160385 A.M.A. ROOVERS (Ton)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Hartje Van Oosterhout, De Braak 31, 4901 JL OOSTERHOUT NB, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 269353 I. YASIN (Ismail) A3 1.250
2 135545 A. KOOREVAAR (Ad) A4 1.111
3 222279 I. STITSCHINSKY (Ivan) B1 0.950
4 246645 O. EROGUL (Orhan) B2 0.850
5 163202 C. MEKES (Charles) B3 0.779
6 160385 A.M.A. ROOVERS (Ton) B3 0.782
7 134266 S.G.M. RUTTEN (Stephan) B2 0.818
8 265552 F. DEMIRCIOGLU (Fuat) B3 0.756
9 237400 L. C. SCHIETTECATTE (Yves) B3 0.700
10 138831 R G.R. BURGEMEESTER (Reinier) C1 0.560
DOS - Hattem - Speelsterkte 0.414
Teamleider: 149394 H.J.A. POPPE (Henk)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Clublokaal "De Triangel", Veenburgerweg 15, 8051 CG Hattem, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 145236 T. MEINDERTSMA (Tjisse) C2 0.449
2 149394 H.J.A. POPPE (Henk) C2 0.412
3 147269 J. DEKKER (Sjaak) C2 0.434
4 209631 P.J.C.A. KNIEST (Peter) C3 0.363
5 167905 H.D. FIJN (Harry) C3 0.330
6 140848 D.N. HOVINGA (Douwe) C3 0.350
7 120227 G. DIENDER (Gerard) C4 0.268
Aardexpress - Speelsterkte 1.211
Teamleider: 218924 D.E. THIELE (Dirk)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, De Keijenbijters, Neringstraat west 1   1, 5401 GB Uden, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 202206 R. LINDEMANN (Ronny) A2 1.512
2 133801 R. de LAET (Rudy) A3 1.205
3 264096 V. BATEN (Volker) A4 1.190
4 150663 R G.J.J. BRUIJSTENS (Paul) A4 1.057
5 102910 R.M.G. WIJNEN (René) B1 0.937
6 164661 R W.W.F.M. van WIJK (Wilco) B2 0.852
7 158296 N.C.J.W. van VENROOY (Nicky) B3 0.785
8 141353 M.A.H.G. HERMSE (Marty) B3 0.714
9 218924 D.E. THIELE (Dirk) C1 0.599
aMate Communicatie - Speelsterkte 0.786
Teamleider: 102035 W.J. MINKELS (Willie)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Het Wapen van Eerschot, Mgr. Bekkersplein 2, 5491 EB St. Oedenrode, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 222478 K. van CAMP (Koen) B1 0.953
2 164770 P. BLANKERS (Piet) B3 0.770
3 156130 A.H.M. DEKKERS (Toine) B3 0.730
4 147629 F.C.P.M. SMETSERS (Frank) B4 0.691
5 143520 J.A. van HASTENBERG (Joop) B4 0.689
6 102035 W.J. MINKELS (Willie) C1 0.553
7 179311 M.J.G. van den BOGAARD (René) C1 0.586
8 207734 A.R. SIKKERS (Ruud) C2 0.427
`s-GBC 1 - Speelsterkte 0.528
Teamleider: 119006 G.L.J. van ELSACKER (Guido)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum Samonda, Genemuidenstraat 208- 210, 2545 NZ 'S-GRAVENHAGE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 120932 J.A. NIEUWENHUIZEN (Jos) B3 0.706
2 120709 R W.L.G.J. van DEVENTER (Willem) C1 0.578
3 215615 R L. van der HEIJDEN (Leo) C1 0.558
4 119006 G.L.J. van ELSACKER (Guido) C1 0.548
5 119012 J.F. de JAGER (Hans) C2 0.452
6 147760 R D. VOS (Dick) C2 0.447
7 113959 J.H. den DULK (Jaques) C2 0.408
8 180179 TH.J. van KLEEF (Theo) C3 0.395
9 210566 R J. den HEIJER (Jan) C3 0.318
10 137348 R J.M.W. BAKKER (Jan) C3 0.303
Man op Maat / `t Caves - Speelsterkte 1.100
Teamleider: 217364 A.J.M. van BOXEM (Toon)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Het Caves, Veneind 5, 5513 NE WINTELRE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 113631 J. PHILIPOOM (Jozef) A2 1.432
2 105577 R. CEULEMANS (Raymond) A3 1.212
3 215168 L. MENHEER (Leslie) B1 0.993
4 105997 W.P.H.J. JANSSEN (Wil) B3 0.763
5 102911 R M.F.J. ZWIERS (Riny) B4 0.698
6 152894 R M. ROEFS (Martijn) B4 0.665
7 123875 R J.M.A. ZWIERS (Johan) B4 0.613
8 217364 R A.J.M. van BOXEM (Toon) C3 0.357
Dallinga.com - Speelsterkte 1.404
Teamleider: 109460 B. DALLINGA (Berry)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, H.C.R. Dallinga, St. Elisabethlaan 49, 4541 GS Sluiskil, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 113472 F. CAUDRON (Fréderic) A1 2.059
2 129499 J.P.C.G.M. de BRUIJN (Jean Paul) A2 1.422
3 180225 S. van ACKER (Steven) A3 1.334
4 142422 R F. FORTON (Francis) A3 1.229
5 105577 R R. CEULEMANS (Raymond) A3 1.212
6 132890 R J.H.A. van NIJNATTEN (Jeffrey) B1 0.989
7 161401 R K. SAVER (Koen) B1 0.951
8 138950 R J.P. de KRAKER (Jean Paul) B1 0.960
9 217608 R J. de KOK (Joey) B2 0.867
10 109460 B. DALLINGA (Berry) B2 0.801
Hotel Stadt Lobberich / B.C. Tegelen - Speelsterkte 0.817
Teamleider: 140745 P. SAVELKOUL (Paul)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Café Biljartzaal Van Tienen, Kaldenkerkerweg 19, 5932 CS TEGELEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 226657 T. LöWE (Tom) B2 0.890
2 212440 K.H. GERTZEN (Karl Heinz) B1 0.926
3 140745 P. SAVELKOUL (Paul) B3 0.763
4 223690 R R. SNIJDERS (Rene) B4 0.651
5 182772 R P. WOLTERS (Peter) B4 0.650
6 219805 R R. EVERS (Rudy) B4 0.639
7 229567 R R. LöWE (Roland) B4 0.617
8 153306 R. MANS (Rob) B4 0.690
9 228169 R W.G.P. PELZER (Wiel) C2 0.447
10 217178 R D. GLISSENAAR (Daan) C2 0.400
Hertog Jan van Mans 3 - Speelsterkte 0.489
Teamleider: 106186 H. BINNENMARS (Eric)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Café-restaurant Den Marienberger, Nieuweweg 4, 7692 AG MARIENBERG, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 216461 T. SPIJKERMAN (Teunis) C1 0.538
2 106186 H. BINNENMARS (Eric) C1 0.527
3 112006 H.B. PIEPER (Bennie) C2 0.483
4 114057 W. de VRIES (Wietse) C2 0.408
5 218650 A. ALI (Alae) C3 0.395
6 220057 A.J. BAKKER (Ton) C3 0.352
7 106184 H. BINNENMARS (Harry) C4 0.297
8 264025 F. BURGMANS (Fred) C4 0.296
Café `t Steegje 2 / Cortini Automotive - Speelsterkte 0.588
Teamleider: 206065 P. CORTINI (Peter)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Cafe 't Steegje, Zuideindestraat 16, 4921 XM Made, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 159542 F. BAMBACHT (Frans) B4 0.617
2 206065 P. CORTINI (Peter) C1 0.593
3 176765 C.G.A.B. de BRUIJN (Gerrie) C1 0.588
4 217111 A. PALS (Anton) C1 0.557
5 224302 J. SEGEREN (Jimmy) C1 0.530
6 202890 F.A. van HEES (Fabian) C1 0.508
7 209716 M. BASTIAANSEN (Martijn) C1 0.504
8 110914 N. CARDON (Nick) C2 0.425
9 82867 P. DAMEN (Peter) C3 0.397
Café `t Steegje 3 - Speelsterkte 0.480
Teamleider: 211172 A. de RONDE (Anton)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Cafe 't Steegje, Zuideindestraat 16, 4921 XM Made, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 209470 A. SEGEREN (Anton) C1 0.546
2 132245 G. OOMEN (Gerard) C1 0.516
3 211172 A. de RONDE (Anton) C2 0.443
4 139534 P.J.M. DONCKERS (Peter) C2 0.416
5 211098 J.C. de JONG (Arjan) C3 0.365
6 219553 C. BUSIO (Cees) C3 0.358
7 209333 H. de SNOO (Henk) C3 0.325
De Hazelaar 2 - Speelsterkte 0.563
Teamleider: 103145 G.J.M. SWINKELS (Gert)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 206598 A.L.T.J. van TEEFELEN (Arno) B4 0.619
2 103145 G.J.M. SWINKELS (Gert) C1 0.564
3 159915 D.P.M. VERLOUW (Niels) C1 0.574
4 164658 J.W.J. de REGT (Jaap) C2 0.497
5 167616 R TH.L. HENDRIKS (Theo) C2 0.429
6 148163 R J.P.G. DEKKERS (Jacky) C2 0.468
7 150872 R R.J.H. HULSKEN (Ronald) C2 0.442
Daktechniek/Viersprong - Speelsterkte 0.390
Teamleider: 207592 J.J. HEIJNEN (Jos)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Biljart-café De Viersprong, Zijtak O.Z. 1 1, 7833 AL Nieuw Amsterdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 142514 H. van ENGELEN (Hans) C2 0.426
2 181564 H. HOF (Henny) C2 0.446
3 183195 B. KREGMEIER (Bert) C3 0.356
4 132944 A. MEIJER (Albert) C3 0.334
5 126515 T.R.M. VINKE (Theo) C4 0.272
6 207592 J.J. HEIJNEN (Jos) C4 0.269
De Molen 2 - Speelsterkte 0.762
Teamleider: 142254 W.A. WELLESSEN (Wim)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 134851 E. van LOON (Erik) A4 1.008
2 134266 R S.G.M. RUTTEN (Stephan) B2 0.818
3 129394 K. JETTEN (Karina) B4 0.698
4 215166 P.L.A. ADAMS (Patrick) B4 0.694
5 237277 J CATRY (Jan) B4 0.649
6 157704 P.E. van HEES (Peter) B4 0.632
7 209658 P. VLOEMANS (Patrick) C1 0.543
8 142254 W.A. WELLESSEN (Wim) C1 0.531
9 208904 R R. van HAK (Rene) C1 0.521
S.I.S. Schoonmaak - Speelsterkte 1.500
Teamleider: 180219 C.G.A. TRAMPE (Cor)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Biljartcafe Jorissen, Heelsumstraat 92, 2573 NP 'S-GRAVENHAGE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 163195 G. HOFMAN (Glenn) A2 1.534
2 107450 J.L.M. van ERP (Jean) A2 1.498
3 136942 R.J. BURGMAN (Raimond) A2 1.469
4 143706 J. JORISSEN (Jeffrey) A2 1.423
5 139996 T. CARLSEN (Tonnie) A2 1.500
6 140720 H. van DAALEN (Herman) B1 0.960
7 118919 R R.J. NIEUWENBURG (Ruud) B1 0.959
8 179889 R M. NIJMAN (Mike) B3 0.738
Burgmans Biljarts - Speelsterkte 1.106
Teamleider: 138641 J.A.T. ROIJERS (Johan)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Cafe De Gouden Leeuw, Hof 6, 5571 CC BERGEIJK, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 201716 R T. FRINGS (Thorsten) A3 1.365
2 217617 M. JANSSEN (Marco) A4 1.118
3 171367 T. KLOMPENHOUWER (Therese) A4 1.158
4 179473 B. CEULEMANS (Bart) A4 1.116
5 139905 K. CEULEMANS (Koen) A4 1.034
6 142863 J.A. van MANEN (Bert) A4 1.034
7 138641 J.A.T. ROIJERS (Johan) B2 0.865
8 178870 R M. JANSSEN (Maarten) B2 0.899
9 153979 R R. ROEFS (Roger) B2 0.869
10 142869 R R.M.A. PETERS (René) B2 0.820